Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.661
Cevap
42
Favori
803.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

Merhaba Forum milleti.

Bu Atlanta HDBox uydu alıcıyı media player olarak kullanbiliyor muyuz. Yani USB diksteki divx ve MKV filmleri oynatabiliyor mu. Bir arkadaşım popcornhour alacaktı vazgeçip iki işi bir arada çözmek istiyor.

Bilgisi olan varsa yazabilir mi aceba.

Sağlıcakla kalın.

mkv oynatmıyor

kayıt formatı ts oldugu icin belki ts leri oynatır
  • ürünü en uygun ATLANTA ana bayisi yanı karakoy den ırem elektronıkten temın edebılırsınız
    pm atana tlf numarasını verıyoum ayrıca satıs sonrası 7/24 onlıne destek
  • BISS key nasıl girilir olayını ilk msg ye ekledim...Akşam maç için lazım olabilir
  • Tesekkurler hocam
  • Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama size sormak istiyorum. Sd sinyali alan bir cihazda HD yayının tp.sini girdiğimizde sinyal olurmu ? Görüntüyü sormuyorum sadece sinyali görebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Ekranı ikiye bölüp seyredebilir ben şampiyonlar ligi maçlarında öyle yapıyorum.

Atlanta da bu mümkün mü ? nasıl yapılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocker

quote:

benim tv d bu özellik var var bir yana digiyi koyup öbür tarafa dsmrt yada uydu alıcısının görüntüsünü veriyorum , tv de 2 tuner var.
  • Bir kaç soru olacak ;bugün dm 800 için konuşurken öğrendim dm ler ile diginin lnb si olmuyormuş(mdu lu lnbler olmuyormuş) lnb değiştirmek gerekiyormuş ve ayrıca uydunetin modemlerinde problem yaşıyormuş mutlaka router kullanılmalı imiş atlantada bu sorunlar var mı?
  • Dm lerlede olur MDU lnb...Ona göre farklı frekanslarda aratırsınız, sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocker

quote:

hayır hocam alamassnız ornegın atlanta dm 500s hd yayın sınyalı bıle vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Dm lerlede olur MDU lnb...Ona göre farklı frekanslarda aratırsınız, sorun olmaz

hayır hocam şimdiye kadar sattıklarımızda ogle brı sorun yasayan olmadı goul rahatlıgıyla alabılırsınız. mdu lnb ıcın gizli arama secenegı var oradan tarama yaaprsanız sorunsuz butun sd ve hd yayın frekansını yakalarsınız.
  • evet arkadaşlar dün candostum2007'den siparişi verdim, göndermiş.. bugün elime geçecek umarım. kullandıkça izlenimlerimi paylaşırım.

@candostum2007, kurye gönderi numarasını hala bekliyorum, selamlar
  • @candostum2007, cihaz elime geçti, teşekkürler
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam şikayet ve önerilerinizi lütfen burada da paylasalım yazılımlar hala demo en ıyısıne ulastırmak ıcın elımızden gelenı yapıyoruz hersey sızler ıcın.
  • bende aldım bu aletten bugun...yani siparıs verdım...yenı gelen kasalardan godermelerı ıcın hepsidigitali aramam mı lazım ..
  • yok aramanıza gerek yok cunku elındekı eskı kasa (yeşil) iade aldık. yenı partıden gıttı arkadaslara . yanı sıze yeni kasa gelecek benım ust katımdalar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

yok aramanıza gerek yok cunku elındekı eskı kasa (yeşil) iade aldık. yenı partıden gıttı arkadaslara . yanı sıze yeni kasa gelecek benım ust katımdalar :)

Saol ustad,,, donanımda seni görmeden siparis verdim...bu sayfayı daha önce görsem sanada sorardım emin ol...

sd görüntüleri gercekten upscale yaptıgı dogrumu ya ustad....görüntülerde diğer forumlarda övüldüğü gibi gercekten iyimi ?
  • 155 cikti

http://funboxkey.com/UPDATE/Atlanta_HD_v155.img

Eski imajın yedegini alıp bunu yükleyebilirsiniz. CCcam daha stabil ve hızlı hale getirildi.

