Şimdi Ara

sil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 25 Aralık 2022; 22:43:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AKP sevdalısı internet kullanıcısı o bahsettiğin, Ülkenin kurucularının ön görüşü ile kurulan fabrikaları satarak, sevdalısı olduğunuz parti 20 yıldır iktidarda. Eeee deniz bitince takke düştü kel göründü.

Not : 1950 yılı kıtalar arası yolculuk maliyetini günümüzle kıyaslamakta ne bileyim " sen bilmezdin yiğen eskiden düp kuyrukları vardır" demek gibi bir şey, yani insanlar artık yemiyor. Baş kapıya.

Türkiye Cumhuriyeti'nin Osmanlı'dan borç kalan 145 milyon altın lira (yaklaşık 500milyar lira) borç parayı 1954 yılına kadar ödemekten beli doğrulamadı demekki.

Şimdikiler ülkeyi savaşa girmeden batırıyorlar, milleti ele güne muhtaç ediyorlar,

Onlar ise yıkılmış bir ülkeden eğitimsiz sağlıksız bırakılmış bir halktan üreten kendine yetebilen yeni Türk devletini kurmuşlar...

Konu kilit ak troll ban

• AKP sevdalısı internet kullanıcısı o bahsettiğin, Ülkenin kurucularının ön görüşü ile kurulan fabrikaları satarak, sevdalısı olduğunuz parti 20 yıldır iktidarda. Eeee deniz bitince takke düştü kel göründü.

Not : 1950 yılı kıtalar arası yolculuk maliyetini günümüzle kıyaslamakta ne bileyim " sen bilmezdin yiğen eskiden düp kuyrukları vardır" demek gibi bir şey, yani insanlar artık yemiyor. Baş kapıya.

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

Takke düştü kel göründü=İspanya ve İtalya ekonomisinden büyük, İran'ın 2.5 mısırın 3 katı ekonomiye sahip Türkiye

Ülkenin kurucularının kusursuz iktidariysa bir takımı Brezilya'ya yollayamamak.

• Endyk34 E kullanıcısına yanıt

AKP sevdalısı internet kullanıcısına bir şeyler anlatmak ile hatayı ben yapıyorum , heee canım heee dünya lideriyiz her konuda, iahalar sihalar, yerli ve milli aracımız falan fişman en önemlisini sona sakladım hüloggggghhh

• Türkiye Cumhuriyeti'nin Osmanlı'dan borç kalan 145 milyon altın lira (yaklaşık 500milyar lira) borç parayı 1954 yılına kadar ödemekten beli doğrulamadı demekki.

Şimdikiler ülkeyi savaşa girmeden batırıyorlar, milleti ele güne muhtaç ediyorlar,

Onlar ise yıkılmış bir ülkeden eğitimsiz sağlıksız bırakılmış bir halktan üreten kendine yetebilen yeni Türk devletini kurmuşlar...

Konu kilit ak troll ban

• kalitesiz pudra şekerinin neticesi hep bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 2 Mart 2022; 9:33:41 >
  • Troll detected

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Siz ne içip neyle besleniyorsunuz mk. Yemin ederim ben anlamıyorum....

• Sen şimdi Türklerin tarih boyu en büyük sanayi atilimini yapmis Atatürk devrinimi beğenmiyorsun. Yazık la vallahi yazık. Adam milleti icin fabrika ustune fabrika kursun, sana insan gibi secme ve secilme hakki versin, daha neler neler.. sen de gidip onun sana verdiği insani haklarla ilk onu karala, onu kötüle. Bundan utanmiyorsunuz bare önünde durup savundugunuz seyden utanin yav.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Galayev kullanıcısına yanıt

Kimseye bir şey demiyorum ama 27. Yıl sonunda milli takım dünya kupasına gidemiyorsa ben de bugünle karsilastirmaya bile almam.

• Perturbator kullanıcısına yanıt

Keşke bu arkadaşa bir şey yedirip icirmeseydik

• 14 Mayıs 1950'de İnönü dönemi sona erip Adnan Menderes dönemi başlamadı mı bu ülkede?

Göndermeyen Menderes değil mi bu durumda?

13 ülke katılmış zaten. O dönemde okyanuslararası yolculuk çok da kolay değildi. Bilmiyorum İnönü de olsa Menderes de olsa çok da yanlış bir karar olmayabilir.

• Torbacınızı acilen değiştirin. Bu nedir arkadaş o dönemin şartlarıyla şimdiki şartları karşılaştırıp ö dönem hakkında ileri geri sallamak ancak yüksek doz bozuk uyuşturucuyla mümkün olabilir.

Tek cümle özet;

"Atatürk-İnönü dönemi bazılarında şiddetli karın ağrısına sebep olur"

• 17 aralık 2018
    sil
    sil

http://gumuskoza.com.tr/m-haber-25679.html?islem=haber&id=36041

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 2 Mart 2022; 10:49:37 >

• asgari ücretten haberin yok konu açmışsın
    konuda pekçok hata var az araştırır öyle yazar insan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1950'de demokrat parti iktidarı vardı. Menderes parayı bulamamış mı?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.