Şimdi Ara

ati radeon driver problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben chess ati radeon 8500LE kullanmaktayım imzada yazdığı üzere. bu kartla henüz doğru sürücüyü bulamadım kullanacak. eski catalyst'leri kullanırken (2.3) oyunlarda zaman zaman kilitleniyor, görüntü öylece kalıyor. yeni catalyst'leri( > 3.0 ) kurunca da oyunların ortasında görüntü karışıyor, çizgiler oluşuyor, yine kilitleniyor. nasıl bir çözümü olabilir bu sorunun ?

• 1 yıldır aşagı yukarı 128 mb'lık 8500 kullanıyorum ve bu süre içersinde bir kere güncelleme yaptım o da 3.1 sürücüsünü yükledim ki şu anda 3.9 çıkmış diyorlar. 3.1 den beride hiç başka güncelleme yapmadım. İhtiyacımda olmadı zaten.

Bu süre zarfında 1 kere bile problem yaşamadım (maşallah diyelim) Bugüne kadar açmadıgı, kilitlediği hiçbir oyuna rastlamadım. 3.1 şiddetle tavsiye ederim. Denedin mi bilmiyorum + bendeki Ati 'nin kendi üretimi herhalde, ne markası var ne bi şeyi. (Kutusunda yalnız Ati yazıyor.) Uyduruk gibi gözüküyor ama çok memnunum.
  • bios update yapmayı deneyin.
  • tamamdır, sağolun öneriler için. önce catalyst 3.1 kuracağım, yine sorun olursa bios konusunu araştıracağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.