Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
5
Favori
61.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım önceki mesajımda yazdıklarımın hiçbirine cevap veremeyip ''sen fazla amerikan filmleri izleme'' diyerek geçiştiriyorsun, emin ol ki ilkokul talebeleri bilen senden daha akılcı argumanlar öne sürebilir. Sen üstelik Vietnam savaşıyla Fırat Kalkanı operasyonunu bir mi tutuyorsun yani bu kadar da cahil olunmaz. Abd Vietnam'da hezimet geçirdi yeaaa biz Suriye'de destan yazıyoruz diyip geçmek kolay. Vietnam'da toplamda iki milyon üç yüz bin kişinin katıldığı 20 yıllık bir savaş yaşandı. Abd ordusu o savaşta bizim ordunun Suriye'deki operasyon alanı gibi tek bir bölge eksenli değil, toplam yüz ölçümü ''Suriye'nin tümünden'' iki kat fazla olan Vietnam'ın tamamında yaşanıyordu. İki savaşın toplam süre zarfı, coğrafi genişliği ve ölen asker sayılarıyla bir ortalama bazında kıyaslama yaparsan bizim Suriye'deki kayıplarımızın cok daha fazla olduğunu göreceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwolft

Gencecik fidanlar 30 40 yıldır gidiyor. Şimdi ile ne alaka. Akp ne yaptı yıllardır binlerce kişi öldü diye bu işi siyaseten çözmek istedi. Halka yapılan haksızlıklar da vardı çünkü. Doğuda türkçe bilmeyen bir sürü insan var. Eğer sen devlet olarak bunu türkçe konuşmaya zorlar millet de kürt diye dışlarsa oradaki halkta kendini temsil ediyor diye pkk ya sempati duyar ona yönelir. Sen türklüğü ön plana çıkarırsan adam der ben kürdüm ne diye türküm doğruyum diyeyim bende Kürt ideolojisi kurup ona çalışayım. Böyle de olmuştur yapılan siyasi toplumsal hatalar doğu halkını o yöne itmiştir. Onlara aldanmayanlar da silah zoruyla susturulmuştur. Bu şekilde çoğunun da gözü korkutulmus. İşte bunun gibi sebeplerden çözüm süreci başlatılıp küstürulen halkı kazanma yoluna gidilmiştir. Elbette hatalar eksikler yok değil. Senin için o kadar hain dolu ki darbeden sonra pkk ya sığınmak için irak â kaçan generallerin de var.Ust düzey pkk sorumluları kaçsın diye farklı yerleri bombalatip sonra da öldürüldü diye yalan söyleyen komutanlarinda var. Pkk ya sızan mit elemanlarının listesini ellerine veren hainlerde var. Seçimlerde hdp ye oy atan askerin polisin var. Bu kadar hainle tabi suistimal edilir ama devlet sabreder vakti geldi mi tokadı indirmeyi de bilir. Pkk nin tarihine bak bu kadar zayiat ne zaman almış. Doğuda artık kaç kişi çocuğunu dağa gönderiyor bir bak. Sırtını pkk ya yaslayanlarin bi haline bak.

Ne anlatıyorsunuz bu hükümet devlete 0 terör varken geçti.2000 , 2002 , 2003 yıllarında terör mü vardı.
    Terör ağzımızın içine kadar girdi hocaefendiler(!) FETÖ oldu öfkeli müslümanlar(!) İŞİD oldu sayelerinde.

E madem doğudaki halk pkk dan uzaklaştı bu hdp nin oyları neden böyle?(Tabikide tatlı su socularından değil mi(!))

Hainler içimizde diye bağırmadan önce bir dönüp bakmak lazım o adam oraya nasıl girdi buna kim müsade etti?

Son beş senedeki biat anlayışını bu ülke ne görmüştür nede duymuştur.Adam kayırma ve torpil de rekorlara imza attık.Sorunsuz iş yapmak için illa ki malum partinin üyesi olman lazım.

Cumhuriyet tarihi bahsettiğin hain komutanları gördü evet ama cumhuriyet tarihi bu zamana kadar beni bir terör örgütü lideri kandırdı diyebilecek kapasitede bir hükümet görmedi.

Velhasıl olayın sonucuna değil oluşumuna bakmak lazım senin paragrafındaki bazı noktalara başlıca sorular;

1)Akp siyaseten çözmek istediyse bunun fizibilitesini yapmamak olabilecek olasılıkları hesaplamamak pkk silah stoklarken bunu bildiği halde dokunmamak neden?

2)Aynı soruyu tekrar soruyorum bahsettiğin generaller , mit çalışanları nasıl o rütbelere gelmiştir.Özellikle insanlar bas bas bağırırken bu adamların kim olduğunu?

3)Akp hdp ile senin de dediğin gibi masaya oturmuşken el ele kol kola takılmışken halkın bu partiye oy atması normal değil midir?

4)Pkk zahiyat veriyor iyi hoşta neden hala korku içinde yaşayan bizleriz?

