Şimdi Ara

AUDI A3 2021 8Y (ANA KONU) (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
3.925
Cevap
135
Favori
342.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, dün durup dururken kablosuz car play çalışmaz oldu. Buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu? Burada yazılan sorunların neredeyse hiçbiriyle karşılaşmamıştım. Mesela SOS hatasını vermeyelim 1 yıldan uzun süre oldu.
  • Merhabalar,

2021 Audi A3 Sportback 35 TFSI ile aranıza katıldım. Aracı genel olarak beğendim.

Ancak merak ettiğim nokta hibrit motorun sürüş için devreye girdiğini anlamanın bir yolu var mı? Şarj olduğunu anlayabiliyorum.

İyi forumlar..

• emincolak E kullanıcısına yanıt

Donanmsal ve garantiden değiştiriyorlar. Video çekmeniz gerek, servis bilgilendirir.

• https://store.donanimhaber.com/8d/a6/8d/8da68d519cbdd3bb196ae072c14873cf.png

AUDI A3 2021 8Y (ANA KONU)

Merhaba arkadaşlar şerit takibi kapatmıştım sonra kullanmadım uzun süre ,

şimdi arabayı her başlattığımda bu uyarıyı alıyorum ,

ve aktif etmeye calıstıgımda şerit takip sistemini bu uyarı çıkıyor ,

ve aktif olmuyor konu ile ilgili sensörleri ve kontrol ettim her şey temiz ,

nedense aktif olmuyor , ayın 19 unda randevu aldım bakalım ,

bu hata ile ilgili karşılaşan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçan Aşık -- 7 Temmuz 2022; 15:39:38 >

• Arkadaşlar merhaba A3 2017 1.6 116hp prestij paket sahibiyim 0 olarak aldığım aracımla 97 bin km yaptım herhangi bir sorun yaşamadan halen keyifle binmeye devam ediyorum. Yaşı nedeniyle aracımı yenilemek istiyorum forum da araç deneyimlerini paylaşan arkadaşlar var ama halen arada ki fiyat farkını karşılığını hak edeceğini düşündüğüm bir araç değil A4 düşük km 1.4 tfsi bakmak daha mı mantıklı olur. Yeni kasa sahipleri hep bi sorun yaşamış anlaşılan bu nedenle yeni kasa A3 biraz düşündürüyor. Yeni kasa mutsuz eder mi düşünceleriniz deneyimleriniz neler arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim.
  • aranızda aktif şerit takip ve trwfik işareti algılama fonksiyonunu açtıran var mı acaba ?

obd aleti ile baya yol kat ettim ama halen ping pong modunu değiştiremedim
  • Darkforwhite D kullanıcısına yanıt

Bu mesaj beni de ilgilendiriyor. 8V den 8Y e geçenler veya 2 araca da hakim olan arkadaşlar fikir verebilirse sevinirim. Beklentileri karşılıyor mu? Biz bir de 1.6 TDI ı bırakıp gelmiş olacağız.

• Darkforwhite D kullanıcısına yanıt

Şöyle söyleyeyim 2017 makyajlı kasa arkadaşımda var. Ben ise bu sene Nisanda 2022 Advanced çift paket araca geçtim. Şuan 11.000 Kmyi devirmek üzereyim. Arkadaşıma aracı verdim test sürüşüne çıktık ve oldukça memnun kaldı. Özellikle hayalet ekran ve multimedya ekranı onu çok etkiledi ki bence bi önceki kasaya göre ciddi bir yenilik. Bizim araç 35 Tfsi performans olarak zaten 1.6 Tdi motordan üstün. Yakıtı çok iyi bilmiyorum Tdi motorda ama ben kendi aracımla uzun yolda mild hybrit sayesinde 5.5lt 100km civarında gidebiliyorum. Bahsedilen hataların hiç birini almadım. Sadece bir kere şerit takip devre dışı kaldı 1 dakika sonra falan tekrar devreye girmişti. Sorunsuz bir model yada araba markası olduğunu düşünmüyorum. Kafama çok takmıştım SOS arızasını ama iyiki de almışım aracı diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fozix

aranızda aktif şerit takip ve trwfik işareti algılama fonksiyonunu açtıran var mı acaba ?

obd aleti ile baya yol kat ettim ama halen ping pong modunu değiştiremedim

merak ediyorum bende ama bu konuda hiç bir bilgim yok. Deneyimlerinizi takip edeceğim.

