Şimdi Ara

Atari Kasetlerimi Buldum (Nostalji İçerir,90'LAR (Resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolabımda birşey ararken annem atari kasetlerimi bir kutuya koymuş.atarim falan da duruyormuş ama onlar çıkarılacak yerde değilmiş.91'liyim birden doksanlara döndüm çok duygulandım canlar.Mahalle maçlarını,tasolarımızı,futbolcu kartlarımızı,beybaldelerimizi,arkadaşlarla hergün birinin evine atari kasetlerimizi alıp gittiğimiz günleri özledim.şimdi bütün çocukların elinde o iğrenç tabletler eve kapanmışlar.şu an evlenme arefesindeyim.ileride bir gün kısmet olur da çocuğum olursa tablet yerine atari oynayacağız birlikte.ne güzel günler yaşamışız
    Atari Kasetlerimi Buldum (Nostalji İçerir,90'LAR (Resimli)

• Tankı çok oynardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goal 3,mortal kombat,contra,mario
  • O kasetlerin üzerinde çok güzel resimler olurdu. Alırdık ama alakasız oyunlar çıkardı.. Ahh ahh ne günlerdi
  • Contra süper oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

Tankı çok oynardım
    Geçen bilgisayarda oynayım dedim de eski tadını vermedi.

Onun dışında bi dövüş oyunu vardı günlerce bitirmek için uğraştığım bilgisayarda açtım 1 saatte bitti.
  • hocam telefonda bile var ama dediğin gibi eski zevki yok. Ördek vurma ve olimpiyat oyunları vardı onlarıda çok severdim. Bi türlü ördekleri vuramaz ve silahı ekrana dayardım

Hala da aklım almıyor o silah nasıl nişan aldığın ördeği vurduğunu.
  • Sirk oyunu vardı ismini bilen var mı?
  • Cuba (guerilla war) goal 3 contra ninja gaiden 3.

Balloon fight

• 9999999 in 1 hepsine bedeldir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çoğu kişi tabancadan birşeylerin televizyon ekranına gidip ördeği avladığını düşünür,yani tabancayı verici, tv'yi alıcı olarak. halbuki iş tam tersidir, tabanca, ekrandan gelen ışığı avlar. örneğimizde tam tetiği çektiğimiz anda ekran kararıp, sadece ördeklerin beyaz kaldığını söylemiştik. işte tabanca tetiği çektiğimiz anda beyaz ışıklardan birine hedef alınmışsa, silahın ucundaki fotosel ordaki ışığı absorbe edip, ana makinaya sinyal gönderir, ördeğimiz av köpeğinin ağzına böylece düşer. yani tv ekranı verici, tabancamız alıcıdır. bu durumda tabancayı yanan bir ampule tutup tetiğe çektiğimizde de ördek avlanmış olacaktır (ama ne zevki kalır o zaman tabi).

ALINTIDIR.

• Bir şeyin içi ile dışının bir olmadığını bu kasetler sayesinde öğrendik😓

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: namaste1968

Sirk oyunu vardı ismini bilen var mı?
    circus charlie heralde
  • Güzel zamanlardı, mario-tetris-tank bol bol değişik versiyonlarıyla birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Geçen bilgisayarda oynayım dedim de eski tadını vermedi.

Onun dışında bi dövüş oyunu vardı günlerce bitirmek için uğraştığım bilgisayarda açtım 1 saatte bitti.

Alıntıları Göster
    GTA Vice City'de çok zor olan ve hiç geçemediğim helikopter görevini tek seferde yaptım ve oyunu sildim. Hiçbir tadı kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

GTA Vice City'de çok zor olan ve hiç geçemediğim helikopter görevini tek seferde yaptım ve oyunu sildim. Hiçbir tadı kalmıyor.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam.

• Atari dediğin şey aslında atari değil.

Sega görünümlü nes veya snes çakması konsol senin kastettiğin. Bende de vardı bunlardan.

Neden herkes atari diyor anlamadım yıllardır. Marka ismi ürün adı olmuş.

• bunlardan hala bir tane istiyorum, çok yakın zamanda da alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

hocam telefonda bile var ama dediğin gibi eski zevki yok. Ördek vurma ve olimpiyat oyunları vardı onlarıda çok severdim. Bi türlü ördekleri vuramaz ve silahı ekrana dayardım

Hala da aklım almıyor o silah nasıl nişan aldığın ördeği vurduğunu.
    detaylar

https://seyler.eksisozluk.com/duck-hunt-oyunundaki-tabancanin-bilinmeyen-calisma-prensibi

https://www.youtube.com/watch?v=cu83tZIAzlA

• Ne güzel zamanlardı be. 99'luyum fakat benim de çocukluğum bunlarla geçti. Hatta o zamanlar Game Boy'um vardı hala duruyor biryerlerde.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.