• Barzani kardeşim meşazını aldım Güçlü bir KÜRDİSTAN (!) için ben de varım. APO kardeşim sen de var mısın?

Algılama düzeyi yeterli olmayan arkadaşlar için açıklama: Yukarıdaki mesaj şiddetli derecede ironiye dayalı espritüel unsurlar içerir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 2 Mart 2017; 11:43:54 >
  • turkpasscenter T kullanıcısına yanıt
    İlkokul talebelerini getirde senin yazdıklarının hangisine benim cevap verdiğimi sana anlatsın. Uzaydan futbol topunun resmini çekebilen süper güç olmak ile saha cok farklıdır. Irak Savasınadki zayiatları da buna en güzel örnektir. Sen piyon olmak olarak görürsün ben söz sahibi olma olarak görürüm. Sen kabadayılık dersin ben zalime eyvallah etmeme derim. Batı Erdoğan'ın elinde yeteri güç olsa bunca yıl müslümanlara yaptıkları zülmün hesabını onlardan fazlasıyla soracagını biliyor. Ondan ki hepsinin tek hedefi var Erdoğan. Bu hiç birinizin inkar edemeyeceği bir gerçek. Yıllarca alışmışsınız batının köpekliğini yapmaya gel dedimi gitmeye git dedimi gelmeye şimdi Erdoğan kabadayı oluyor.Suriyede oynanan tüm tiyatrolar Türkiye için hamle iken oyunlarını bozan Türkiye piyon oluyor.
  • 1mpossible kullanıcısına yanıt
    Terör Akp ile mi başladı. Vardı tabi.Gelip doğuyu gördün mü de oyları niye böyle diyebiliyorsun. Oy vermeyen desteklemeyen yok demiyorum çoğu yerde tehdit edilerek silah zoruyla kendilerine oy kullandırıyorlar.

1. Eğer içerideki hainler bu gibi bilgileri gizleyip haberdar ettikleri halde birşey yapmadıylarsa tabiki haklısınız bu büyük bir yanlıştır. Kimse doğru demek. Eğer gizlediylerse ne yapabilirler. Her ne olursa olsun bu işin sonu ne oldu. O gömdükleri silahlarla birlikte cehennemi boyladılar mı boyladılar. Sen bu süre boyunca doğuda üniversite hava alanı kalekol vs yaptın mı?Yaptın. Var mı bir sıkıntı.

2. Haklısın fazlasıyla hak tanıdılar.Bununla birlikte en büyük etken sizsiniz. Niye mi diyecen. Cumhuriyet tarihine bak.Müslümanlara ne kadar zülm edildiğini ne kadar dışlandığını görürsün. Bu ülkede yıllarca başörtüsü yasağı yüzünden kızlarımızın başı açtırılmadı mı?Açtırıldı. Başı örtülü bayanlar başı örtülü diye üniversitelerden kamu kurumlarından atıldı mı?Atıldı.Bu üülkede annesi yada eşi başörtülü diye yada namaz kılıyor diye askeriyeden atılan yada asker olamadan elenen insanlar oldu mu?Oldu.Kamu kurumunda namaz kılabiliyormuydun serbestçe?Tabiki hayır.Müslüman halkı aşağılık görüp kendinizi bir halt sanıyormuydunuz?SAnıyordunuz. Askeriye yargı bürokrasinin birçok yeri sizin zihniyete sahip insanlarla dolu değilmiydi?Evet doluydu.

Peki cemaatin yıllarca söylemi neydi halkı nasıl kandırıyordu? Bak solcular böyle böyle yapıyorlar.Biz çalışalım ne yapıp edelim onların yerine biz geçelim diyorlardı. Biz gelmeyelim de solcular mı gelsin diyorlardı. Bu yüzden bırak hükümeti maddi manevi bütün gücüyle halk destek veriyordu. Şimdi bu noktadan bakarsan Akp nin cemaatle neden yakın olduğunu anlarsın işine gelirse. Karşında halledilmesi gereken solcu zihniyet ve ürünleri var. Halkın ekserisinin desteğini alan kırk yıldır devletin çeşitli kademelerinde belli yerlere gelmiş seninle aynı hedefi olan bir yapıya gelir gelmez cephe almak ahmaklığın daniskası olur. 17 Aralıktan sonra 15 Temmuza kadar bile çoğu kişi cemaatin gerçek yüzünü görememişken gelir gelmez onlara cephe almak ne kadar mantıklı olurdu sence? YOksa Fettonun bir videosunda daha Akp kurulmadan Erdoğan'ın önce kendileri için bunlardan başlamak gerektiğini söylüyor zaten.
    Yıllar önce vefat etmiş bir alime soru sorduğumda bana cevaben demişti ki onlar Fettonun kandırmalarıdır.Önceden alim çoktu namazda imam bir uzatmayı dahi yapmasa direk fark eder uyarırlardı.Bunlar milleti cahil bulmuş o şekil etrafına adam topluyor demişti. Akp hatasız demiyorum ama en büyük suçlu milleti bu kadar cahil hale getiren sizlersiniz.
    Sizlerinde fettoyubas bas bağırarak söylemeniz sizin bu hali bildiğinizden değil hem dini cemaat sıfatı hemde sizlerin yerini almasıdır. ARada dağlar kadar fark var.

