Şimdi Ara

atv; apachi terra 200 mu-- kuba 200 eland mı almalıyım sizce arklar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
41.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ark.lar.. atvden anlayan bile arklar yorum yaparsa çok sevinirim.
    karadenizde kullanmak için atv almk istiyoruz.
    apachi 200 lük ile kuba 200 arasında gidip geliyoruz.. 2 sininde fiyatı aynı 2 side 200 luk motor ve oto. vites.

sizce farkları varmıdır bunların?_ yedek parça konusunda yada Garanti konusunda sıkıntı yaşarmıyız.

kuba türkiyede üretiliyormuş onu duydum oyuzden yedek parça konusunda onu tercih edebilrisin dediler; Fakatt

2 kişide kubaya hiç girme diyede söledi. farklı bisatıcıda apachiyi karadeniz şartlarında tavsiye ederim dedi bi hemşeri olarak.
    ne kadar doğru yalış bilgim yok doğrusu.

açıkcası buyüzden çok arada kaldık:)
    yardımcı olursanızı sevinrim şimdiden teşekkürler..
     atv; apachi terra 200 mu-- kuba 200 eland mı almalıyım sizce arklar? atv; apachi terra 200 mu-- kuba 200 eland mı almalıyım sizce arklar?

• atv konusunda bilgisi olan kimse yokmu ark.lar?
    kimse yorum yapmamış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canary53

atv konusunda bilgisi olan kimse yokmu ark.lar?
    kimse yorum yapmamış..
    ?**
  • Kardeşim merhaba bende Apachi Terra 200 var Yazın 3 ay filan kullandım Karadenizliyim 2 kişi Yaklaşık (180kg) dik yollarda zor şartlar altında kullandım biraz zorlandı ama yinede işimi gördü çok büyük beklentilerin yoksa fena değil Allaha emanet ol

Dezavantaj: Yakıt 40-45 kuruş ,Zincir (Sorun çıkarmıyor ama Şaft daha iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf008 -- 19 Ekim 2013; 23:00:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf008

Kardeşim merhaba bende Apachi Terra 200 var Yazın 3 ay filan kullandım Karadenizliyim 2 kişi Yaklaşık (180kg) dik yollarda zor şartlar altında kullandım biraz zorlandı ama yinede işimi gördü çok büyük beklentilerin yoksa fena değil Allaha emanet ol

Dezavantaj: Yakıt 40-45 kuruş ,Zincir (Sorun çıkarmıyor ama Şaft daha iyi olurdu
    Bence onları alacağına hiç atv alma daha iyi, atav biraz zengin hobisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikaptan

Bence onları alacağına hiç atv alma daha iyi, atav biraz zengin hobisi.

Alıntıları Göster
    teşk. ederim wolf.. yeni gördüm msjınızı. aynen ben terra apachi aldım bir ay kulalndım rizede. işimi gördü yani fena değilmiş gerçekten..
    ztn çok birşey beklemiyo insan.. şükür iyi yani dediğin gibi.
    buarada yakıtı yalnız biraz fazla. oda yeni olduuğ için dediler. 1 depo 30 tlye doldu. sen kaç km gidiyosun 1 depoyla.. ilk başta ben yaklaşık 90 km gittim ilk 2 depodada yaklaşık aynı km yaptı

• Rica ederim ne demek kardeşim bende Artvin liyim Artvin de kullandım gayet memnun kaldım yakıt biraz fazla evet ama bilmiyorum ne derece doğru ama bu seride motorun sekmanının ters takıldığını söyledi bir arkadaş o düzelirse yakıt biraz düşüyormuş
  • Yakıt bende bir depo 70-80km civarı yakıyordu ama biraz zorladım...
  • quote:

Yakıt bende bir depo 70-80km civarı yakıyordu ama biraz zorladım...
    araba gibi yakıo valla bizim atv ler şuan:) ben pke anlamam normalde ama minik bi araç içim çok fazla geldi. benim araba okadar yakıyo valla:D
  • arkadaşım bende apechı terra var resimde gösterdiğin motorların bütün parçası bibirine uyuyor .
    ikiside aynı faprikanın malzemesini kullanmışlar, yürüyen aksamı,tamemen aynı,ben çok memnunum
    yakıtı var biraz . yalnız bu araçlar kum , da gitmek için yapılmıştır, terra bence daha iyi, parçası var o yönde pek sıkıntı yok

atv; apachi terra 200 mu-- kuba 200 eland mı almalıyım sizce arklar?

