Şimdi Ara

Atomic Heart (2023) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
16
Favori
27.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ---

Enis Kirazoğlu'nun geçen sene hazırladığı video:

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    İlgimi çeken birkaç oyun dışında hiç konu açmadım, öyle bir adetim de yoktur. Genelde rehber yapmam için bana devredilmek isteniyor, ancak Atomic Heart çok ilgimi çektiği için kırk yılda bir Playstation bölümünde konu açtığım oyunlardan biriydi. Bu konudan da eski üstelik, 1 yıldan fazla süre geçmiş, gel gör ki o da çapraz konu mağduru mu oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 16 Haziran 2020; 12:45:27 >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Ana konu diye arattım, açılmış bir konu bulamayınca yansıma yaratmıştım. Sen diyince profilinden baktım öyle farkettim. Konunun başlığına 'PS ANA KONU' yaz bari hocam yoksa aramada bulunması biraz güç. Rızan olmadığı için PS yansımasını kaldırdım.
  • Atomic Heart yeni nesil konsollara da duyuruldu. Bioshock + Stalker + Metro + Fallout derken şimdi bir de Prey esintileri gördüm oyunda.
    Bekleye bekleye kuruduk yahu, keşke gelse artık. Optimizasyon dışında çok umutluyum bu oyundan.

Not : Bıyıklı Android beni benden alıyor her seferinde görünce.

• Bıyığa bakınca dikkate alamıyorum oyunu ama atmosfer harika duruyor son videoda. Bir süredir ses çıkmıyordu sanki oyundan ama adamlar çalışıyor belliki.
  • Pek haberini duymadığım bir video yayınlanmış.

Bir de oyuna gelecek olan gerçekçi foto modunu tanıtan bir video yayınlanmış.

Ne zaman çıkacak çok merak ediyorum. Indie oyunlar arasında en çok beklediğim oyunlardan..

• Oyunun çıkış tarihi duyuru videosu bu akşam saat 22.00 da, merakla beklediğim oyunlardan birisi.Atomic Heart (2023) [ANA KONU] 

Atomic Heart (2023) [ANA KONU]IGNyoutube
    Check out the release window trailer for Atomic Heart, the mysterious first-person shooter from developer Mundfish. We're starting to learn a bit more about it, though. The team describes the game as "an action-packed first-person shooter set in the alternative, retro-future version of the 1950s USSR." Atomic Heart will be out for PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, and Xbox One. And yes, if that soundtrack sounds a bit familiar, it's because it is indeed being done by Mick Gordon (Doom, Doom Eternal). #IGN #AtomicHeart
    https://www.youtube.com/watch?v=SstWbERMv00&feature=youtu.be

Ekleme: Oyunun gecikmesi ana aktör seslendirme sanatçısının Covid olması nedeniyle olmuş. Ayrıca oyun müziklerinde Doom ve Doom Eternal ana oyun müziklerini yapan Mick Gordon ile çalıştıklarını açıkladılar. Muhtemelen ön satın alıma yarın açılır. Takipteyim. Atomic Heart (2023) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 9 Şubat 2022; 0:4:48 >

• Hadi bakalım dünyasına düşmanlarına bayılıyorum tek korkum düşman çeşitliliği az olacak mı acaba onun dışında içinde yaşayıp o atmosferi derin derin içime çekmek isterdim kapalı ortamları çok güzel şekilde yaratmışlar Xbox game pass'e ilk günden gelmeyecek olsaydı bile parasını verecektim birde kesinlikle Rusça oynamak lazım bu oyunu o ortamda Rusça konuşunca herşey cuk diye oturuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revrains -- 9 Şubat 2022; 0:56:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım ne zaman çıkacak inşallah erken çıkar.

• Özellikle atmosfer açısından müthiş bir hissiyat verdi. Umarım aynı şeyi hikaye, görevler ve savaş sisteminde de hissettirirler. Merakla bekliyorum.

• Uzun zamandır bekliyorum hadi hayırlısı.

• Atomic Heart ilk günden Game Pass içinde yer alacakmış. Atomic Heart (2023) [ANA KONU] 

Atomic Heart (2023) [ANA KONU]
  • Oyun çok sayko, patlamazsa Bioshock etkisi yaratacağından şüphem yok

• 2018 yılından beri yapılıyor bu oyun çıkış tarihini çok merak ettim yıl sonuna sarkmaz umarım.

• bugün 22:00'de.

• Şöyle bir sürpriz yapıp 1.5 2 ay içinde salıyoruz deseler hayat bir tık bayram olsa

• https://twitter.com/mundfish/status/1491443877458616321?s=21

• Atomic Heart (2023) [ANA KONU]IGNyoutube
    Check out the release window trailer for Atomic Heart, the mysterious first-person shooter from developer Mundfish. We're starting to learn a bit more about it, though. The team describes the game as "an action-packed first-person shooter set in the alternative, retro-future version of the 1950s USSR." Atomic Heart will be out for PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, and Xbox One. And yes, if that soundtrack sounds a bit familiar, it's because it is indeed being done by Mick Gordon (Doom, Doom Eternal). #IGN #AtomicHeart
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DSstWbERMv00&q=EgQuLZpEGJyokJAGIhB_K-W4d0Wqi2yxCObG5pT_MgFy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 9 Şubat 2022; 22:18:36 >

• Canlı gösterimde 2022 yazdı tamamda September ? October ? November ? December ? hadi bakalım hangisi ?

• Atomic Heart (2023) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 9 Şubat 2022; 22:26:50 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.