3. Akp Hdp ile masaya oturdu.Yeri gelir ermenilerle de oturur yunanlarla da. Amerikayla da Rusyayla da. Bu siyasettir. Masaya oturmak farklı onlarla kolkola olmak dağlar kadar farklıdır. Sen hiç bir seçimde Akp ile Hdp nin kolkola olduğunu birlikte miting yaptıklarını gösteremezsin. Akp ile Hdp tüm seçimlerde doğuda rakiptir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde yine rakip diğer seçimlerde de aynı şekil. KOlkola girip birlikte iyi salladık diye sevinen beraber miting yapan oy değiş tokuşu yapıp hdp nin barajı geçmesini saglayan sizlersiniz biz değil. Halkın bu partıye oy atması değil sizlerin bu kadar hoplayıp sonrada kanka olmanız normal değil. Ve kanka olduğunuz halde gelip burada referandumda hayır oyu alabilmek için bu konuyla çırpınmanız normal değil.

4.Sen korkaksan biz ne yapalım? Biz günün güneşe batının islama Türkiyenin Osmanlıya gebe olduğunu bunlarında doğum sancısı olduğunu biliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Z43SImDh9JM Buna ne diyeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nytz

quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

ALMANYA

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

İNGİLTERE

ABD

Nolmuş? amerikadan washingtonu, almanyadan berlini mi katacaklarmış sınırlarına?
    Yoksa bizim güneydoğu illerini mi?

Otorhinolaringolojik sorunlariniz mi var? Ya duymuyosund ya da gormuyorsun

Resimdeki gorusmeleri yapanlar ulkelerinin 3 numara adamalari basbakani cumhurbaskani tenezzul bile etmez o pijama pacali kiliksiz herifle ama senin basbakanlariniz cumhurlariniz birebir surekli temas halinde neyse ee bunda ne var dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Amerika'ya tepki gosterilmedigini nereden cikardin? Ayrica bi konu acildi zaten onun icin. Uyeler konuyu degistirmek amacli buraya yazmiyor, gidip orada cevap veriyorlar.

Ayrica, amerika ve israil ile ittifak olan hukumet ama bunun hesabini verecek kisi biz miyiz? Onu oy verdigin kisilere sor. Senin mantiginla su an amerikayla ittifak isek hukumet de pkk'yi destekliyor olmali.

Sizin aksinize ben AKP ile büyümedim. Önceki hükümetleri de gördüm. Onuda geç yani yaşım yetmese bile toplam 94 yıllık tarihimiz var zaten Türkiye olarak.

Gelmiş geçmiş bütün hükümetler şu anda PKK ya yardım eden ülkelerle siyaset ve ticaret yapmışlar.

Bu bağlamda bunu AKP ye yıkmak saçma olur. AKP seçildiğinde ülke ilk kez dış ülkelerle ticarete yada siyasi temasa girmiş değil.

Mantıkta hata var yine.

Offf konu yine "neden hep akp"ye gidiyor. Bunu yapan chp ya da baska parti olsa helal beeee diyecegim di mi

Sadece akp ile buyumemis olgun bir insandan gelen bombos bi cevaba bak. "Ama onlar da yapti"

Tamam diyelim ki akp oncesi hataliydi. Peki akp neden duzeltmiyor? Senin onceki mesajindaki mantigina gore abd ve israil ile is birliginde olmasi hukumetin pkk'yi destekledigi anlamina geliyor.

Nasıl düzelticen kafan mı güzel. Bir Azerbayran bir Hindistan Birde Pakistan onun dışında hiç bir dünya ülkesi ile siyaset ve ticaret yapmayacak mıyız bumu yani.

İmkansız olduğu için düzeltilmiyor olmasın ?

Düzeltmek derken ben de onlarla ilişkiyi tamamen kesmekten bahsetmiştim tabii. Hatta belki savaş da açarız ha?

Sen teröristleri kahraman gibi karşıla, süleyman şah türbesini kaçır, fetöyle iş birliği yap, sonra kandırıldık yanlış yaptık. Hükümet de ne yapsın bir şekilde halkın gazını almaya çalışıyor. Büyük oyun amariga vs.

Ha unutmadan, "daha önceki hükümetler de yapmıştı". Ecevit yok kıbrıs barış harekatı yalan ;) 3 saatte şam'a girme hayali, ışid'den türbe kaçırma keyfi

Söylediklerinin benim seninle tartıştığım konu ile alakasını nasıl kurmam gerekiyor.

Ben siyasi temaslar ticaret anlaşmalar vs. den bahsediyorum sen tamamen başka bir dünyadasın şu anda.