quote:

USB ile yazılım güncelleme;
    usb bellegi fat 32 ile formatlayıp içerisine UPDATE(büyük harfle) adlı kılasör açın,indirdiğiniz yazılım dosyasını(örneğin, Atlanta_HD_v153) UPDATE adlı kılasörün içine kopyalıyoruz,bu dosyanın yanında FirmwareUpdate adlı bir dosya daha olacak,bu dosyayı not defteri ile açıp içerisindeki :UPDATE_FILE = Atlanta_HD_v153.img; bu dosya v149 ise 153 diye değiştireceğiz bukadar,şimdi FirmwareUpdate adlı dosyayı nerden bulacaksınız,önceki sayfalarda ali bey vermişti,UPDATE adlı kılasörde var,içinden alıp editlersiniz,sonra USB'yi cihaza takın 10 sn. sonra USB İLE GÜNCELLE'yi seçin,bitince USB belleği cihazdan çıkarın bukadar...

İnternetten güüncelleme;
    MENÜ-GENEL AYARLAR,sistem bilgileri,kırmızı tuşa bas,0000 şifreyi gir,3.sıradaki(en altta)internetten güncellemeyi seç,
    Atlanta_HD_v yazan bölüme yeni yazılımın numarasını yaz(örnein 153.img şeklinde) ok seç yeni yazılım insin...(bir seferde inmezse tekrar deneyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 20 Şubat 2010; 21:04:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

155 cikti

http://funboxkey.com/UPDATE/Atlanta_HD_v155.img

Eski imajın yedegini alıp bunu yükleyebilirsiniz. CCcam daha stabil ve hızlı hale getirildi.

quote:

USB ile yazılım güncelleme;
    usb bellegi fat 32 ile formatlayıp içerisine UPDATE(büyük harfle) adlı kılasör açın,indirdiğiniz yazılım dosyasını(örneğin, Atlanta_HD_v153) UPDATE adlı kılasörün içine kopyalıyoruz,bu dosyanın yanında FirmwareUpdate adlı bir dosya daha olacak,bu dosyayı not defteri ile açıp içerisindeki :UPDATE_FILE = Atlanta_HD_v153.img; bu dosya v149 ise 153 diye değiştireceğiz bukadar,şimdi FirmwareUpdate adlı dosyayı nerden bulacaksınız,önceki sayfalarda ali bey vermişti,UPDATE adlı kılasörde var,içinden alıp editlersiniz,sonra USB'yi cihaza takın 10 sn. sonra USB İLE GÜNCELLE'yi seçin,bitince USB belleği cihazdan çıkarın bukadar...

İnternetten güüncelleme;
    MENÜ-GENEL AYARLAR,sistem bilgileri,kırmızı tuşa bas,0000 şifreyi gir,3.sıradaki(en altta)internetten güncellemeyi seç,
    Atlanta_HD_v yazan bölüme yeni yazılımın numarasını yaz(örnein 153.img şeklinde) ok seç yeni yazılım insin...(bir seferde inmezse tekrar deneyin)

Dostum tavsiyelerine uyarak Azbox Hd yerine Atlanta Hdbox satınaldım.Cihazda az önce elime ulaştı.Şimdi Wiraless ile bağlanmak için aparat alacağım senin kullandığın hangisiydi.Elimde Teknosa'nın 50 Tl'lik hediye çeki var.Usb şeklinde wiraless router alsam problem yaratırmı bu cihazda?(Teknosadan alacağım malum hediye çekini kullanmak için)

mesela bu işimi görürmü?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125430102&CS_Category=_WIRELESS_ADAPTORLER_VE_BLUETOOTH899&CS_Catalog=_BILGISAYAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalm -- 21 Şubat 2010; 14:34:11 >

• ben wireless olmuyor diye biliyorum

wireless kullanmak istiyorsanız,
    LAN cıkıslı bridge alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.