Şimdi Ara

AUDİ A3 1.6 SPORTBACK PERFORMANSI ÇOK MU KÖTÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110
Cevap
5
Favori
128.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu BU ARADA kelimesi olmasa ne yaparmışım bilemiyorum
  • Heee unutmadan söyliyeyim. Övünerek söylemiyorum ama ister inanin ister inanmayın ben bu araçla istanbul şehir içi dahil 250 km yi kadranda gördüm araç hızlanma sağladıktan sonra dibine kadar km yi vuruyor.( Kadran sonu 260km dir GİTMİYOR DİYEN , ARABAYI KULLANMADAN BOL KESEDEN ATAN ARKADAŞLARA DUYURULUR....)

ŞİMDİ NE KIZICAKLAR BANA YAAA.. BAK SEN ŞİMDİ YORUMLARA
  • crayzydriver C kullanıcısına yanıt
    onun 1.6 102hp olduğuna emin misin hocam bizdede var 195 gördük en fazla
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Hocam biz 207 gördük ama ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50-60 bin tl arasil 2010 veua 2011 A3 ariyorum kisa zamanda alicam ancak karar veremediğim nokta 1.6 mi 1.4 mu performansi ve yakiti yonunden hangisi mantikli kullanan bilen arkadas varsa yardimci olsun lutfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbuz7 -- 3 Mayıs 2015; 16:31:41 >
  • siyahbuz7 kullanıcısına yanıt
    Normal 1.6 102 hp almayın hocam tavsiye etmiyorum 55 - - 60 kuruş yakıyor ama performans konusunda duşuk devirlerde kötu yüksek devirde fena değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda1043

Normal 1.6 102 hp almayın hocam tavsiye etmiyorum 55 - - 60 kuruş yakıyor ama performans konusunda duşuk devirlerde kötu yüksek devirde fena değil

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ..
  • arkadaşlar neler yazmış neler. audiyi nelerle karşılaştırmışlar puntoyla falan kapıştırmışlar. o kullandıkları audi o tarihlerde bozuktu sanırım. burdan sonradan audi a3 sport attraction alacak arkadaşlara şu kadar söyliyeyim gayet performanslıdır ayrıca bu motor tüplede çok iyi uyumludur illa prins takmak gerekmez turbo motor yada supap sıkıntısı yoktur. 2007 aracım var otomatık gayette kıtap gıbı. fıyatlarıda gayet makuldur. audı bınmek zaten baska bısey saygılar
  • 3 yıldır kullanıyorum bence gayet yeterli beklentilerle alakalı ulan bu arabada yavaş beee demedim ben hiçbir zaman

• Uzun süre kullandım.çok iyi değil ama kötü de değil. Sonra 1.4 tsi leon aldım. Performans olarak dağlar kadar fark var. Ama audi her türlü audidir. Guclu araba, Performans lazım olduğu zaman (uzun yolda araba sollarken, rampa çıkarken vb) sizi çok mutlu eder. Ama audiniz varsa, araba sizi herzaman mutlu eder.

• Alınız.Bir Audi her motor ile mükemmeldir
  • Youtube'de hızlanma videosu var,
    Merak edenler izleyebilir.

• bu arabaya kötü diyenler porshe lamborgini mclaren falan biniyordur bence. hatcback olarak bu fiyatlara en güzel araçlardan biridir a3 1.6 sportback hele birde camtavan otomatikse araç değme keyfine be.
  • Konu 6 senelik ama yine de genel yazayım.
    Dizel 1.6 motordan çok performans beklemek abes.

Hem performans hem yakıt tasarrufu istiyorsan 2.0 motor alacaksın.

• Bu 102lik diye bahsedilen hitler motorsa gayet kaldirir kasayı %lpg uyumlu ve dayaniklidir

• 2010 model 52000 km de otomatik sportback attraction modeli

Araçta ön kaput değişti 3 kapıda boya var sürtmeden dolayı

46.000₺ verilirmi arkadaşlar

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-full-plus-full-audi-a3-1.6-cam-tavanli-f1-vitesli-otomatik-269380412/detay/

aracım satılıktır. 0554 979 33 73 numaralı telefondan direkt ulaşabilirsiniz...
  • a3 alıyorsan 1.4 tfsi alacaksın
  • tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    1.6 yı yapanda ssangyong değil hocam audi o da. ayrıca en az sıkıntı çıkartan motor 1.6 dir istedeğiniz yerde araştırın
  • 1.6 102 hp motor atmosferik olduğundan dolayı çok dayanıklı ve masrafsız bir motor, kabul. fakat torku düşük, bu nedenle biraz hantal kalıyor ve yakıt tüketimi de 1.4 tfsi modeline göre daha yüksek. motor seçimi yaparken bunları göz önünde bulundurmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.