Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
5
Favori
61.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 10 Ağustos 2017; 19:23:22 >

• Ya arkadaş neyi tartışıyorsunuz? Daha dün pkk lıları üstü açık otobüste davulla zurna ile karşılayan, şivan perver ve barzani ile halay çeken, her haltı fetö ile birlikte yiyip sonra kandırıldım diyen, ülkeyi %50 benim gerisi sizin adamlarınız diye ikiye bölen, şehitlere kelle diyen, bu işin fıtratında ölmek var diyen, imralıdaki ne idüğü belirsiz yaratık ile görüşen şerefsizdir deyip, sonra o yaratık ile görüştüm diyen, ben herkesi kucaklıyorum deyip kendine karşı gelen herkesin ipini çeken,

Evet itiraf ediyorum bendim. Şimdi de pkk bayrağını göndere çektirdim. Hadi beni durdurun şimdi!
  • Kürdistan bayrağı mı? Paçavrası mı?

Yazını düzelt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gabriellini -- 26 Şubat 2017; 17:16:53 >
  • BOP tıkır tıkır yürüyor.Kendini ülkücü sananlarda EVET versin bakalım.
  • işin kötü tarafı bunlar pkk ile tekrar yatağa girdiğinde biz itiraz edince kötü olan taraf yine biz olacağız.

ülke 2007 civarlarında buga falan girdi sanırsam. sürekli bir kısır döngü durumu var.
  • Ayrıca Kuzey Irak Kürt yönetimiyle siyasal ilişkilerimiz var.

Petrol anlaşması vesaire.

Boşuna malzeme aramayın.
  • Sınırımızda kurdurtmayız denilen Kurdistanın çalışmaları yapılıyor halen milli değerlerden bahsetsinler. Barzani Kürdistanı kurmak istiyor Ankara en yüksek makamlar ile habire görüşme yapıyor. BOP çok güzel ilerliyor. Kurdistanın sınırlarımızda kurulması Türkiye için büyük tehlikedir Abd'nin yıllardır istediği arkasında olduğu bir şeydir. Bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 26 Şubat 2017; 17:32:36 >
  • Şu konuyu evet diyecek arkadaşlar görsün. Durumun ne kadar ciddi olduğunu anlasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Şu konuyu evet diyecek arkadaşlar görsün. Durumun ne kadar ciddi olduğunu anlasın.

Birader algı yönetimi yapmayın. Ucuz petrol alırken sesiniz çıkmıyor. (Akp ucuza satmasa bile ucuza geliyor orasına karışmam)
  • devlet bahçeli bunu beğendi.

• Gabriellini kullanıcısına yanıt
    İsterse bedavaya versin. Umrumda değil. Bu bayrağın pkk paçavrasından farkı yok. Barzani pkk ya düşman değil.

• Haberi paylaştığım için bimere şikayet edildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 10 Ağustos 2017; 19:24:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

Konuyu açtığım için bimere şikayet edildim.İçimizdeki hainleri görün!

Bişey olmaz kardeş hain haindir

• quote:

İsterse bedavaya versin. Umrumda değil. Bu bayrağın pkk paçavrasından farkı yok. Barzani pkk ya düşman değil.

Yönetim değil mi? yönetim. Öyleyse İŞİD'de amerikalılar'da var. Gelsin amerika yetkilisi görüşme yapsın onunda bayrağı asılmasın?

Ne alakası var?
    Senin bu mantığına göre kürdistan kurulursa diplomatik ilişkilerimiz olabilir. Bayrağı çekilebilir. Sonuçta yönetim. Var mı böyle bir saçmalık.

• O paçavra gökyüzünde dalgalanmasın diye benim Askerim Polisim yani Mehmetçiğim şehit oldu..Gelinen durum içler acısı..Hala Barzani=Pkk kabul etmeyenlerin mantığını anlamıyorum...pkk devlet kurarsa adı pkk cumhuriyeti değil kürdistan olacak hatırlatırım..Bu işin Irak ayağı tamam oldu sırada Suriye sonra Türkiye...Yapmayın Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun
    Blok
  • quote:

Senin bu mantığına göre kürdistan kurulursa diplomatik ilişkilerimiz olabilir. Bayrağı çekilebilir. Sonuçta yönetim. Var mı böyle bir saçmalık.

Konu başında kürdistan BAYRAĞI yazıyor. Eee kurulmayan devletin/yönetimin bayrağı mı olur? paçavradır o.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

Konuyu açtığım için bimere şikayet edildim.İçimizdeki hainleri görün!

Keşke yunan galip gelseydi diyenlerin takipçisi denize dökülen yunanın artıkları

Paçavra tabi. Türkiye nin amacı böyle oluşumların önüne geçmek. PKK nın amacı zaten kürdistan kurmak. Şimdi bu paçavranın dalgalanmasıyla PKK nın istediğini yapmış olmuyorlar mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.