• quote:

merhaba ark.lar.. atvden anlayan bile arklar yorum yaparsa çok sevinirim.
    apachi 200 lük ile kuba 200 arasında gidip geliyoruz.. 2 sininde fiyatı aynı 2 side 200 luk motor ve oto. vites.

sizce farkları varmıdır bunların?_ yedek parça konusunda yada Garanti konusunda sıkıntı yaşarmıyız.

kuba türkiyede üretiliyormuş onu duydum oyuzden yedek parça konusunda onu tercih edebilrisin dediler; Fakatt

2 kişide kubaya hiç girme diyede söledi. farklı bisatıcıda apachiyi karadeniz şartlarında tavsiye ederim dedi bi hemşeri olarak.

atv; apachi terra 200 mu-- kuba 200 eland mı almalıyım sizce arklar? atv; apachi terra 200 mu-- kuba 200 eland mı almalıyım sizce arklar?

bende de kanuni atv 150lik var çekişi iyi fakat yakıtı fazla.manuel vitesli alacaktım fakat şuan taksi almayı düşündüğüm için satmak zorundayım

• Terra 200 benzin göstergesi nerde acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobi890

Terra 200 benzin göstergesi nerde acaba
    Motosikletlerle Aynı Yerde Apachi Terra 200 cc Modelinde Benzinin Ne Kadar Kaldığını Göstermiyor

Atv Sürüş Denemelerim Atv Atv Apachi Terra Sürüş Atv Sürüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf008 -- 17 Temmuz 2015; 1:37:46 >

• quote:

Motosikletlerle Aynı Yerde Apachi Terra 200 cc Modelinde Benzinin Ne Kadar Kaldığını Göstermiyor

Atv Sürüş Denemelerim Atv Atv Apachi Terra Sürüş Atv Sürüş

Alıntıları Göster
    APAÇİ İLE KUBAN NIN TERRA 200 İLE ELAND 200T MODELİNİ YANYANA GÖRÜP KIYASLAYARAK SEÇİMİMİ YAPTIM KUBA BENCE BİR TIK DAHA İYİ SEÇİM SİZİN.

• quote:

Orijinalden alıntı: tutuman_4

APAÇİ İLE KUBAN NIN TERRA 200 İLE ELAND 200T MODELİNİ YANYANA GÖRÜP KIYASLAYARAK SEÇİMİMİ YAPTIM KUBA BENCE BİR TIK DAHA İYİ SEÇİM SİZİN.

Alıntıları Göster
    kuba eland 200t 2015 modelden sonra önünde çeki demiri mevcut ve gündüz ledi ayrıca sinyalleride led olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdvnbzgc

quote:

merhaba ark.lar.. atvden anlayan bile arklar yorum yaparsa çok sevinirim.

bende de kanuni atv 150lik var çekişi iyi fakat yakıtı fazla.manuel vitesli alacaktım fakat şuan taksi almayı düşündüğüm için satmak zorundayım

teker çamurluk mesafesine dikkat ayrıca tekerleri çamurluktan dışarıda çamurda kitler bu atv.

• Arkadaşlar bende yeni bir atv alacağım. Bayağıdır inceleme yapıyorum. Kübanın 200 lük fiyatı uygun olanı var fakat yatık motorlu diyorlar. Şimdi apachi nin yeni bir ürünü geliyormuş. 200 terra. Hem t3 yani traktör ruhsatı var. Hem dik motorlu. Araştırmama göre dik motorun atvnin hararet yapmaması açısından daha kullanışlı olması deniliyor. Kübada ve yukidede dik motorlu ürünler var fakat fiyat olarak 500 ile 1000 tl pahalı. Ben 8500 tl fiyat aldım ürünün gelmesini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankhasmut

Arkadaşlar bende yeni bir atv alacağım. Bayağıdır inceleme yapıyorum. Kübanın 200 lük fiyatı uygun olanı var fakat yatık motorlu diyorlar. Şimdi apachi nin yeni bir ürünü geliyormuş. 200 terra. Hem t3 yani traktör ruhsatı var. Hem dik motorlu. Araştırmama göre dik motorun atvnin hararet yapmaması açısından daha kullanışlı olması deniliyor. Kübada ve yukidede dik motorlu ürünler var fakat fiyat olarak 500 ile 1000 tl pahalı. Ben 8500 tl fiyat aldım ürünün gelmesini bekliyorum.
    arkadaşlar kuba eland 200cc almayı düşünüyorum daha önce apache nin bir modelini almayı düşündüm fakat arkadaşımda apache rlx 200s modeli vardı sürekli sorun çıkarıyor ve kışın çalışmıyordu kuba eland 200 cc hakkında bilgi verirmisiniz özelllikle yakıt konusu çok yakarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: eland200

arkadaşlar kuba eland 200cc almayı düşünüyorum daha önce apache nin bir modelini almayı düşündüm fakat arkadaşımda apache rlx 200s modeli vardı sürekli sorun çıkarıyor ve kışın çalışmıyordu kuba eland 200 cc hakkında bilgi verirmisiniz özelllikle yakıt konusu çok yakarmı

Alıntıları Göster
    Bende Ankara terra 200 fiyatını sordum 8,900 dedi vicdansız sıfırını daha uygun nereden bulabiliriz.
  • canary53 C kullanıcısına yanıt
    Selamın aleykum arkadaşlar Küba elandla ve Apaçi terra hiz denemesi yapan oldumu maksimum biz nedir çift kişi ve tek kişi tesekkurler

@canary53
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.