Anlamayacak bir şey yok. Bana ne yapılması gerektiğini dolaylı olarak sordun.
    Önceki mesajında "Nasıl düzelticen kafan mı güzel" derken resmen zevk almaya bak demek istiyorsun. Kafanda ya hep ya hiç mantığı var ki daha önceki mesajında da belirtmişsin. Ben de siyah ya da beyaz değil, aradaki gri bi tondan bahsediyorum. Önceki hükümetler de anlaşma yapmış fakat siyasi bir mesele olduğunda nasıl davranmışlar, bu konuda geçmişte yaşanan birkaç basit örnek yazdım. Başka hükümet ne yapmış, şu anki hükümet ne yapmış bi karşılaştır diyorum. Umarım, akp'yi bu şekilde savunmanın yanlış olduğunu ve mesajımın tartışmayla olan ilgisini anlamışsındır

Anlaşmada sıkıntı yaşıyoruz sanırım.

Ben bu bayrak asılmasına tepki göstermememiz gerektiğini çünkü Özerk bölgenin bize göre haiz olduğu suça haiz olan diğer ülkelere bu şekilde bir tepki göstermediğimizden dolayı bunun bizi iki yüzlü yapacağını savunuyorum.

Sen ise bizim özerk bölgenin suçu ile aynı suça haiz olan diğer ülkelerle ilişkiler kurulmasından memnun olduğumuzu nereden çıkardın dedin.

Bende bu diplomatik ilişkileri tamamen kesip neredeyse dünyanın tamamı ile bağlantını koparmak anlamına geliyor dedim. Ticaret dahil tüm siyasi temasların ortadan kalkması demek yani.

Sen şu anda başka türlü çözümlerde var diyorsun. Evet var ama onlara diplomatik temas deniyor zaten. Yani gri çözümleri uygulamak için görüşmen gerek. Eğer görüşmeler olacaksa şu anda havalanındaki olayda olacak.

Bu bizim burada tartıştığımız konuyu çözmez. Anlamıyorum. Bu neye yarar sağlayacak ki.

Ben asılan bayrak hakkında herhangi bi yorum yapmadım. Sadece ikiyüzlülük hakkındaki düşünceni yanlış buldum.

Ayrıca bu düşünceyi paylaşan sendin onun üzerinden konuştuk.

• quote:

Terör Akp ile mi başladı. Vardı tabi.Gelip doğuyu gördün mü de oyları niye böyle diyebiliyorsun. Oy vermeyen desteklemeyen yok demiyorum çoğu yerde tehdit edilerek silah zoruyla kendilerine oy kullandırıyorlar.

1. Eğer içerideki hainler bu gibi bilgileri gizleyip haberdar ettikleri halde birşey yapmadıylarsa tabiki haklısınız bu büyük bir yanlıştır. Kimse doğru demek. Eğer gizlediylerse ne yapabilirler. Her ne olursa olsun bu işin sonu ne oldu. O gömdükleri silahlarla birlikte cehennemi boyladılar mı boyladılar. Sen bu süre boyunca doğuda üniversite hava alanı kalekol vs yaptın mı?Yaptın. Var mı bir sıkıntı.

2. Haklısın fazlasıyla hak tanıdılar.Bununla birlikte en büyük etken sizsiniz. Niye mi diyecen. Cumhuriyet tarihine bak.Müslümanlara ne kadar zülm edildiğini ne kadar dışlandığını görürsün. Bu ülkede yıllarca başörtüsü yasağı yüzünden kızlarımızın başı açtırılmadı mı?Açtırıldı. Başı örtülü bayanlar başı örtülü diye üniversitelerden kamu kurumlarından atıldı mı?Atıldı.Bu üülkede annesi yada eşi başörtülü diye yada namaz kılıyor diye askeriyeden atılan yada asker olamadan elenen insanlar oldu mu?Oldu.Kamu kurumunda namaz kılabiliyormuydun serbestçe?Tabiki hayır.Müslüman halkı aşağılık görüp kendinizi bir halt sanıyormuydunuz?SAnıyordunuz. Askeriye yargı bürokrasinin birçok yeri sizin zihniyete sahip insanlarla dolu değilmiydi?Evet doluydu.

