Şimdi Ara

Atiker Gold mu, Brc My 11 mi , Lavato Obd Kit mi , Zavoli Obd II mi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
8
Favori
47.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yusuf bey merhaba 1997 model BMW 5.20ia aracımı yeni aldım 250bin km de daha önceki sahibi bütün bakımlarını Egeservis te eksiksiz ve titizlikle yaptırmış araca gül gibi bakılmış ve şimdi ben aracıma Lpg kiti taktırmak istiyorum burdaki arkadaşım bana en uygun Atiker Gold ürünü tavsiye ediyor İzmirden bi arkadaş ise BMW lerde en uygun yakıt ve performansın BRC Kiti olduğunu söyledi ikisi arasında kararsız kaldım tavsiyeniz ne olur bilgilendirirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.
  • Merhabalar Yusuf bey 2015 Renault megane 1.6 cvt şanzıman aracıma lpg taktırmak istiyorum hangi kit uygun olur ve Ankara'da önerebileceğiniz bir yer varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nofxius kullanıcısına yanıt
    5.28 veya 5.30 olsaydı biraz soru işareti olurdu ama 5.20 de hangi kiti takarsaniz tak sonuç aynı olur.

Birim silindir hacmi sorunsuz uygulamaya çok uygun

• nofxius kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim aracınıza daha geçende 2005 modeline Atiker marka uyguladım araç sahibi gayet memnun hertürlü konuda bana ulaşabilirsiniz Yusuf koparan İzmir 05355595572 selamlar saygılar sunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mute06 M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim aracınız 8 enjektörlüler grubundadır 3 ay önce 0 km de uygulama yaptım aynı aracınızdan efendim hertürlü konuda teknik destek ve Bilgi için bana ulaşabilirsiniz Yusuf koparan İzmir 05355595572 selamlar saygılar sunuyorum

• yusuf usta
    2015 1,6 advance MDS corollaya ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hcifci34 -- 6 Mayıs 2016; 14:01:47 >
  • Ustalar arabaniz 2008 suzuki swift 1.5 A/T olsa hangi marka ve sistemi kullanirdiniz kendi arabaniza.(bendede aynisi varda :)) ayrica donusum esnasinda ileride sorun yasamamak icin neleri degistirirdiniz.(buji,atesleme,subab vb..) ayrica istanbul avrupa yakasinda olsaniz ve kendiniz donusum yapamayacak olsaniz kime yada nereye yaptirirdiniz. Yapilirken nelere dikkat ederdiniz..
    Biraz uzun oldu ama kusuruma bakmayin.
    (Tabii şoför maali olmasi ve 25 kuruş olmasida cok önemli😄😄)

• Hyunda i 20 1.2 hangi lgp uygun olur fiyat nedir..

• Merhaba,
    Ustam bende 1,4 75 hp 2006 model Volkswagen Polo var. Çoğu sitede taktıranlar BRC taktırmış ve öneriyor. Ford fiestası olan bir arkadaşım atiker gold taktırmış tavsiye etti. Bende bakarken prins'in sitesinde technomax'i gördüm, düşük hp sahip araçlar için tavsiye edilmiş.BRC ile aynı fiyatta hemde Prins diye aklıma takıldı ve sizin konuyla ilgili bilgi sahibi olduğunuzu ve birçok kişiye yorumlarınızla yardım ettiğinizi fark ettim. Bir uyumsuzluk olur mu prinsle benim arabada ? Sizin görüşleriniz ve tavsiyeniz nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada Eskişehir'de yaşıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darknesslife189 -- 11 Mayıs 2016; 23:47:48 >
  • vaybi V kullanıcısına yanıt
    http://youtu.be/0tUBkRZc1Pc
    2010 model Suzuki SX4 otm Atiker Gold

• Darknesslife189 D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim Atiker Gold bu aracı delirtir diyorum hayırlı olsun herturlu konuda bana ulaşabilirsiniz

• byerdem68 B kullanıcısına yanıt
    http://youtu.be/q80Lnh5J4hA
    2015 Hyundai İ20 Atiker Gold montaj test videosu Yusuf Koparan İzmir

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Ustam tesekkurler.ist avrp yakasi icin onerebileceginiz montaj yeri varmi

• vaybi V kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim sizi iyi bir servise yönlendirelim bana ulaşabilirsiniz Yusuf koparan izmir 05355595572

• Yusuf hocam 20 gün önce atiker kit taktırdım Ankarada. Aracım 2001 1.5 Almera fakat yavaşlarken aracı boşa atınca stop ediyor her zaman yapmıyor ama genelde yapıyor. Bu problem nedir sizce çözümü varmıdır 1000 km ayarına gidince çözülür mü ustaralara demem gereken bir şey var mı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nadirgoktan -- 18 Mayıs 2016; 13:32:42 >
  • Nozzle 2.5 mm yapilip, basınç 1 bar olarak ayarlanır, yeni kalibrasyon yapılırsa, rölanti konusundaki sorunlar geçecektir.

Atiker sistemde basıncın 1 var da olması önemli.

• Merhabalar bakın Murat usta gerekli bilgiyi vermiş bize gerek kalmadı teşekkür ediyorum üstadım

• 2012 otm Elantra 1.6 132hp d-cvvt motor için atiker uyar mı? Öneriniz nedir? Obd 1250TL-gold 1500TL-brc sequent32 2000TL-prins teknomax 1650TL ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YUSUFPRİNSİZMİR

Merhabalar bakın Murat usta gerekli bilgiyi vermiş bize gerek kalmadı teşekkür ediyorum üstadım

Merhaba yusuf usta. 2005 model 1,2 corsa c aracım var twinport motor. Aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. Atiker gold tavsiye ettiler ama obd calışırmı benim arabada gerek varmı sizce. yoksa normal atiker obdsiz mi taktırsam ne önerirsiniz. Ayrıca gaziantepde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
  • oarmagan O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim hertürlü konuda size destek ve Bilgi için hazırım bana ulaşabilirsiniz hizmete hazırım efendim Yusuf koparan İzmir 05355595572

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.