Şimdi Ara

MNG Girişimci Kurye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mng girişimci kurye olarak iş yapan var mı? bugün görüşmeye çağırdılar ücretleri düşük geldi çalışan varsa koşulları aktarabilir mi

edit: bugün görüşmeye gittim detaylarını paylaşayım araştıran olursa denk gelir yardımcı olur belki. paket başı 3tl+kdv eğer o günün paketini ertesi gün teslim ederseniz 2.5+kdv ye düşüyor 3.gün 1.5tl+kdv yani zamanında teslim ederserseniz 3tl+kdv ve ay sonunda 600tl prim ödemesi yapıyorlar. en az 100lt lik bir araç istiyorlar 10 yaşında olmalı en fazla küçük araç istemiyorlar. ilçe ye teslimat çalışmak isterseniz yakıt ücretini ödüyorlar 0.80tl km başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassMattle -- 26 Şubat 2021; 11:49:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Calisilmaz ben calismistim
  • Yapılacak iş değil gibi ya büyük araç ve büyük enerji istiyor. Bunlara sahipsen ayda yakıt gideri hariç ortalama 7k falan kazanabiliyorsun iyi para açıkçası

• hangi model aracınız vardı birde 2.5tl imiş ve araca ipotek koyuyorlarmış doğru mudur? neden yapılmaz açıklar mısınız rica etsem.

• Erich Fromm kullanıcısına yanıt

rakiplerine göre ücreti çok az bütün sorumluluk sana ait ken eline asgari ücret kadar bir para kalıyor (7 kişi çalışıyormuş 90 lara kadar düştüğünü söylediler kişi başı kargo miktarının eline asgari ücret kadar bi tutar kalıyor) vergi muhasebe vs mantıklı gelmedi banada. siz ne kadar çalıştınız büyük araçla ilgili bir şey söylemediler bu arada.

• Hocam Türkiye'de Amazon Flex tarzı işler tutmaz maalesef . O kültür oturmadı bile bizde. Ama denemekten zarar gelmez , tecrübe kazanmış olursunuz .
  • is cok para az acenta ise patron kazanir sen kaybedersin
  • cicibebe bağımlısı kullanıcısına yanıt

trendyol express dışında haklısınız

• mng de çalışıp memnun olan var mı pek bilgi bulamadım girişimci kurye hakkında bende girmeyi planlıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.