Peki cemaatin yıllarca söylemi neydi halkı nasıl kandırıyordu? Bak solcular böyle böyle yapıyorlar.Biz çalışalım ne yapıp edelim onların yerine biz geçelim diyorlardı. Biz gelmeyelim de solcular mı gelsin diyorlardı. Bu yüzden bırak hükümeti maddi manevi bütün gücüyle halk destek veriyordu. Şimdi bu noktadan bakarsan Akp nin cemaatle neden yakın olduğunu anlarsın işine gelirse. Karşında halledilmesi gereken solcu zihniyet ve ürünleri var. Halkın ekserisinin desteğini alan kırk yıldır devletin çeşitli kademelerinde belli yerlere gelmiş seninle aynı hedefi olan bir yapıya gelir gelmez cephe almak ahmaklığın daniskası olur. 17 Aralıktan sonra 15 Temmuza kadar bile çoğu kişi cemaatin gerçek yüzünü görememişken gelir gelmez onlara cephe almak ne kadar mantıklı olurdu sence? YOksa Fettonun bir videosunda daha Akp kurulmadan Erdoğan'ın önce kendileri için bunlardan başlamak gerektiğini söylüyor zaten.
    Yıllar önce vefat etmiş bir alime soru sorduğumda bana cevaben demişti ki onlar Fettonun kandırmalarıdır.Önceden alim çoktu namazda imam bir uzatmayı dahi yapmasa direk fark eder uyarırlardı.Bunlar milleti cahil bulmuş o şekil etrafına adam topluyor demişti. Akp hatasız demiyorum ama en büyük suçlu milleti bu kadar cahil hale getiren sizlersiniz.
    Sizlerinde fettoyubas bas bağırarak söylemeniz sizin bu hali bildiğinizden değil hem dini cemaat sıfatı hemde sizlerin yerini almasıdır. ARada dağlar kadar fark var.

3. Akp Hdp ile masaya oturdu.Yeri gelir ermenilerle de oturur yunanlarla da. Amerikayla da Rusyayla da. Bu siyasettir. Masaya oturmak farklı onlarla kolkola olmak dağlar kadar farklıdır. Sen hiç bir seçimde Akp ile Hdp nin kolkola olduğunu birlikte miting yaptıklarını gösteremezsin. Akp ile Hdp tüm seçimlerde doğuda rakiptir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde yine rakip diğer seçimlerde de aynı şekil. KOlkola girip birlikte iyi salladık diye sevinen beraber miting yapan oy değiş tokuşu yapıp hdp nin barajı geçmesini saglayan sizlersiniz biz değil. Halkın bu partıye oy atması değil sizlerin bu kadar hoplayıp sonrada kanka olmanız normal değil. Ve kanka olduğunuz halde gelip burada referandumda hayır oyu alabilmek için bu konuyla çırpınmanız normal değil.

4.Sen korkaksan biz ne yapalım? Biz günün güneşe batının islama Türkiyenin Osmanlıya gebe olduğunu bunlarında doğum sancısı olduğunu biliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Z43SImDh9JM Buna ne diyeceksin.

El ele kol kola derken böyle bir şeyden mi bahsediyorsun

Bende bunu anlamıyorum benim annem kapalı , dindar bir insan ve babam 20 yıl boyunca TSK da görev yaptı biri de gelip namaz kılma demedi.

• Orayı bir güç kontrol edecek bu kesin. Ama kim?

TURKEY: There will be a joint military operation against PKK in Iraq.

Hemen gaza gelip olaylara dar bir açıdan bakmamak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 3 Mart 2017; 2:49:15 >
    Bula bula bunumu buldun. Daha mantıklı birşey bulabilirdin. Biri İbrahim Tatlıses diğeri Şiwan Perver. Youtubeden videosuna bak bakalım o ne konseri. Bak bakalım HDP ile AKP bayrakları bir sallanıp Apo ile Erdoğan bayrakları yan yana mı sallanıyor. Kendi rezilliğinizi bu gibi şeylerle kapatamazsınız.
    http://www.hurriyet.com.tr/canakkale-de-chp-li-baskan-dan-sukur-pilavi-29230876 şuna bir bak. Hdp barajı aştı diye şükür pilavı dağıtansınız birde utanmadan algı yapmaya çalışıyorsunuz. Yemezler. Burada algı yapıp millete hayır oyu kullanmya çalıştırırken sincarda peşmerge ile pkk arasında çatışma başlamış şimdiden. Ama ne hikmetse pkk ile savaşıyor diye pkknın siyasi kanadı hdp ile bir olan parti gibi hayır oyu kullandırmaya çalışıyorsunuz. Biraz kafanız çalışsa burdan bile ne kadar çelişkili olduğunuzu görüp evet oyu verirsiniz

• quote:

Bula bula bunumu buldun. Daha mantıklı birşey bulabilirdin. Biri İbrahim Tatlıses diğeri Şiwan Perver. Youtubeden videosuna bak bakalım o ne konseri. Bak bakalım HDP ile AKP bayrakları bir sallanıp Apo ile Erdoğan bayrakları yan yana mı sallanıyor. Kendi rezilliğinizi bu gibi şeylerle kapatamazsınız.http://www.hurriyet.com.tr/canakkale-de-chp-li-baskan-dan-sukur-pilavi-29230876 şuna bir bak. Hdp barajı aştı diye şükür pilavı dağıtansınız birde utanmadan algı yapmaya çalışıyorsunuz. Yemezler. Burada algı yapıp millete hayır oyu kullanmya çalıştırırken sincarda peşmerge ile pkk arasında çatışma başlamış şimdiden. Ama ne hikmetse pkk ile savaşıyor diye pkknın siyasi kanadı hdp ile bir olan parti gibi hayır oyu kullandırmaya çalışıyorsunuz. Biraz kafanız çalışsa burdan bile ne kadar çelişkili olduğunuzu görüp evet oyu verirsiniz

Ya allah aşkına ben kim olduklarını bilmiyormuyum asıl sen şivan perverin kim olduğunu araştır pkk mürididir kendisi.Haber okumayı da mı bilmiyorsunuz haberde 50 kere ilk kez birincilik aldığı için pilav dağıttı diyor kaldiki arkadaşım bu ülkenin 20 senedir AKP başında chp değil kime ne anlatıyorsun?

