Şimdi Ara

'ATI RADEON FAMILY GÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU' PROBLEMİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
10.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Açması lazım ben indirdim denedim açıyor netten indirirken kaydet deyin karşıdan yüklemeler kısmından çalıştırın

ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN BİLGİSAYARDA YÜKLEMEDİ GİBİ GÖZÜKÜYODU AMA DÜZELMİŞ ARTIK DONMUYOR
  • Sıkıntın düzelmiş ne güzel.Allah senden de razı olsun burda amaç yardım etmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Sıkıntın düzelmiş ne güzel.Allah senden de razı olsun burda amaç yardım etmek.

Merhaba elimde bir x300/x550/x1050 ekran kartı var ve aynı hatayı veriyor. XP kurdum makine hiç açılmıyor. Driver yüklendikten sonra yapmaya başladı. Önceleri sorun yoktu fakat 7 güncellemesi gelince başıma bu bela gelmeye başladı ve en sonunda bu bölüme geldim. Çözümü bulamadım 1 aydır uğraşıyorum . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Başlıktaki yolları denediniz mi? Ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırıp üretici sitesindekini kurmak gibi
  • beyler banada yardım edermisiniz bilgisayarımın tam modeline nerden bakabilirim bende de sürekli öyle oluyor lütfen yardım edin
  • beyler lütfen hadi ya yardım edin sürekli aynı hatayı veriyor onun yüzünden oyun oynayamıyorum
  • beyler galiba modeli ecs g31t-m7 yardım edin ben nasıl yapıcam lütfen
  • ya arkadaşlar lütfen yardım edecek yok mu
  • ya lütfen yardım edin artık lütfennn oyun sürekli kapanıyo ya bunun yüzünden
  • Kardeşim bendede oluyo bu hata BİLGİSAYARIM CASPER ERA EKRAN KARTI atı radeon hd 4800 lütfen yardım et 1 yıldır uğraşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzey2338 -- 16 Aralık 2014; 20:11:18 >
  • Arkadaşlar son sürücüyü yükleyin büyk ihtimal düzelecektir. Omega driversi yükleyin.
  • kardeşim o dediğinin linkini bulup verebilir misin sana zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzey2338 -- 19 Aralık 2014; 18:34:01 >
  • Kuzey2338 K kullanıcısına yanıt
    işletim sistemin 64 bit ise bunu:

http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows+7+-+64

32 bit ise bunu :

http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows+7+-+32

indirip kurman yeterli.
  • yok gardaş la olmadı gine verdi hatayı var mı başka bildiğin işin rast gitsin cevap verdiğin işin yinede
  • Kuzey2338 K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek sorun çözülsünde. Diğer yöntem 3dp chip programı ile eksik sürücüleri bulmaktır.
    http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_en.php

Ekran kartı veya başka eksiklik varsa bu program ile indirebilirsiniz.
  • teşekkür ederim gardaşım bunu da deneyim sana tekrar dönerim Allah razı olsun yinede ilgin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzey2338 -- 19 Aralık 2014; 19:22:55 >
  • Abicim ben şimdi bu sizin dediğiniz gibi yaptım sildim fakat driveri kurarken bileşenleri yükle deyince pc önce "ATI RADEON FAMILY GÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU" hatası veriyo 3-4 kere sonra mavi ekran gelip kapanıyor lütfen yardım edin kafayı yicem.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Abicim ben şimdi bu sizin dediğiniz gibi yaptım sildim fakat driveri kurarken bileşenleri yükle deyince pc önce "ATI RADEON FAMILY GÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU" hatası veriyo 3-4 kere sonra mavi ekran gelip kapanıyor lütfen yardım edin kafayı yicem.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.