Şimdi Ara

AUDI A3 2021 8Y (ANA KONU) (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.926
Cevap
135
Favori
343.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen eylülde aldım aracı, 3611 kodlu yazılım vardı. Bugüne kadar tek bir kez sos sorunu yaşamadım, kablosuz CarPlay süper çalışıyor,

• culpanext C kullanıcısına yanıt

acaba aracın versiyonunu downgrade yapabilir mi servis ,

3611 düşürüp car play ' den yararlanma şansımız olur mu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayri Akbulut

Araç 2021 Sline 35tfsi. Asistanlar aktif konumda iken bazen sollama yapmak istedigimde geçiş engelleme yaziyor ve ekranda sol tarafta bir araba resmi çıkıyor oysa ki araçta aynalarda yan taraftan geçen araçları tespit eden bir durum olmamasına rağmen.

Asistanlar aktif durumda iken bir aracin sağından geçmenize izin vermiyor. Sağlama yaptırmıyor anlayacağınız, gerideki değil öndeki aracı algılıyor, o yüzden o uyarıyı alıyorsunuz muhtemelen.

• Bugün uzun yol deneyimim oldu. Kablosuz şarjı kullandım uzun süre, koymasalar daha iyi olurmuş, her halde piyasadaki en basit kablosuz modülü. İnanılmaz yavaş ve aşırı ısınıyor. Şarj sadece telefonun zaman içinde pilinin azalmamasını sağladı diyebilirim. Sizlerde durum aynı mı? Modülde mi sorun var? MagSafe kılıf olmasına rağmen kılıftan olabileceğini düşünerek çıkardım ama sonuç hüsran…
  • 2022 modellerde park sensörü yokmu

• berkaydj kullanıcısına yanıt

Değişiyor.

Ben önce sensörsüz araç buldum,

Daha sonra arka sensörlü araç buldum onu aldım (önde yok, arkada var)

• berkaydj kullanıcısına yanıt

2022 Mart sonu aldığımız araçta hem ön hem arka park sensörü artı geri görüş kamerası var. Sanırım sonra gelen araçlarda yok. Araç 35 tfsi advanced prem+konfor paket.

• Mmi’ın spotify’ında çalma listesini görebiliyordum,
    Şimdi göremiyorum, neden acaba bilgisi olan var mıdır,

Bu süre zarfında yaptıklarım;
    İphone’u güncellemek,
    Telefondaki spotify uygulamasını güncellemek,
    İkinci bir telefonu kablo ile bağlayıp apple carplayden müzik dinlemek,
    Müzikleri telefona indirmek (eskiden indirmeden internetten çalıyordum)
  • umutkoyun U kullanıcısına yanıt

Merhaba, Ben de bir A3 30 TFSI sahibiyim ve MMI ekranda açılmama problemi var. İlgili konuda servise defalarca gitmeme rağmen bir çözüm üretmediler. Son güncellemeyi de yaptırmadım carplay kullandığım için ancak yaptıranlarda da sorun devam etmiş. MMI karanlık ekran sorununu nasıl özdünüz? Donanımsal hangi parçayı değiştiriyorlar? şimdiden teşekkürler

• bjk-thr B kullanıcısına yanıt

Merhaba Bende de ekrar kararma problemi var. Servis hiçbir işlem yapmadı götürdüğümde. Bu işlemi nerede yaptırdınız? Daha sonrsında bir sorun oldu mu? TEşekkürler

• mustafa7979 M kullanıcısına yanıt

Merhaba, bende de aynı sorun var uzun zamandır. Siz 5F denilen modül değişimini yaptırdınız mı? Sorun çözüldü mü? Teşekkürler

• Bende de ekran kararma sorunu vardı. Servise götürdüğümde hataya denk gelip, kayıt altına almamız gerekir dediler.

2 defa ekran kararma sorununa denk geldiğimde işi gücü bırakıp, servise götürdüm, kayıt aldılar.

Sonra yeni parça siparişi verildi (komple mmi mı ya da bir modülümü bilmiyorum).

Almanya'dan parça geldi, gittim arabayı bıraktım. Sonra aradılar, parça değiştiğinde kablosuz carplay gidecek bilginiz olsun diye. Yapmayın o zaman deyip, gittim geri aldım arabayı.

Bu şekilde kullanıyorum şimdi.

• Benim de SOS uyarısı takılı kaldı 1 haftadır. Ne yaptıysam geçmiyor. Daha önce denk gelen ve çözüm bulan var mı?

Sık sık yaşıyordum sorunu ama acil çağrı başlatıp, iptal ettiğimde düzeliyordu. Bu defa kaldı böylece.

• Selamlar.. bende düşünüyorum bu araçtan.. audi ses sistemi nasıl.. ne kadar farklı yada kullananlar yorumlayabilirmi?
    Çok acayip fiyat dengesizlikleri var piyasada bu arada :))
  • DriveMaN kullanıcısına yanıt

Bende ki araçta audi ses sistemi opsiyonu var ses gayet iyi. Bu kasada standart dinlemedim ancak 2016 kasa araç arkadaşımda vardı bariz bir şekilde ses kötüydü. Şuan düzeltildi mi bilmiyorum ancak bir önceki kasada almak elzemdi bence..

• DriveMaN kullanıcısına yanıt

10 hoparlörlü 9vd kodlu “audi ses sistemi” gayet başarılı.

• Teşekkürler..
  • Selam. iki gündür kontağı açtığım anda el freni arıza uyarısı alıyorum. Ancak biraz ilerleyince arıza kayboluyor. El freninin çalışmasında da bir sorun yok. Başına benzer olay gelen oldu mu ?

Edit: Bugün servise götürdüm. A3 modellerinde normal olduğunu söylediler. Bu konuda Almanyadan cevap bekliyorlarmış. Yazılım güncellemesi veya başka bir şekilde çözüleceğini bildirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtokgoz1 -- 20 Ağustos 2022; 9:30:27 >
  • Onur__ kullanıcısına yanıt

Sonradan ekleme imkanı var mıdır? Ender elektronik veya custom oto da?

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.