Evet , hayır konusuna gelirsek.Türkiye Cumhuriyetinde 2 tane koltuk sevdalısı parti ve bir yandaş hariç yaklaşık 30 tane parti hayır oyu veriyor geçin şu pkk hayır diyor goygoyunu bbp ve saadete pkk mı diyorsunuz.PKK ile en çok yatağa giren parti bellidir.

Osmanlı hayali kurmandaki amacı anlamadım kula kul olmayı istiyorsan kendine efendi tutabilirsin.Sonsuza kadar bir ailenin yönetiminde ezilebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 3 Mart 2017; 11:26:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Barzani kardeşim meşazını aldım Güçlü bir KÜRDİSTAN (!) için ben de varım. APO kardeşim sen de var mısın?

Algılama düzeyi yeterli olmayan arkadaşlar için açıklama: Yukarıdaki mesaj şiddetli derecede ironiye dayalı espritüel unsurlar içerir.

Hakikaten acıyorum size, acıyarak bakıyorum ama bir yandan da üzülüyorum. Yani bir taraftan haklı olarak hep beraber yaptığımız gibi PKK düşmanlığı yapıyorsunuz ama diğer taraftan Barzaninin varlığına düşman olabiliyorusnuz. Bak güzel kardeşim muhalif ol, hamaset yap dalga geç, içini rahatlat tek yapabildiğini yine yap ama , ülkenin menfaatine olan açık ve net bir meselede bunu yapma.

Bakın farkında olmadan Pkk'nın ekmeğine yağ sürüyorsunuz böyle yaparak.

Barzani giderse Kuzey Suriye hattı, Kuzay Irak'a bağlanarak PKK/PYD kontrolüne girecek, Türkiye Barzaniye desteğini çeksin 1 hafta duramaz. Barzaninin tek alternatifi PKK. Barzani yönetimi Türkiyeye tehdit değil en azından. Barzaniyi bırakalım, ne hali varsa görsün diyelim, O bayrağı da indirelim, tanımayalım . Deve kuşu gibi gömelim kafamızı , mesele bitti, ülke kurtuldu, milli hislerimiz tatmin oldu , rahat uyuyabiliriz şimdi, bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 3 Mart 2017; 11:40:50 >

• Kassady kullanıcısına yanıt
    http://derinistihbarat.blogspot.com.tr/2015/07/annem-turk-apo.html

Annesi Turkmus ...

Derin Devlet Apo yu beslemekte ...

Apo un eski esi de MIT ajani idi ...

Mit tr ofis boy idi :

http://www.hurriyet.com.tr/ocalan-mitte-ofis-boydu-178504

Birincilik aldığı için dağıtmışmış devamında ne diyor Hdp barajı aştığı için verdiğini de söylüyor. Okumadın bari dinle. Ülkenin başında Akp var Akp Hdp ile oy değiş tokuşu yaparak başda değil. Nasılda salladık diye sevinçlerinden uçacak hale hiçbir zaman gelmediler. Sen çözüm sürecine pkk ile alakalı sıkıntın olarak muhalefet etmiyorsun Akp ye kuyruk acın olduğundan ediyorsun.Seni derken Chp zihniyetini diyorum. Eğer derdiniz pkk şehit olanlar olsaydı o kdar rezilliği yapmazdınız. Ha Mhpli olsan derim eyvallah kardeş haklısın hatamız oldu. Niyetimiz böyleydi ama olmadı yapamadık. Mhp gibi Hdp konusunda bir duruşu olmayanlar gelip burada boş boş konuşmasn. Pkk'nın havası alınıp bitirilecek hale getirildikten sonra birde doğu halkının artık Pkk nın kendilerini temsil etmeğini anladıklarından sonra süreçte hatalar yapılmış olsa bile istenilen olmuştur.
    Hayır veren 30 parti kim. Saadet ile BBP nin fetonun arka bahçesi olduğunu bilmeyen var mı? Senin sayacağın 30 partinin toplam oyu Akp'nin oyu bile eder mi? Etmez. Erbakan Hocanın geçenlerde anma programı olduğunda Saadet Partililer kimleri çağırdı? Kılıçdaroğlu,Metinfeyzioğlu, Bbp başkanı vs. Bunlar bile Saadetin kimlerin eline düştüğünü açıkça göstermez mi? Kendi ailesi çağrılmayacak Erbakanın sevmediği insanlar çağrılacak.Bu nasıl bir tezat sence? Pkk ile biz masaya oturduk geçende dediğim gibi biz siyasetçiyiz gerekirse Ermenilerle gerekirsede Yunanlarla gerekirse başkalarıyla da otururuz.Dünyada siyaset böyle işler. Ama sizler aynı yatağa girdiniz. Giriyorsunuz. Feto feto dediniz fetonun gerçek yüzü ortaya çıkınca onu bile sahiplendiniz. Ama gün güneşe batı islama Türkiye Osmanlıya gebe ya ne kadar birleşsenizde boş göklerden gelen bir karar var...

