Şimdi Ara

Audi A4 B8 Jant Ebatı Hakkında Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 3 hafta önce 2012 model makyajlı kasa 177bg lik a4 ile aranıza katıldım. Size bir sorum olacak. Aracın üzerinde şu an 225 55 r16 lastik var yalnız jantı hiç beğenmiyorum çok kötü görünüyor gözüme. Jantı değiştirmek ve ebatını biraz büyültmek istiyorum. 17 ya da 18 inç jantlardan hangisi daha uygun olur ebat ve görüntü açısından? Bir de taban genişliği ve yanak ölüsü kaç olmalı aracın çok bozulmaması için? 18 inç jnt çok mu büyük, apaçi işi gibi mi görünür açıkçası bilemedim. A4 kullanıp 18 taktıran arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jant büyüdükçe lastik yanağı küçülecek buda konforu azaltacak konfor/görünüm kararını önce dusunmenizi tavsiye ederim ama alırsanız 19 alın görünüm 10 numara olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • t u r g a y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yalnız 18 dem büyük düşünmüyorum jantı. Hatta 18 de bile kararsızım 225 50 r 17 mi yapsam yoksa 235 45 r 18 mi yapsam karar veremedim bir türlü. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

• A4 sahibi arkadaşlar görüş ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim konu güncel

• Çok yakın iki arkadaşımda b8 a4 var. Biri '12 177 tdi diğeri de '13 tdi 177 quatro. Her ikisinde de 235 40 18 lastikler var ve gayet de memnunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

Çok yakın iki arkadaşımda b8 a4 var. Biri '12 177 tdi diğeri de '13 tdi 177 quatro. Her ikisinde de 235 40 18 lastikler var ve gayet de memnunlar.

Teşekkürler hocam önce deneme amaçlı lastikçide 18 lik taktıracam görüntü açısından sıkıntı olursa 17 inç taktıracam.

• 3 yıllık bir zombilasyon.

neye karar verdiniz ne yaptınız?a4 b8ime ben de jant takmak istiyorum. ama 18 ile 19 arasında kaldım.

• Bende merak ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.