Şimdi Ara

'ATI RADEON FAMILY GÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU' PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
10.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ekran kartı sürücüsü anlık hata verdi devamlı yapmıyorsa sıkıntı değil ama yapıyorsa ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrara üreticinin sitesinden kurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Ekran kartı sürücüsü anlık hata verdi devamlı yapmıyorsa sıkıntı değil ama yapıyorsa ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrara üreticinin sitesinden kurun.

sürekli yapıyor herşeyi denedim ama bişey değişmedi
  • bu arada ekran kartım ati readon hd5650
  • Dediğimi yaptınız mı ve devamlı yapıyor mu ilk defamı rastladınız?
  • overclock yaptıysan o olabilir. yada sürücünü güncelle. son olarakta ekran kartın çok ısınıyorsa olur. bunlar yoksa servise ver donanımsaldır.
  • driver dediğiniz catalyst control center demi
  • quote:

Dediğimi yaptınız mı ve devamlı yapıyor mu ilk defamı rastladınız?

sürekli yapıyor ozellikle oyun oynarken
  • Ekran kartı sürücüsünü komple kaldırıp tekrar yükleyin üreticinin sitesindekini yükleyin amd sitesindeki hata verebilir.
  • quote:

Ekran kartı sürücüsünü komple kaldırıp tekrar yükleyin üreticinin sitesindekini yükleyin amd sitesindeki hata verebilir.

şimdi driveri kaldırdım ama bilgisayara catalyst control center yüklenmiyor
  • Hangi siteden kuruyorsun firmanın sitesinden mi amd'ninkinden mi?
  • quote:

Hangi siteden kuruyorsun firmanın sitesinden mi amd'ninkinden mi?

amd'ninkinden kuruyorum zaten driveri silince bilgisayar boot moda girdi çıkmıyor
  • Amd'den kurmayacaksın genelde hata veriyor bilgisayarın marka stesindekini kurun.
  • quote:

Amd'den kurmayacaksın genelde hata veriyor bilgisayarın marka stesindekini kurun.

sonynin kendi sitesinde böyle birşey yok ki
  • Leptopun tam modelini yaz.
  • quote:

Leptopun tam modelini yaz.

sony vpceb3m1e ekran kartı da ati radeon 5650
  • http://www.sony.com.tr/support/tr/product/VPCEB3M1E_BQ/updates ati diye geçiyor işletim sistemine tıklayın çıkar sürücüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 18 Nisan 2013; 20:20:38 >
  • quote:

http://www.sony.com.tr/support/tr/product/VPCEB3M1E_BQ/updates ati diye geçiyor işletim sistemine tıklayın çıkar sürücüler.

şuan indiriyor indirince düzelirse söyleğeceğim
  • quote:

http://www.sony.com.tr/support/tr/product/VPCEB3M1E_BQ/updates ati diye geçiyor işletim sistemine tıklayın çıkar sürücüler.

indirilen öğeye basıyorum ama açmıyorr
  • Açması lazım ben indirdim denedim açıyor netten indirirken kaydet deyin karşıdan yüklemeler kısmından çalıştırın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.