Şimdi Ara

At&t unlock açıldı, koşun beyler yüklenin.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
6.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ALLGSMUNLOCK sitesinde reseller olduğunuz belirtiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruder

quote:

Orijinalden alıntı: TeArSEmre

Saka gibi pazartesine telefonu satmak icin anlasmistim :)

Neyse 4s alma nedenim devam ediyor zaten 120 tl oduyoruz ayda bari telefon alalim :)

unlock yapıp fiyatını arttırabilirsin artık. Ben de satmasam çok iyi olacaktı 950 TL ye anlaştım, simfree alıyorum yarın yada öbürgün...

Sim Free diye unlock yada baska satiyolarmis millete dikkat et
  • Arkadaşlar merhaba bende ABD den gelme AT T Samsung Galaxy S2 fakat SGH-i777 model telefon var bizim tanıdığımız 2 yere gönderdim henüz unlock ve türkçe menü yapılamadı sağlıklı bilgisi olan varmı Ankara dan selam
  • merhaba arkadaşlar elimde iki tane iphone var

birincisi iphone 3gs 16gb beyaz ingiltereden O2 den alındı
    ikincisi iphone 4g 32gb siyah amerika at&t ten alındı

bu site işimizi çözermiş garanti olarak ömür boyu kilidi açarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

@necmisevgigsm
    ALLGSMUNLOCK sitesinde reseller olduğunuz belirtiliyor mu?

ewt
    http://allgsmunlock.com/resellers

EROL COBAN
    Paypal: sevgigsm@hotmail.com
    E-mail: sevgigsm@hotmail.com
    MSN: sevgiiletisim@sevgiiletisim.com
    Sonork: 100.89085
    Regions: Worldwide

• Reseller nedemek yapılacak,sırada,beklemede gibi birseymi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULUSOY

merhaba arkadaşlar elimde iki tane iphone var

birincisi iphone 3gs 16gb beyaz ingiltereden O2 den alındı
    ikincisi iphone 4g 32gb siyah amerika at&t ten alındı

bu site işimizi çözermiş garanti olarak ömür boyu kilidi açarmı ?

hocam..ATT olan acılmaz şu anda ama. 3gs olan iki farklı fiyat aralıgında acılır...
    iPhone O2 United Kingdom 3 days - 6 days 65.00 Credits

iPhone O2 United Kingdom for BARRED Phones 5 days - 8 days 75.00 Credits
    bu allgsmunlock sitesinin reselleri olarak tl olarak 160 ve 180 tl aralıgında paypalla ugrasmadan acarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necmisevgigsm -- 20 Aralık 2011; 18:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Reseller nedemek yapılacak,sırada,beklemede gibi birseymi

reseller ..
    bulundugu ülkede satıs için aynı fiyata .
    onun aracılıgı ile işlem yaptırma yetkisi verilmiş kişilere denir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmisevgigsm

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Reseller nedemek yapılacak,sırada,beklemede gibi birseymi

reseller ..
    bulundugu ülkede satıs için aynı fiyata .
    onun aracılıgı ile işlem yaptırma yetkisi verilmiş kişilere denir.

Yani siz bu işi yapıyorsunuz,server Ler açıldığı zaman i4 unlocked yaptırmak istiyorum fiyat aynimi yine 90€ ?
  • ewt Atrixj ne kadar yazarsa bizde o fiyattan vermek zorundayız..90 euro yazarsa 90 euro satacaz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmisevgigsm

ewt Atrixj ne kadar yazarsa bizde o fiyattan vermek zorundayız..90 euro yazarsa 90 euro satacaz ..

Peki sizin karınız nedir burada? Birde tahmininizce serverler nezaman acilir
  • Bu serverleri at&t mı acıyor Apple,mı isin aslı ben bu ısı çözemedim at&t acıyorsa neden açıp kapatıyor zaten millet bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosun1 -- 20 Aralık 2011; 19:03:13 >
  • burdan açtırdıktan sonra update ve ios güncellemesi yapabiliyor muyuz? sonra sıkıntı yaşanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allroad

burdan açtırdıktan sonra update ve ios güncellemesi yapabiliyor muyuz? sonra sıkıntı yaşanıyor mu?

unlock kalktiktan sonra bir sikinti olcagini sanmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoc@n

Biz yetiştikte bakalım artık pek umudum yok iade olacak gibi ama nasip artık. İadeyi de sanıyorum puan olarak yapıyorlar kredi kartına dönmüyorlar. Para lazım olduğunda böyle arada bir açarlar toplarlar çalıştırırlar filan ama umarım yanılırım

Yukarıda yazdığım gibi 2-3 günlük bekleme süresi sonrası krediyi iade ettiler yapamadı AtrixJ denen vatandaşa para lazımdı sanırım çalıştırdıktan sonra yapamayıp (AT&T) iade etti krediyi bu çakalla iş yaparken iki kere düşünün. Sonuçta kaybolan zaman ve ödemenizi para olarak geri alamayacağınız ve sadece kredi olarak iade edilebileceğini unutmayın
  • quote:

quote:

Biz yetiştikte bakalım artık pek umudum yok iade olacak gibi ama nasip artık. İadeyi de sanıyorum puan olarak yapıyorlar kredi kartına dönmüyorlar. Para lazım olduğunda böyle arada bir açarlar toplarlar çalıştırırlar filan ama umarım yanılırım

Yukarıda yazdığım gibi 2-3 günlük bekleme süresi sonrası krediyi iade ettiler yapamadı AtrixJ denen vatandaşa para lazımdı sanırım çalıştırdıktan sonra yapamayıp (AT&T) iade etti krediyi bu çakalla iş yaparken iki kere düşünün. Sonuçta kaybolan zaman ve ödemenizi para olarak geri alamayacağınız ve sadece kredi olarak iade edilebileceğini unutmayın

yani hocam diyosun ki bu AT&T unlock olayı yalanmış. Boşuna ümitlenmeyelim. Paşa paşa vold miracle bekleyeceğiz

• Aynen, ben imei verip bekledim ve 3. günün sonu olumsuzdu yapamadı ve yapılan da yok yani kendisine mesaj attım yanıt aldım bu konuda
  • quote:

Aynen, ben imei verip bekledim ve 3. günün sonu olumsuzdu yapamadı ve yapılan da yok yani kendisine mesaj attım yanıt aldım bu konuda

paypaldan hizmet satın alamadıgınızı belırten yazı ıle paranızı gerı alabılırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgincbiri

quote:

Aynen, ben imei verip bekledim ve 3. günün sonu olumsuzdu yapamadı ve yapılan da yok yani kendisine mesaj attım yanıt aldım bu konuda

paypaldan hizmet satın alamadıgınızı belırten yazı ıle paranızı gerı alabılırsınız

teşekkür ederim, bir başka arkadaşın avrupa cihazını açtık o kredi ile
  • ben de 4s var simkilitli operatör Sprint 11.3 yazıyor bunun bir çözümü varmı arkadaşlar ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.