Şimdi Ara

Atatürk'ün imzasını dövme olarak yapacak yer ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul'da nerede var acaba ? Geçici istiyorum şimdilik ilk kez dövme yaptıracağım çünkü...

• Yardımcı olacak yok mu ?
  • Beyoğlu istiklalde birsürü yer var. net tarif olarak bilmiyorum ama birçok kişi orda yaptırıyor
  • Eminim Atatürk seni imzalamak istemezdi.
  • Diline yaptır ıslak imza yaparsın.
  • Amaç ney ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuansais

Diline yaptır ıslak imza yaparsın.

resimdeki senmisin
  • Beni övme sözlerini bırakınız; gelecek için neler yapacağız, onları söyleyin!
    M.Kemal ATATÜRK
  • Çok özentisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

Beni övme sözlerini bırakınız; gelecek için neler yapacağız, onları söyleyin!
    M.Kemal ATATÜRK

• Atatürk beni imzalamak ister miydi bilmem. Siz de bilemezsiniz her halta salça olmayın. Zaten geçici olarak yaptırmak istiyorum eğer bu dövme zımbırtısından rahatsız olmazsam tekrar yaptırırım. Özentilikle ne alakası var o zaman resim çizmeyelim, meslek seçmeyelim, müzik de dinlemeyelim anasını satayım hep milletten görüyoruz. Hatta konuşmayalım, pc felan almayalım nasıl fikir ? Hatta annemin adını da yazdırmak istiyorum, bir de kartal dövmesi yaptıracağım Atatürk imzasının ardından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2010. -- 26 Nisan 2012; 1:54:09 >
  • Zorlarına gitti heralde arkadaşların
  • Beni anlamak demek mutlaka yuzumu gormek demek degildir. benim fikirlerimi, benim duygularimi anliyorsaniz ve hissediyorsanız, bu kafidir. - Gazi M. Kemal Atatürk
  • quote:

Orijinalden alıntı: zftt

Beni anlamak demek mutlaka yuzumu gormek demek degildir. benim fikirlerimi, benim duygularimi anliyorsaniz ve hissediyorsanız, bu kafidir. - Gazi M. Kemal Atatürk

Burda ne demeye çalıştın anlamadım söz bana mı geldi ? Zaten duygularını veya düşüncelerini anladığım,sevdiğim için yaptırmak istiyorum.
  • zorlarına gidiyor geliyolar buraya yazıyolar sonra, yok boş işmiş yok bilmem neymiş çatlayın oturduğunuz yerde kara cahiller
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

Beni övme sözlerini bırakınız; gelecek için neler yapacağız, onları söyleyin!

M.Kemal ATATÜRK
    En güzel cevabı yine Atamız vermiş.

Ayrıca kimse kimsenin tercihlerine karışamaz.
  • "Atatürk'ün imzasını dövme olarak yapacak yer ?"

çünkü "Geçici dövme yaptırabileceğim bir yer?" diye konu açsan biz senin ne kadar atatürkçü olduğunu anlayamacağız. en doğrusunu yapıyorsun
  • O meşhur imzanın tasarımcısı Kaligraf Etem Çalışkan'dır. Atatürk'ün kullandığı imzalar arasında o meşhur tasarımı göremezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan

"Atatürk'ün imzasını dövme olarak yapacak yer ?"

çünkü "Geçici dövme yaptırabileceğim bir yer?" diye konu açsan biz senin ne kadar atatürkçü olduğunu anlayamacağız. en doğrusunu yapıyorsun

Kastım bu yönde değildi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.