Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.012
Cevap
5
Favori
59.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 441
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 42
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • deepfear7 (42 mesaj) Guest-9D2914531 (34 mesaj) Treth (31 mesaj) cabriyo (27 mesaj) wildwolft (26 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (561 mesaj) Mobil (456 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (74 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
70 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2340 Mesaj
    Turkıye medyasi suan barzaniyi iyi gostermeye calisiyor . Pkk ile barzani ayri tutuyor ama sonra halk kandirildik dieyevek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekli Yönetici
    3962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 36

Turkıye medyasi suan barzaniyi iyi gostermeye calisiyor . Pkk ile barzani ayri tutuyor ama sonra halk kandirildik dieyevek

Ülkenin bugünkü halinde medyanın payı çok büyüktür. İstedikleri gibi çekiyorlar herşeyi heryere... Saçmasapan izdivaç programları diziler vs. halkı da bir güzel uyutup, uyuşturup ülkenin beyin temellerini dinamitliyorlar. Bu durum epeydir bazılarının işine de yaradığı için kimse ses de etmiyor. Çok ufak ismini dahi birçok kişinin bilmediği muhalif kanalların da sesini kim duyar? Ses çıkarsalar bile karşı taraftan birisi hüloooğğğğ çekti mi iş bitti, o hale gelmiş insanlarımız var şu an maalesef.

Diğer taraftan olan bitenin farkında büyük bir kesim de mevcut ama anlayamıyorum bu seçimlerde orda burda birşeyler mi dönüyor da bu görüşler sonuca yansımıyor anlayamıyorum. Bunu düşünmek dahi istemiyorum ama insanın aklına geliyor. Hatta en sonki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde bir sürü şeyler döndüğüne dair haberler çıktı ama gündemden düşürüldü, geçiştirildi.

İzliyoruz olan biteni bakalım nereye varacak bu işlerin sonu...

• Yarbay
    2340 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

Orijinalden alıntı: 36

Ülkenin bugünkü halinde medyanın payı çok büyüktür. İstedikleri gibi çekiyorlar herşeyi heryere... Saçmasapan izdivaç programları diziler vs. halkı da bir güzel uyutup, uyuşturup ülkenin beyin temellerini dinamitliyorlar. Bu durum epeydir bazılarının işine de yaradığı için kimse ses de etmiyor. Çok ufak ismini dahi birçok kişinin bilmediği muhalif kanalların da sesini kim duyar? Ses çıkarsalar bile karşı taraftan birisi hüloooğğğğ çekti mi iş bitti, o hale gelmiş insanlarımız var şu an maalesef.

Diğer taraftan olan bitenin farkında büyük bir kesim de mevcut ama anlayamıyorum bu seçimlerde orda burda birşeyler mi dönüyor da bu görüşler sonuca yansımıyor anlayamıyorum. Bunu düşünmek dahi istemiyorum ama insanın aklına geliyor. Hatta en sonki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde bir sürü şeyler döndüğüne dair haberler çıktı ama gündemden düşürüldü, geçiştirildi.

İzliyoruz olan biteni bakalım nereye varacak bu işlerin sonu...

Secimlersz kesinlikle hile olduguna dair kanaatindeyim. Neden digital oylama degilde hala pusulalarla ugrasiyorlar ki

|
    |

• Binbaşı
    1111 Mesaj
    UNUTMADIK
    |
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj
    Barzani, France24’e verdiği röportajında, bağımsızlık referandumunun 25 Eylül’de yapılacağını ve hiçbir şekilde karardan geri adım atmayacaklarını söyledi.

https://forum.donanimhaber.com/barzani-den-tehdit-gibi-aciklama-savas-cikar--127209215

• Yarbay
    2340 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Barzani, France24’e verdiği röportajında, bağımsızlık referandumunun 25 Eylül’de yapılacağını ve hiçbir şekilde karardan geri adım atmayacaklarını söyledi.

https://forum.donanimhaber.com/barzani-den-tehdit-gibi-aciklama-savas-cikar--127209215

Rtl de de aynii cikti sonuna kadar topraklarin pesinde olacaklarmis sozde

|
    |
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 11 Ağustos 2017; 9:38:28 >
    |
    |
  • Yarbay
    2653 Mesaj
    Ne oldu barzani kandırdı mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2235 Mesaj

Bişi çıktı mı peki?

|
    |
    deepfear7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mdemirbozan57

Edit: herkes gelip akplilerin nasıl barzani'yi yağlandığını görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 27 Ekim 2017; 13:34:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    8047 Mesaj
    Bir akpliye niye guvenilmeyeceginin kaniti olmus konu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2539 Mesaj
    Fetocu biri çekmiş bayragi gondere. Vay kripto seniii

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.