Şimdi Ara

Ateşleme sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar bende 2017 model fıat linea 1.4 araç var km 30 binde..
    araçta ateşleme sıkıntısı mı var yoksa bana mı öyle geliyor anlamadım gün içinde sabah ilk marşta araç zorlanıyor sonralarda hemen marş alıyor ateşleme bujilerini değiştirdm pek fark eden birşey olmadı.
    sanayiden bir arkadaşa sordum benzin filtresi yada benzin pompasın da sıkıtnı olabilir ded..
    sizler ne diyorsunuz bu konuda ???

• o arabanın garantisi yok mu? Verin servise yapsınlar. Sanayi maceralarına ne gerek var.

Ateşleme sıkıntısı olsa yolda tekleme yaşarsınız . Geri dönüş valfi, benzin pompası,benzin filtresi, krank sensörü, vs vs uzar gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eloq

o arabanın garantisi yok mu? Verin servise yapsınlar. Sanayi maceralarına ne gerek var.

Ateşleme sıkıntısı olsa yolda tekleme yaşarsınız . Geri dönüş valfi, benzin pompası,benzin filtresi, krank sensörü, vs vs uzar gider.
    malesef garantisi bitti..
    tekleme felan hiç olmadı sadece marş yaparken zorlanıyor sanki..
    bir sorun olsa ekranda yazması gerekmez mi ???
    birde benzinli arabada benzin filtresi oluyor mu ilk defa duydum ??
  • Büyük ihtimalle benzin geri dönüşle ilgili bölüm sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Büyük ihtimalle benzin geri dönüşle ilgili bölüm sorunlu.
    benzin geri dönüş nasıl oluyor açıklama yaparmısınız ??
    birde bu şekilde binsek sorun olur mu ??
  • Öncelikle bi bilgisayara bağlatmanızı öneririm.Bir bakın arıza vermiş mi.Bana bir sensör sorunu gibi geldi.Benzinli arabalarda da yakıt filtresi vardır.Benzin filtresinden olacağını düşünmüyorum.Ama filtrenizin değişim kmsi gelmiş.Pompa da 30k km ve 3 yılda bozulmaz sürekli dip benzin gezmediyseniz.Aracın çekişinde düşme,boşta gaz verirken patlatma yoksa benzin pompasında sıkıntı yoktur.Geri dönüşle ilgili problem olabilir orasını bilemem.Ama tavsiyem yetkili serviste baktırın daha yeni araç sanayide deneme yanılmayla bir sürü parça heder olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carreraman59

Öncelikle bi bilgisayara bağlatmanızı öneririm.Bir bakın arıza vermiş mi.Bana bir sensör sorunu gibi geldi.Benzinli arabalarda da yakıt filtresi vardır.Benzin filtresinden olacağını düşünmüyorum.Ama filtrenizin değişim kmsi gelmiş.Pompa da 30k km ve 3 yılda bozulmaz sürekli dip benzin gezmediyseniz.Aracın çekişinde düşme,boşta gaz verirken patlatma yoksa benzin pompasında sıkıntı yoktur.Geri dönüşle ilgili problem olabilir orasını bilemem.Ama tavsiyem yetkili serviste baktırın daha yeni araç sanayide deneme yanılmayla bir sürü parça heder olur.
    anlaşıldı ustam teşekkür ederim....
    ekranda öyle bir arıza ışığı felan yanmadı sadece ilk çalıştırmada marş süresi biraz uzun oluyor hepsi bu bilmiyprum bekide bir sorun yoktur...
    araç LPG li genel de LPG de biniyoz arabaya ama bilemedim ..
    cevep veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.