Osmanlı hayalini kuran tek ben değilimki. Kula kul olunmaz Allaha kul olunur. Emin ol bunu sizden çok daha iyi biliyoruz elhamdülillah. Osmanlının yada islami şiar edinmiş hiçbir devletin halka zülm ettiğini gösteremezsin. Eğer ortadoğuda afrikada halk Osmanlıyı arıyorsa eğer ERdoğanın dünyadaki zulme uğrayan yada sıkıntısı olan millete gücü nispetinde atalarından aldığı terbiye usülü yardım ellerini uzatıyorsa ve bunu görüp de Osmanlı ümidiyle Erdoğana dualar ediyor bu kadar seviyorsa bana ezilmeden bahsetme. Bu millet ezilmeyi Chp yönetiminde gördü. Bu ümmet ezilmeyi kendilerine sözde demokrasi getirdiklerini söyleyen özgürlük naraları atan batılı devletlerle gördü

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Kardeş anlamazlar bunların pkk mkk gibi dertleri yok tek dertleri Akp ye muhalefet etmek.

• bu paçavrayı göndere çekeninde çektireninde ALLAH belasını versin
  • quote:

Birincilik aldığı için dağıtmışmış devamında ne diyor Hdp barajı aştığı için verdiğini de söylüyor. Okumadın bari dinle. Ülkenin başında Akp var Akp Hdp ile oy değiş tokuşu yaparak başda değil. Nasılda salladık diye sevinçlerinden uçacak hale hiçbir zaman gelmediler. Sen çözüm sürecine pkk ile alakalı sıkıntın olarak muhalefet etmiyorsun Akp ye kuyruk acın olduğundan ediyorsun.Seni derken Chp zihniyetini diyorum. Eğer derdiniz pkk şehit olanlar olsaydı o kdar rezilliği yapmazdınız. Ha Mhpli olsan derim eyvallah kardeş haklısın hatamız oldu. Niyetimiz böyleydi ama olmadı yapamadık. Mhp gibi Hdp konusunda bir duruşu olmayanlar gelip burada boş boş konuşmasn. Pkk'nın havası alınıp bitirilecek hale getirildikten sonra birde doğu halkının artık Pkk nın kendilerini temsil etmeğini anladıklarından sonra süreçte hatalar yapılmış olsa bile istenilen olmuştur.
    Hayır veren 30 parti kim. Saadet ile BBP nin fetonun arka bahçesi olduğunu bilmeyen var mı? Senin sayacağın 30 partinin toplam oyu Akp'nin oyu bile eder mi? Etmez. Erbakan Hocanın geçenlerde anma programı olduğunda Saadet Partililer kimleri çağırdı? Kılıçdaroğlu,Metinfeyzioğlu, Bbp başkanı vs. Bunlar bile Saadetin kimlerin eline düştüğünü açıkça göstermez mi? Kendi ailesi çağrılmayacak Erbakanın sevmediği insanlar çağrılacak.Bu nasıl bir tezat sence? Pkk ile biz masaya oturduk geçende dediğim gibi biz siyasetçiyiz gerekirse Ermenilerle gerekirsede Yunanlarla gerekirse başkalarıyla da otururuz.Dünyada siyaset böyle işler. Ama sizler aynı yatağa girdiniz. Giriyorsunuz. Feto feto dediniz fetonun gerçek yüzü ortaya çıkınca onu bile sahiplendiniz. Ama gün güneşe batı islama Türkiye Osmanlıya gebe ya ne kadar birleşsenizde boş göklerden gelen bir karar var...

Osmanlı hayalini kuran tek ben değilimki. Kula kul olunmaz Allaha kul olunur. Emin ol bunu sizden çok daha iyi biliyoruz elhamdülillah. Osmanlının yada islami şiar edinmiş hiçbir devletin halka zülm ettiğini gösteremezsin. Eğer ortadoğuda afrikada halk Osmanlıyı arıyorsa eğer ERdoğanın dünyadaki zulme uğrayan yada sıkıntısı olan millete gücü nispetinde atalarından aldığı terbiye usülü yardım ellerini uzatıyorsa ve bunu görüp de Osmanlı ümidiyle Erdoğana dualar ediyor bu kadar seviyorsa bana ezilmeden bahsetme. Bu millet ezilmeyi Chp yönetiminde gördü. Bu ümmet ezilmeyi kendilerine sözde demokrasi getirdiklerini söyleyen özgürlük naraları atan batılı devletlerle gördü

Bir siz iyisiniz saadet fetö bbp fetö bir akp fetö değil herkes dış güç herkes fetö.Sanki geçtiğimiz 20 sene fetönün en yakın dostları akpliler değilmiş gibi herkese iftira atıyorsunuz.