• Periyodik bakım için fiyat alan arkadaşlar var mı aramızda?

• ahmetytm A kullanıcısına yanıt

Bugün 1. yıl bakımı için servise bıraktım. %10 online servis randevusu indirimi ile birlikte 4600 TL civarı bir tutar çıktı.

2021 model Bmw 320i bakımı için Kosifler'den 3500 TL teklif aldık. A3 için 4600 TL bana biraz fazla geldi açıkçası.

• Y@huz@ Y kullanıcısına yanıt

Biraz fazla gibi duruyor ben de önümüzdeki ay muhtemelen ilk bakıma sokacağım aracı online oluşturmakta fayda var o zaman. Myaudi uygulamasında herhangi bir fonksiyon çalışmıyor sanırsam Türkiyede değil mi?

• Thierry Henry 20 kullanıcısına yanıt

Servis randevusu alma, servisteki araç takibi, servis geçmişi gibi birkaç özellik var uygulamada sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@huz@

Servis randevusu alma, servisteki araç takibi, servis geçmişi gibi birkaç özellik var uygulamada sadece.

İşe yarayacak şeyler yok. Harita satın alma yada uzaktan aracı kilitleyip açma gibi şeyler..

• Dün ilk yıl bakımını yaptırdım ve aracımı teslim aldım.

Online randevu alındığında %10 indirimi sadece işçilik için yapıyormuş. 4762 TL üzerinden, 152 TL iskonto uygulanmış. 4610 TL ödeme yaptım.

Kablosuz Carplay gitsin istemediğimden, güncelleme yaptırmadım.

MMI ekranım sorunlu, arada bir arabayı çalıştırdığımda siyah ekranda kalıyor. Reset atmam gerekiyor, düzelmesi için.

Önceden çok nadir SOS hatası alıyordum, son zamanlarda artış gösterdi.

Kablosuz carplay gitmesin diye katlanıyorum şimdilik.

• Y@huz@ Y kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim öncelikle yanıtınız için. Servis ücretlerine ekstra zam geleceğine dair bir duyum aldım, zaten fiyatlar az değilken bir de zam gelecekse işimiz iş.

• Araç 2021 Sline 35tfsi. Asistanlar aktif konumda iken bazen sollama yapmak istedigimde geçiş engelleme yaziyor ve ekranda sol tarafta bir araba resmi çıkıyor oysa ki araçta aynalarda yan taraftan geçen araçları tespit eden bir durum olmamasına rağmen.

• Beyler bu kablosuz CarPlay sorununu çözmek gibi bir niyeti var mı Audi nin? Geçmiş mesajlara baktım ancak detay göremedim. Bu işi bu noktaya getirdiler ve kaderimizle başbaşa mı bıraktılar. Hayır söyledikleri gibi bir hata nedeniyle bu sistem kapatıldıysa servis dışı yazılımla açtırmakta çok sağlıklı gelmiyor çünkü? Nedir yorumlarınız?
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Almanlar yazilim isinde biraz cuvalliyorlar
  • Yabancı forumlarda söylenenlere göre 3620 kodlu bir güncelleme yayınlanmış ve görünen o ki sos hatası bu versiyonla çözülmüş. Ülkemize geldi mi bu güncelleme henüz bilmiyorum ama 1.5 yıldır tek tük bu sorunu yaşarken bu aralar inanılmaz sık yaşamaya başladım. Artık düzeltilmesi lazım
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.