Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
106.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek seferlik iş alamıyorum hem onlinede hemde single playerde
  • TeamSpeak sunucusunda sorun mu var? Girilmiyor, "Failed to connection..." hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

tek seferlik iş alamıyorum hem onlinede hemde single playerde

http://www.ets2mptr.com/konu-ets-2-mp-yeni-is-cikmama-sorunu-cozum.html
  • Arkadaslar multiplayer yapimcilafina nasil ulasabirim?

Tiri geri geri park etmeyi beceremiyorum.yapamiyorum bir turlu.single daki gibi teslimat yerine gelince dorseyi entera basip birakmayi neden dusunememisler adamlar.hem trafikdedd cok buyuk sikinti ortadan kalkardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

tek seferlik iş alamıyorum hem onlinede hemde single playerde

http://www.ets2mptr.com/konu-ets-2-mp-yeni-is-cikmama-sorunu-cozum.html

Eyvallah çözüldü .

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Arkadaslar multiplayer yapimcilafina nasil ulasabirim?

Tiri geri geri park etmeyi beceremiyorum.yapamiyorum bir turlu.single daki gibi teslimat yerine gelince dorseyi entera basip birakmayi neden dusunememisler adamlar.hem trafikdedd cok buyuk sikinti ortadan kalkardi.

İlk dorsemi park ettim online'de park edene kadar anam ağladı . Bu konuda haklısınız. Bide 2.400tl verip pc topladim. Her sehre girince donmasi benim cok sinirimi bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 28 Haziran 2014; 1:14:03 >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    280x ekran kartı ile normal kaç fps alıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

Her şey ultra 60fps sabit. Ama onlinede ölçmedim. singlede durum böyle.

Edit: şimdi baktımda 20-30 arası şehir içinde. dışında yine 60.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 28 Haziran 2014; 20:17:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

He, ben trolüm. Sen nesin? Adamın avukatı mı? Tövbe tövbeee.

Seni ilgilendirmeyen mesajlara müdahil olup artistlik yapma, kendi işine bak

Şu ergenleri bir yok edemediler. o.b troll diyorlar tam komedi. umarım soyları çabuk tükenir. bizde rahata kavuşuruz.
  • quote:

quote:

anladım sp de bende de 60 fps. mp deise yollar boş olunca 50 60 arası oyunuyor genelde 60 oluyor. konvoyda felan olursam en az 15 e kadar düşüyor max ise 50.

teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

anladım sp de bende de 60 fps. mp deise yollar boş olunca 50 60 arası oyunuyor genelde 60 oluyor. konvoyda felan olursam en az 15 e kadar düşüyor max ise 50.

teşekkür ederim.

Hocam bide ben onlinede dorseyi goturunce hep gec gidiyorum. Onun bi ayari falan var mi? Hep gec goturuyorum para alamiyorum onlinede tpde gelmiyor. Durum boyle oluncada gelistiremiyorum. Hep sp oynamam lazim.

• banlar kalıcımı süresimi var. varsa süresi nedir. saçma sapan bi sebepten 30 saatten fazladır banlıyım. ets 2 forumuna konuda açtım. eğer geçiciyse ban hadi neyse deyip bekleyecemde, sınırsız ise uğraşıp açtıracağım
  • Ya bu tek seferlik iş gelmediği için configden uset g_developer ve uset g_console'i 1 yapmıştım. Şimdide kaydettiğim oyuna giriş yaparken

Oyunda değişiklik tespit edildi! Bu değişiklerin kayıtlı oyunlarınızı etkilememesi için henüz bitirmediğiniz teslimatlar size herhangi bir cezaya sebep olmadan iptal edildi.

Ayrıca çekiciniz de uygun bir yere park edildi.

yazıyor ve hep paristen başlıyorum. Şimdi tır aldım. Onları yine 0 yapmama rağmen hiç bir şey değişmedi. .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

Hocam bide ben onlinede dorseyi goturunce hep gec gidiyorum. Onun bi ayari falan var mi? Hep gec goturuyorum para alamiyorum onlinede tpde gelmiyor. Durum boyle oluncada gelistiremiyorum. Hep sp oynamam lazim.

zaman dlimi mp de sürekli işler, eger teslimat saatini geçirirseniz arka planda müzik çalar, buda teslimatıın geç kaldıgını gösterir. yani teslimatı aldıgınız da ara vermeden teslim etmenz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 30 Haziran 2014; 11:48:46 >

• Dün akşamki konvoydan önce, istediğimiz dorseyi istediğimiz şehirde bulabilmenin formülünü bir arkadaş steamde kısaca yazmıştı ama tam okuyamadım. zamanı ileri almak gibi birşeyden bahsetmişti. Bir de bu forumdan konu linki vermişti ama bakamadım o esnada.

Bunun mümkünatı var mı? İstediğimiz bir dorseyi, konvoyun çıkış yapacağı şehirden illa ki bulabilir miyiz? Yoksa, başka bir yerden alıp gelmek zaman kaybı yaratıyor. Bir de kaza olursa...
  • Arkadaslar hala oyundan atma lag ve gorevde oyunda olmasak bile zaman gecme sorumlari devam ediyor mu?

• quote:

Ya bu tek seferlik iş gelmediği için configden uset g_developer ve uset g_console'i 1 yapmıştım. Şimdide kaydettiğim oyuna giriş yaparken

Oyunda değişiklik tespit edildi! Bu değişiklerin kayıtlı oyunlarınızı etkilememesi için henüz bitirmediğiniz teslimatlar size herhangi bir cezaya sebep olmadan iptal edildi.

Ayrıca çekiciniz de uygun bir yere park edildi.

yazıyor ve hep paristen başlıyorum. Şimdi tır aldım. Onları yine 0 yapmama rağmen hiç bir şey değişmedi. .

Yardım lütfen

• Candance kullanıcısına yanıt
    g_force_economy_reset 0 consola şu kodu yazmanız gerekiyor kapatmak için yükünüz varken yapmayınız. developer ve console hep 1 olsun onları 0 yapmanıza gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Arkadaslar hala oyundan atma lag ve gorevde oyunda olmasak bile zaman gecme sorumlari devam ediyor mu?

zaman geçme problem değil onun düzelmesini beklemeyin. normal olarak siz oyunda olmasanız bile zaman akıyor.
  • Arkadaşlar yeni çıkan bazı dlc leri aldım fakat oyuna girdiğim zaman Dünya haritasında o bölgeler gözükmüyor, ne yapmam gerekir?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.