Şimdi Ara

At&t unlock açıldı, koşun beyler yüklenin..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
6.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben dün sattım bi işime yaramıyor ama sizler faydalanın... at&t unlock için buyrun;http://allgsmunlock.com/unlock/imei
    zannedersem yine kısa süreliğine açmışlar. elinizi çabuk tutun fırsatı kaçırmayın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut_alpagut -- 17 Aralık 2011; 19:44:23 >

• hakkaten açılmış. 90 kredi hemde
  • 94 euro
  • gercekten iyi bir sonuc veriyormu sure sinirsiz olarak ?
  • Saka gibi pazartesine telefonu satmak icin anlasmistim :)

Neyse 4s alma nedenim devam ediyor zaten 120 tl oduyoruz ayda bari telefon alalim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeArSEmre

Saka gibi pazartesine telefonu satmak icin anlasmistim :)

Neyse 4s alma nedenim devam ediyor zaten 120 tl oduyoruz ayda bari telefon alalim :)

unlock yapıp fiyatını arttırabilirsin artık. Ben de satmasam çok iyi olacaktı 950 TL ye anlaştım, simfree alıyorum yarın yada öbürgün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruder

quote:

unlock yapıp fiyatını arttırabilirsin artık. Ben de satmasam çok iyi olacaktı 950 TL ye anlaştım, simfree alıyorum yarın yada öbürgün...

Pazarligi yaptik donmek olmaz ayip olur.
    alan kisiye ilettim 90€ ya isterse yapar artik. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

en doğrusudur..günümüzde 10 tl için sözden dönüyorlar..

• nasil oluyo bu unlock yapma.?kac para veriyoruz..
  • quote:

quote:

quote:

orası öyle tabi. Ben alternatif sunmuştum sadece. Bende sattığım adama görür görmez mesaj attım bildirdim mesela... Kullansın faydasını görsün benim çektiğimi o çekmesin:) ama işte ölü fiyata gitti. Neyse sağlık olsun. 1-2 güne simfree alacağım kısmetse

• bende sim lock beyazdan vazgeçip sim free siyah almıştım 1100 ze oda 1100 dü gerçi
  • zamanında 270 lira basmıştım sırf açılsın diye fırsatı kaçırdım açılmadı paramı geri yolladılar bu sefer belki yakalarım yaptıran varmı peki
  • Deneyen olsa da bizde deneseydik ama zamanında yaptıran olmustu sanırım..
  • şimdi simkilitli 4s alsam bunu satın alsam olur mu beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infrared

şimdi simkilitli 4s alsam bunu satın alsam olur mu beyler.

seçeneklerin içinde at&t iphone 4s mevcuttu son baktığımda.
  • 88€ İzmir-Frankfurt uçak bileti alıyorum, kıçıkırık UL 90€. Varsın geveyli olsun, %8 pil ömrü az olsun.
  • konu hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz acaba? işlemlerin nasıl yapıldığına dair?
  • :) sanırım yok metin bende de visa yok bakacaktım yoksa icabına da...
  • hocam ben teli bulgaristan aldım. şimdi at&t mi oluyo anlamadım bu işten:D bu durumda nasıl ögrenebilirim. bilgi sahibi arkadaşlar yardım ederse memnun oluruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicoo34

hocam ben teli bulgaristan aldım. şimdi at&t mi oluyo anlamadım bu işten:D bu durumda nasıl ögrenebilirim. bilgi sahibi arkadaşlar yardım ederse memnun oluruz:)

at&t amerikadan gelenler hangi operatöre kilitli olduğunu öğrenmek için allgsmunlock da en başta bulunan bi seçenek var (- iPhone Operator Detector -) seçiceksin 2 kredi mi neydi ordan öğrenir sonra işlemlerini yaptırırsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.