Şimdi Ara

Audi A1 1.6 TDI İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
16.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar 3 aracın karşılaştırması var hem yorumlar hem yakıt kaskosu beygiri herseyi detaylı bir şekilde Anlatılmış;

3 Araç da sınıflarında çok başarılı olmasına ragmen audi rakiplerinden öne çıkmayı başarmıştır.

100 km yakıt (ort) Kasko Fiyat

audi 1.4 tsı s- tronik 135 hp 9,1sn 5,3lt 2180 tl 26777 €

alfa mito 1.4 multiair tct 122 hp 9,0sn 5,5lt 2400 tl 22400 €

minicooper steptronic 1.6 122 hp 10,3sn 5,8lt 2668 tl 23372 €

araçlar hemen hemen aynı donanımlara sahip olmaları abudinin beygir üstünlüğüyle bozuluyor arka koltuklarda en ferah oturma alanını alfa mito sunuyor araç marşa basıldıgında göstergeler sizi ufak bir showla karşılıyor.

minicooperda devasa hız göstergesinde takibi zor cooper ın sürüş pozisyonu çok başarılı kokpit yeterli kaliteye sahip atmosferik beslemeli başarılı olsada turbo beslemeli rakipleriyle başedemedi 160 lt lik bagaj hacmi karşılaştırmanın en küçüğü ama avantaj ise arka koltukların katlanır olması.

alfanın multiair motor seçeneği rakiplerinden daha iyi çekiş hissi ve esneklik sunuyor bagajın çok alçak olması kullanışlılığı azaltıyor. Alfadaki iç mekanda kalite yeterli düzeyde fakat işçilik daha iyi olaiblirdi

Audi a1 start stop seçeneğine sahip motor tekrar çalışırken çok titreşim yaratıyor ayrıca motor sistemi durdurdugunda direksyon destegide kesiliyor buda trafikte

zorluklara neden oluyor arka koltuklarda diz mesafesi yolcu için yeterli fakat baş mesafesi sınırlı kokpitte kulanılan malzeme rakiplere kıyasla çok kaliteli ve gösterişli 270 lt lik bagaj oldukça kullanışlı

http://www.ankaraotokiralamasirketleri.com/arac-karsilastirmasi

• Biri beni ışıklarda tokatlamıştı ben ciddiye almadan kalkmıştım :) acıdır çok güzel araç biner miyim a5 den aşşası hayır
  • Güzel araba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutulnayacağı apaçık belli piyasada çak tane gördünüz?
    birde doğuş sağolsun
    ucuz gibi görünüyor ama almaya kalktığınızda herşey opsiyon eee nea anladım ozaman boş bir tt al daha iyi (ikinci el tt az km yapmış)
    hem performanslı hemde retro
  • Evet a1 pek terso adam işi araba değil.kaliteli kesime hitap ediyor.
  • a1 tutmaz diyenlere,piyasada hiç gördünüz mü diyenlere.bakın piyasaya bakalım var mı yok mu? :)
    Ben aracımdan çok memnunum.harika performans sınıfındakilere kesinlikle taş çıkarır.Kırmızı sedef tek kapı var,çok şükür hiç sorun olmadı çok şükür bir daha :)
  • bendede audi a1 sportback tdi var da sen naptın tek kapı :D bagajdan mı giriyorsun arabaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar3

bendede audi a1 sportback tdi var da sen naptın tek kapı :D bagajdan mı giriyorsun arabaya

siz arka kapıdan mı giriyorsunuz arabaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beamer -- 29 Mayıs 2013; 18:39:51 >
  • yok hocam benimki 5 kap 2 önde 2 arkada birde bagaj :D şaka yaptıydım ama ters anına denk geldim sanırım
  • 104 beygir A1 184 beygirlik Countryman'e nasıl rakip oluyor? 2003 120 beygir Vtec ile 3.16 karşılaşabilir mi? Ya da i30 ile Golf. Her şey beygir değil; ama aradaki fark az değil.
  • evet espriler havada uçuşuyor.arkada kapısı olmayan arabalara tek kapı demiyorlar mı yahu? :)
    Aslında ben kaputu açıp karbüratörün içinden sürücü koltuğuna geçiyorum :)
  • Aileden zengin genç kızlarımızı konuya bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

quote:

Orijinalden alıntı: KibarAyı

Aileden zengin genç kızlarımızı konuya bekliyoruz

Bence o bir kız değil öğrenci ERKEK arabası.Kız aracı olan PEMBE MİNİ ONE

O işin esprisi hocam. Araçları kız erkek aracı diye hatta travesti aracı diye ayırmak pek doğru değil. Ama bazı tabuları yıkmak zor. İmkanlar doğrultusunda beğenilen araca binmekten çekinmemek gerek. A1 de olur Cooper da olur Juke da olur Micra da.

• Audi'nin ürün gamında,özgün bir model olmuş.
  • Tek kapılı modelleri artık üretilmiyormuş ya da getirmiyorlarmış , dün bayide aracın 4 kapılısını incelerken satış danışmanı söyledi ama hangisini kastetti tam hatırlamıyorum.
    İçine binince sürücü için hiçte küçük araba havası vermiyor, çok güzel ve kaliteli gözüküyordu.
  • araç,evet arkada oturan için darlık hissi verebilir ama önde oturanlar için öyle değildir.en azından benim için öyle.Yalnız serviste aracımın farını çok sevdiğim led far haline getirmek için gittim fakat servis;"biz satarız,takmayız,eğer taktırırsanız garanti dışı kalır aracınız " diye çok çok saçma bir cevap verdi.Arabalarla hiç ilgisi olmayan biri bile yorum yapmak isterse lütfen çekinmeden yazsın.BUNUN ANLAMI NEDİR ACABA?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.