Şimdi Ara

ATARİ SALONU MUHABBETLERİ (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
17
Favori
60.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi oyun vardı dövü? oyunu.Street fighter,kof karı?ımı.Jin diye bi karakter vardı ryu nun shoryouken ine benzer bi hareketi vardı hingarinki diyerek adamı seri yumruklarla havaya kaldırırdı,bi tane sarı kıyafetli sarho? vardı,sarı?ın uzun saçlı mınçıkalı bi adam vardı,Bu oyunu hatırlayan varmı aramızda acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Arkadaşlar bi oyun vardı dövü? oyunu.Street fighter,kof karı?ımı.Jin diye bi karakter vardı ryu nun shoryouken ine benzer bi hareketi vardı hingarinki diyerek adamı seri yumruklarla havaya kaldırırdı,bi tane sarı kıyafetli sarho? vardı,sarı?ın uzun saçlı mınçıkalı bi adam vardı,Bu oyunu hatırlayan varmı aramızda acaba

Rival school

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

Arkadaşlar bi oyun vardı dövü? oyunu.Street fighter,kof karı?ımı.Jin diye bi karakter vardı ryu nun shoryouken ine benzer bi hareketi vardı hingarinki diyerek adamı seri yumruklarla havaya kaldırırdı,bi tane sarı kıyafetli sarho? vardı,sarı?ın uzun saçlı mınçıkalı bi adam vardı,Bu oyunu hatırlayan varmı aramızda acaba

Rival school

Yok hocam rival school degil onu biliyorum.Bu daha eski atari salonlarìnda vardı 2 boyutlu bi dövü? oyunu snk in eski dövü? oyunlarına benziyordu.Çocuktuk yanlı? hatırlamıyorsam sene 94 95 olması lazim

• Street fighter alpha 3 yada ex

• dante06 kullanıcısına yanıt
    Virtua Fighter, Tekken 3.

• quote:

power instinct
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Yok hocam onlar değil

• quote:

Orijinalden alıntı: last blade

quote:

power instinct

Oda değil hocam youtube dan baktım

Sarhoş dediğin karakter Virtua Fighter 2'deki Shun Di, ya da Tekken 3'teki Lei Wulong değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Sarhoş dediğin karakter Virtua Fighter 2'deki Shun Di, ya da Tekken 3'teki Lei Wulong değil mi?

Yok hocam ikiside değil.Dediğim gibi sene 94 te mahallede atari salonuna gelmi?ti 2 boyutlu bir dövü? oyunu.Jin dediğim karakter ryu yu andırıyordo saçları biraz daha uzundu.Ryu nun shoryouken hareketini yapınca alttan rakibin çenesine çok seri yumruklar atarak tavana kadar kaldırıyordu.Hingarinki diye bağırıırdı o hareketi yapınca.Birde aduket hareketiylede aduket benzeri renkli daha uzun bir ate? topu atardı.Bu topu attığında da harrakeyn diye bağırırdı.Üstü çıplak altında kırmızı pantolon tarzı bi?ey vardı.Sarho? olanda lacivert pantolon üzerinde bruce lee gömleğinin sarısı vardı çinli bi karakter keçi sakalı vardı

Art of Fighting?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Art of Fighting?

Yok art of fighting de takuma var jine benziyor onun da seri yumrukları var ama yerde yapiyor.Benim dediğim karakter ekranın en üstüne 3 4 adam boyu yumruk manyağı yaparak çıkarırdı shoryouken hareketiyle.Sanırım bulamıyacağız bu oyunu.

Bulursun. 2D dövüş oyunları sayılıdır. World Heroes var mesela. O olabilir. Yıl olarak da denk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Bulursun. 2D dövüş oyunları sayılıdır. World Heroes var mesela. O olabilir. Yıl olarak da denk geliyor.

Valla ps3 üm duruyor hala ordan bakıyorum klasiklere 2 D çok dövü? oyunu var hiç denk gelmedim.Nostalji yapmayı seviyorum o dönemleri çok özlüyorum ya?ayan bilir.Yeni nesil bize çok uzak 90 ların ruhunu ya?ayan bilir.Ben hala eski klasikleri oynamaya devam ediyorum i?ten fırsat buldukça.Bu oyunda güzel bi oyundu ismini bir türlü hatırlayamadım i?te

• street fighter, final fight, snow bros ahh ahh
  • hort

• Gamex 2018 fuarında eski atari makinalarından göremedik malesef bu sene..
  • quote:

NeoGeo Battle Coliseum olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam baktım oda değil.Sanırım bu oyunu bulamayacagim

Karakterlerin birkaçının tam ismini söyler misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 28 Eylül 2018; 17:50:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.