Şimdi Ara

atakanpetshop.com'dan bir şey alırken dikkat edin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adamlardan benim gibi bir şey almaya kalkan insanlar varsa burdan uyarmak için bu konuyu açıyorum. Bunların İnternet sitelerinden verdiğim akvaryum siparişim şirket adresime teslim edildikten sonra kargoyu açtığımda ürünün 2 sayfa gazete kağıdına sarılarak gönderildiğini gördüm, içini açıp kontrol ettiğimde ise akvaryumum boylu boyunca çatladığı fark edip hemen firma ile iletişim kurdum. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını özellikle belirten firma, kargo tutanağı olmadan hiçbir şey yapmayacağını, şirketin bundan zarar edeceğini söyleyerek hemen işten sıyrıldı.

allahın çin'inden ürün aldığınızda 1 dolar bile olsa balonlu naylona sarıp gönderiyorlar, ürüne bir şey olsa bile para iadesi alıyorlar. bunun gibi firmalar da ne kadar para koparsak kardır diye ayıplı ürünün üzerine yatıyorlar.

gönderilen kargo paketi:

akvaryumun hali:

Bunlar da sikayetvar.com da listelenen diğer şikayetler:https://www.sikayetvar.com/atakan-akvaryum-petshop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theshiver -- 6 Eylül 2018; 15:43:1 >

• Önemli bir konu bu. Şu an daha bir şey almam oradan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, HB üzerinden alışveriş yapacaktım az kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezil herifler.Ben canlıakvaryum.com dan kötü yorumları bile bile korka korka 5 litrelik küçük salyangoz akvaryumu sipariş etmiştim adam strafor felan iyi sarmıştı baya sağlam gelmişti.Kötü olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.