Şimdi Ara

Audi a4 1.4 tfsi kullanan ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
54.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2015-2016 kasa a4 1.4tfsi kullanan varmı bazı sorularım olacaktı mümkünse ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokturk010

cümle anlaşılmamış. istanbula, gebzeye dedim.

dediğiniz sabah saatinde kadıköye gelsem 7.5 ile gelirim sıkıntı olmaz. meydana kadar gelirim. sık sık istanbula da gidiyorum. maslak'a.

dur kalk bekleme sıkışık ortamda bir anlam ifade etmez çünkü arabayı rölantiye alıp park da edebilirsiniz. aynı şey.

güzergah burda çok önemlidir. istanbulda herkes bağdat caddesinde oturmaz. biraz daha sakin olalım arkadaşım. çok yakıyorsa demek ki sert ve kısa mesafe kullanıyorsun.

Laf ebeliğini bırakın da görüntü koyun bekliyoruz
  • Audi forumunda a4 konusu gerçekten niye yok ben de bu aracı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: orthos123

Audi forumunda a4 konusu gerçekten niye yok ben de bu aracı düşünüyorum

sanırsam bu konuyu açmak bize nasip olacak başkan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

quote:

a4 alanlar burda yok. çocukları da yok.

kardeş sen biraz ölü taklidi yaparmısın rica etsem benim açtığım konularda ?

yine mi denk geldik. dikkat etmemişim. komşumuz aldı iyi görünüyor.
  • quote:

quote:

quote:

görüntü iyi malumda performansı ve yakıt değerlerini merak ediyoruz. ornegin; 100kmde 12 litre yakıyor dediler ama 12 litrelik performans veriyor mu tüm mesele bu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

görüntü iyi malumda performansı ve yakıt değerlerini merak ediyoruz. ornegin; 100kmde 12 litre yakıyor dediler ama 12 litrelik performans veriyor mu tüm mesele bu

Alıntıları Göster
    Ben de kampanya olursa almayı düşünüyorum yalnız şehir içi normal trafikte 12 yakıyorsa gerçekten fazla. Bana görevli 7 yakabilceğini dedi konya trafiği için

• orthos123 kullanıcısına yanıt
    o görevlide a4 mü varmış? görevliler sallamakla yükümlü başka birşey değil.
  • elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    ayda 1 depo kullanan çok uzun güzergahı olmayan biri için 7.5-8 gibi ortalama görülür. benim 1.4 passat 6.5 ama günlük yolum nisbeten uzun ve otobana çıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orthos123

Ben de kampanya olursa almayı düşünüyorum yalnız şehir içi normal trafikte 12 yakıyorsa gerçekten fazla. Bana görevli 7 yakabilceğini dedi konya trafiği için

normal şehir içi trafiğindne ziyade istanbul trafiği olabilir bu değerler sanırım. Bi yerde okudumdu ama tam hatırlıyamıyorum şimdi.
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    istanbul trafiği diye bir kavram tam anlatmaz. iki saat mecidiyeköyde sıkışabilirsiniz 20 litre yakar. bu bir anlama gelmez. çünkü gittiğiniz mesafe 3 km. 100km de 20 litre 3 km de 160 gram zaten.

kullanıcılara bakmak lazım. normal kullanann biri 8 litreyi geçmez.
  • Otohaber dergisi 6.2 litre test tüketimi ile yolculuk yapmanın hiç zor olmadığını yazdıyani dizel versiyon gereksiz denilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta83 -- 3 Mart 2016; 23:04:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta83

Otohaber dergisi 6.2 litre test tüketimi ile yolculuk yapmanın hiç zor olmadığını yazdıyani dizel versiyon gereksiz denilebilir

öyle ise zaten dizelde de 5-6 dan aşağı yakmaz - dizel baya gereksiz - oluyor
  • Bu arada 10 bin lira zam geldi.dizelde değişiklik yok. Ayrıca 2.0 TFSI sadece 4 çeker olarak 240 binden satışa sunuldu.
  • Dalga mı geçiyorsunuz arkadaşlar o araç istanbul trafiğinde 7,5- 8 lt altını genel ortalamada asla ve asla göremez boşuna 6-6,5 değerler ile kendinizi avutmayın
  • usta83 U kullanıcısına yanıt
    Benzinli baz versiyona kac diyorlar simdi biliyor musunuz
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    gel benim araca bak kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Benzinli baz versiyona kac diyorlar simdi biliyor musunuz

145 bin TL. .dizelde ise 175 bin TL. .
  • usta83 U kullanıcısına yanıt
    Vay canina. Aralikta 127.500 demislerdi bana baz icin
  • quote:

gel benim araca bak kardeşim.

Gelmeme gerek yok hemen 2.ekran ort hız ve tüketim değerini koyun foto olarak ispatlayın bakalım ort hız ne imiş bu kadar basit yanınıza gelmeme gerek yok işte meydan ispatlayın görelim ort hız ne imiş ort tüketim ne imiş ikinci ekranda tabi istanbul şehir içi trafik değeri baz alacağız yoksa ben de ekranı sıfırlarım ankara gider gelirim ort hız olur 118 tüketim olur 5-5,5 sizinkini koyun görelim bakalım araç ortlama 20 km hızda ne yakarmış ya da ne yakmış
  • Ayrıca kimse kimseyi kandırmasın o araç değil o segmentteki o motordaki o ağırlıkta hiçbir araç ist ş.içi trafiğinde ortalama 7-8 lt yakamaz buna mercedes c ve bmw 3 serisi dahil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.