Şimdi Ara

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
5
Favori
61.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deepfear7

Konuyu açtığım için bimere şikayet edildim.İçimizdeki hainleri görün!

ATATÜRK HAVAALANIN'DA GÖNDERE kürt bölgesel bayrağı ÇEKİLDİ

Bence paylaşımlara dikkat edin görüşünüz beni ilgilendirmez ama bir twett attı diye hapis cezası alanlar var.OHAL olması nedeniylede hakkınızı bile arayamazsınız.

" Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama " suçu bile alabilirsin.

TEKRAR SÖYLÜYORUM GÖRÜŞÜNÜZ BENİ İLGİLENDİRMEZ.

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    AKP zaten pkk ile mücadele hiç bir zaman samimi olmamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi arkadaşlar madem kürdistan bayrağı göndere çekilmiş Hdp ile birlikte hayır oyu verin. Niye böyle akıllısınız acaba

• adam Bulgaristan Yunanistan ve Irak topraklarını Türkiye toprağı olarak göstermiş itiraz edeni vatan haini ilan etmiş, aynısı size yapılınca bölücüler diye ağlıyorlar.

olaya duygusal değil gerçekçi yaklaşın Irak Kürdistan'ı federe devlet olarak kurulalı seneler oluyor, federeler Kıbrıs gibi diğer devletler tarafından tanınmaz bayrakları çekilmez, eğer çekiyorsan o devleti gayriresmi bile olsa tanıdığını ilan etmektir, ne acıdır bop eşbaşkanı olduğunu söyleyen biri Türkiye'yi ilk tanıyanlar arasına soktu ve sokalı dün değil yıllar önce oldu, o bayrakları ilk defa şanlı bayrağımızla yanyana durmuyor, balık hafızalı milletimiz çabuk unutmuş, ülkücüleri ayrı Cumhuriyetçileri ayrı o bayrak direğini şimdiye kadar sökmesi lazımdı, Akp'lileri işe katmıyorum onlar için önemli Türkiye Cumhuriyeti değil.
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    O maddeye ilişkin bir yazım dili yok, ohal şu an sizin gibi tedirgin arkadaşları susturmaya yarıyor, ülkede aylardır ohal var ama bombalar saldırılar oldu, kimliksiz ezen adamlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

Konuyu açtığım için bimere şikayet edildim.İçimizdeki hainleri görün!

Bence paylaşımlara dikkat edin görüşünüz beni ilgilendirmez ama bir twett attı diye hapis cezası alanlar var.OHAL olması nedeniylede hakkınızı bile arayamazsınız.

" Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama " suçu bile alabilirsin.

TEKRAR SÖYLÜYORUM GÖRÜŞÜNÜZ BENİ İLGİLENDİRMEZ.

Gereken yerlere bildirdim kendisini.

Hala olayı çarpıtanlar varken hiç bir şey demiyorum. Bu forum bunlara kalsın :)

• Bu konu pkk = barzani denecek kadar basit değil.

(Ek olarak evet orda asılan bez parçası,paçavra artık ne dersenin pkk nın bayrağı değil.Kuzey Kürt Özerk bölgesine ait lakin ne zamandır özerk bölgelerin bayrakları protokole asılır oldu onuda merak etmedim deği)

2 grupta Kürt devleti kurmak istiyor Barzani ve Pkk (pyd,ypg zart zurt) Barzani pkklılara göre biraz daha önde bu konuda sonuçta adamın bir Özerkliği var ve ara ara Kürdistanı kurucaz,özgürlüğümüzü ilan edicez diye kelimeler kullanmıyorda değil..Hatta bunun için referanduma bile gidecek.Diğer tarafta ise pkk her ne kadar sözde Barzani ile ters görünselerde ikiside aynı ırk ve aynı şey için uğraşıyorlar bir kürt devleti kurmak.

Diyelimki bugün yarın Allah göstermesin bu Barzani kürt devletini kurdu.O zaman ne olur ;

1-Barzani pkkya gelin hazır devlet birleşelim demeyeceğinin garantisi varmı?

2-Yarın birgün bizim doğu illerimizdede referandum tarzı bir şey istemeyeceğinin garantisi varmı?
    (Diyeceksinizki orası bizim toprağımız olurmu öyle şey..Kurulan kürt devletinin arkasında Amerika ve Ab olursa olur kardeşim. Bknz.Kırım,Ukrayna,Rusya)

3-Pkk Barzani ile birleşmese bile kurulan kürt devletinin topraklarından pkknın bize saldırmayacağının garantisi varmı? Şu an bile halen Kürt Özerk bölgesinden bize saldırıyorlar.(Şunu diyenler olmuş Barzani hava sahasını açıyor Kandili bombalıyoruz vs vs Arkadaşlar biz orayı 30 yıldır bombalıyoruz bir şey olduğu yok , açıyorsa bile bir çıkarı vardır)

4-Kurulacak olan kürt devletinden gelen pkk saldırılarına karşı müdahale ettiğin zaman dünya nasıl tepki gösterecek bunu düşündünmü hiç? Şu an bile pkk Türkler kürtleri katlediyor diye propaganda yapıyor.O zaman ne olur varın siz düşünün)

5-Gerçekten Barzani güvenli biri olsa tamam gitsin kursun,hatta burdaki tüm kürtleride oraya kaktıralım.Lakin bu adamın ne halt olduğunu herkes biliyor.