Osmanlıyı aklı başında kimse aramıyor saltanatı savunmak için aklını yitirmek köle olmayı istemek gerekir.Unutma o afrikadaki yönetimlerin çoğunda saltanat var ve halleri ortada.Osmanlı diye bağırmak yerine zamanında bizim gibi gücü emperyallerin kuklası olan diktatörlere krallara vermek yerine cumhura vermiş olsalardı emin ol bu durumda olmayacaklardı.

Bu ülkeyi ne kağan ne padişah yönetir Türkiye Cumhuriyetinin tek hakimi halktır öyle kalacaktır.

Sen osmanlı diye bağırmaya devam et fakat bu millet padişahın altında ezilecek kadar küçük değil artık büyüdük geliştik.Saltanat çağı bitti demokrasinin insan haklarının devri başladı bu devirde sen saltanat arıyorsan sonun o bahsettiğin afrikalı milletlerden farksız olur.

Pkk ile masaya oturdum diyorsun osmanlı diyorsun chpli bir vekil hdp li vekille konuşunca yatağa girmiş oluyor akp bizzat terör örgütüyle görüşünce siyaset oluyor

Akp den başka kimse fetöyü sahiplenmedi siz gidip laik akademisyenleri fetö diye atarsanız daha önce nasıl darbeci diye içeri atıp yerine cemaati yerleştirirken adaleti savunduysak şimdide aynı yerde aynı adaleti savunuyoruz.

Cumhuriyetin kurulmasından rahatsızsan buyur bu haritadaki gibi yaşamaya devam et.O övdüğün osmanlının sana son mirası aşşağıda gördüğün haritaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 4 Mart 2017; 2:49:14 >

• Turkıye medyasi suan barzaniyi iyi gostermeye calisiyor . Pkk ile barzani ayri tutuyor ama sonra halk kandirildik dieyevek

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

Turkıye medyasi suan barzaniyi iyi gostermeye calisiyor . Pkk ile barzani ayri tutuyor ama sonra halk kandirildik dieyevek

Ülkenin bugünkü halinde medyanın payı çok büyüktür. İstedikleri gibi çekiyorlar herşeyi heryere... Saçmasapan izdivaç programları diziler vs. halkı da bir güzel uyutup, uyuşturup ülkenin beyin temellerini dinamitliyorlar. Bu durum epeydir bazılarının işine de yaradığı için kimse ses de etmiyor. Çok ufak ismini dahi birçok kişinin bilmediği muhalif kanalların da sesini kim duyar? Ses çıkarsalar bile karşı taraftan birisi hüloooğğğğ çekti mi iş bitti, o hale gelmiş insanlarımız var şu an maalesef.

Diğer taraftan olan bitenin farkında büyük bir kesim de mevcut ama anlayamıyorum bu seçimlerde orda burda birşeyler mi dönüyor da bu görüşler sonuca yansımıyor anlayamıyorum. Bunu düşünmek dahi istemiyorum ama insanın aklına geliyor. Hatta en sonki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde bir sürü şeyler döndüğüne dair haberler çıktı ama gündemden düşürüldü, geçiştirildi.

İzliyoruz olan biteni bakalım nereye varacak bu işlerin sonu...

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

quote:

Orijinalden alıntı: 36

Turkıye medyasi suan barzaniyi iyi gostermeye calisiyor . Pkk ile barzani ayri tutuyor ama sonra halk kandirildik dieyevek

Ülkenin bugünkü halinde medyanın payı çok büyüktür. İstedikleri gibi çekiyorlar herşeyi heryere... Saçmasapan izdivaç programları diziler vs. halkı da bir güzel uyutup, uyuşturup ülkenin beyin temellerini dinamitliyorlar. Bu durum epeydir bazılarının işine de yaradığı için kimse ses de etmiyor. Çok ufak ismini dahi birçok kişinin bilmediği muhalif kanalların da sesini kim duyar? Ses çıkarsalar bile karşı taraftan birisi hüloooğğğğ çekti mi iş bitti, o hale gelmiş insanlarımız var şu an maalesef.

Diğer taraftan olan bitenin farkında büyük bir kesim de mevcut ama anlayamıyorum bu seçimlerde orda burda birşeyler mi dönüyor da bu görüşler sonuca yansımıyor anlayamıyorum. Bunu düşünmek dahi istemiyorum ama insanın aklına geliyor. Hatta en sonki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde bir sürü şeyler döndüğüne dair haberler çıktı ama gündemden düşürüldü, geçiştirildi.

İzliyoruz olan biteni bakalım nereye varacak bu işlerin sonu...

Secimlersz kesinlikle hile olduguna dair kanaatindeyim. Neden digital oylama degilde hala pusulalarla ugrasiyorlar ki

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.