6- İşin özü bu arkadaş , ha ahmet ha mehmet birilerinin güneyimizde kürt devletini kurması bizim açımızdan kötü,Bizim için iyi olacak tek şey Irak ve Suriye'nin bölünmez bütünlüğü.Öteki türlü kurulacak her türlü devlet bizim zararımıza olacaktır.

• Gabriellini kullanıcısına yanıt
    Kendini bildirdikten once mi sonra mi?
  • kötü_ben kullanıcısına yanıt
    Anca küfür, hakaret

• Partinizin yaptığı her hamleyi onaylamak zorunda değilsiniz. Zamanında fetöyü onaylamanız gerekmezdi. Özgür iradenizi, kişisel ahlakınızı, düşüncelerinizi savunun.

Bu en doğal hakkınız.

• 5 dakika önce evet diyecektim artık hayır hayır hayır !

• quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit_

Türkiye'de millet, bayrak, vatan sevgisi diye bir şey yoktur, bunlar tamamen lafta kalan kocaman palavralardır. Türk insanında böyle şeyler olduğuna artık inanmıyorum, varsa da artık yok olmuştur. İnsanlar için önemli olan bunlar değil, tuttukları parti, ideoloji veya liderlerini savunmaktır ve her ne pahasına olursa olsun onlara laf ettirmemektir. Ha bir de şahsi menfaatler de önemlidir. Eğer kişisel çıkarına dokunmazsa katiyyen siyasi görüşünü değiştirmez, isterse memleket parça parça bölünsün onun için önemli olan partisi ve çıkarlarıdır.

Ankara'da yaşanan akıllara durgunluk veren bu olaydan sonra, söylenenler ve yapılan tartışmalardan ben bu sonucu çıkardım.

Sanıyorum milletimiz hiç bir dönemde ahlaken ve manevi yönden bu kadar dibe batmamıştır. Bu kadar ar ve namus duygularından yoksun, bu kadar kişiliksiz, bu kadar ŞEREFSİZ, bu kadar partisever insanın bir arada olduğu bir dönem daha yaşanmamıştır.

Maalesef o kadar haklısınki...

• Allaha şükretmek lazim her gun bizleri böyle yaratmadigi için

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrab

Senin amacın belli, paralı askersin belli konuyu baltalamaya insanlara saldırmaya gelmişsin. Seni diğer arkadaşlar gibi blocklamıcam, seninin gibileri görmezden gelmek en iyisi.

Parali asker falan değil, pek basmıyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Şubat 2017; 17:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertewas

Birileri yeni uyanmış herhalde. hemen provokatif başlıklarla saflara gaz vermeye çalışıyorlar. Kürdistan bayrağı dediğin o bayrak kaç yıldır dalganıyor. Kuzey ırak özerk bir yapı olalı kaç yıl oldu. safmısınız milleti saf yerine mi koyuyorsunuz? Saddam gittiğinden beri o bayrak dalgalanıyor ve Barzani Irağı temsilen değil Kuzey ırağı, özerk yönetimi temsilen onlarca yıldır bu ülkeye gelip gidiyor. PKK ile de Barzaninin bir işi yok, Barzani ile pkk kedi köpek kadar birbirlerini sevmezler. Bilmiyorsan onu da öğren...

Bak kardeşim zamanında akp ye oyverdik ancak barzaniyi bana savunma o paçavrayıda bayrak diye yazmışsın provakatörlükle işim olmaz bütün paylaşımlarım açık ama gözünüzü açın artık yada varsa iyi bilginiz beni ikna edin al video ya bak barzani neler yapmış o adamı ülkeye sokarlar bide paçavrayı göndere çekerler yazıklar olsun.

• Paralı asker derken zengin olduğunu ima etmedim anlatamadım sanırım. Bunların sosyal medyada konuları baltalamak için grupları var, bir konu görünce saldırırlar karıştırırlar insanlar gerçekleri görmesin diye.
  • Ne iktidar ne Ana muhalefet hepsi bir birbirinden beter, hele muhalefet hepten kötü geçen yıllarda Ana muhalefet lideri Özerkliğin arkasındaydı bizzat kendim onaylıyorum falan filan dedi ( Nette videolar mevcut ). Şimdi burada onu savunanlar var garip kör değillerdir umarım, her iki tarafta ne yapıyor ( Asıl emelleri nedir bilmiyorum inşaAllah ülkemiz için faydalıdır' sanmıyorum ' ) Al birine vur ötekine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrab

Paralı asker derken zengin olduğunu ima etmedim anlatamadım sanırım. Bunların sosyal medyada konuları baltalamak için grupları var, bir konu görünce saldırırlar karıştırırlar insanlar gerçekleri görmesin diye.

Yok yok bu oyle degil, Osmanli hayallerine kendini fazla kaptirmis biri

Osmanli gibi eyaletlere bolunelim diyen biri ne kadar normal konusabilir sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Şubat 2017; 17:49:47 >
  • Alayiniza EVET!

• quote:

Orijinalden alıntı: hagvild

Ne iktidar ne Ana muhalefet hepsi bir birbirinden beter, hele muhalefet hepten kötü geçen yıllarda Ana muhalefet lideri Özerkliğin arkasındaydı bizzat kendim onaylıyorum falan filan dedi ( Nette videolar mevcut ). Şimdi burada onu savunanlar var garip kör değillerdir umarım, her iki tarafta ne yapıyor ( Asıl emelleri nedir bilmiyorum inşaAllah ülkemiz için faydalıdır' sanmıyorum ' ) Al birine vur ötekine.

Oyun kime? Yüzde olarak soruyorum. Ya da sağcı misin solcu mu

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.