Şimdi Ara

At&t unlock açıldı, koşun beyler yüklenin.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
6.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memoc@n

quote:

Orijinalden alıntı: flkra

quote:

Orijinalden alıntı: memoc@n

Bugün ben de att telefonum için işlem yaptım bakalım beklemedeyiz 2-3 gün aralığı veriliyor

detector ile tes ettınız mı önce?

Hayır, buna gerek yok zaten att olduğunu biliyorum ve att sim kart ile cihazı aktifleştirebildiğimden sorun yok. Ancak gelen cevap garip, henüz bu olayın test aşamasında olduğunu dile getirmişler yoksa hepsi için bu standart cevapmı bilemiyorum;
    quote:

WARNING: MAKE SURE YOUR PHONE IS LOCKED ON THIS NETWORK BEFORE ADDING ORDER.
    BE ****ED: This service is still in testing phase, only add order if you ar preapred to wait. Supplier may not be able to unlock them at all.
    Use this service to unlock any iPhone from AT&T USA Operator

bende at&t kart ile aktif edıyorum ama teli ama detector u bı denemek ıstedım NOT IN DATABASE! dıye sonuc verdı

• beyler açtırabilen yada sıraya giren var mı bizi de bilgilendirin
  • takip
  • Arkadaşlar ,
    Ben, an itibariyle bu işlemi deneyeceğim.
    İnşallah bir sıkıntı olmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: infrared

beyler att de 4s yok bilgilerinize

Zaten 4S ATT ler factory unlocked ayrıca bir unlock işlemi yapmaya gerek yok. Acaba sonradan kapanır mı diye endişe duymaya da gerek yok çünkü geçen gün arkadaşım online olarak aldığı "factory unlocked" telefonuna new york fifth ave. apple store dan değişim istedi ve yerine ATT sıfır telefon verdiler. Bu ATT benim verdiğim unlocked du diye itiraz ettiğinde tüm ATT ler zaten fuctory unlocked endişe etmenize gerek yok dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reiss!!!

Arkadaşlar ,
    Ben, an itibariyle bu işlemi deneyeceğim.
    İnşallah bir sıkıntı olmaz .

Arkadaşlar tekrar sistemi geri kapatmışlar.
  • Evet At&t kaldirmislar heveslendik kursagimizda kaldi
  • Biz yetiştikte bakalım artık pek umudum yok iade olacak gibi ama nasip artık. İadeyi de sanıyorum puan olarak yapıyorlar kredi kartına dönmüyorlar. Para lazım olduğunda böyle arada bir açarlar toplarlar çalıştırırlar filan ama umarım yanılırım
  • inş. açılır yapan arkadaşların takipteyiz tekrar yazarsınız :D
  • Tabi bilgi vereceğim nasipse nasıl verilmez ki zaten böyle bir bilgi :) hele olumlu sonuçlanırsa bas bas bağırırım burada zaten
  • Aslında fiyat biraz yüksek. 225 lira yerine 100 civarı birşey olsaydı hiç düşünmeden yapılabilirdi. Gevey çalıştığı sürece o şekilde kullanmak daha mantıklı.
  • listeden çıkmiş kaldırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir952

listeden çıkmiş kaldırmışlar

Zaten pahalıydı artık hiç yok. Garip birşey. ebay da 125 $ civarına yapatığını iddia eden bir satıcı da mevcut. Oraya da bakabilirsiniz..
  • Arkadaşlar bu siteden 94 euro karşılığında iphone 4 att telefonumun basebandı ne olursa olsun simlock unu kaldırabiliyormuyuz şimdi, bumudur yani olay?
  • Ben de Amerika'dan 2. el AT&T 11.0" iPhone 4 aldım. Kendi sim kartı da yanında. Unlocked telefon. İlk açtığımda açılmıştı o gün acil işlerim vardı. Kapadım telefonu, ertesi gün denedim açılmadı. Arkadaşımın lafına güvenerek versiyonunu yükselttim ios 5.0.1 yaptık. Sim kilitlendi sanırım böyle de. Nasıl kullanabilirim artık bilgin var mı ? Gevey? AllGSMUnlock sitesiyle bir işim olabilir mi ? Telefon unlock değil mi ki ? Sim lock oldu sanki versiyonu yükseltince ? Napabilirim dostlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@huz@

quote:

Zaten 4S ATT ler factory unlocked ayrıca bir unlock işlemi yapmaya gerek yok. Acaba sonradan kapanır mı diye endişe duymaya da gerek yok çünkü geçen gün arkadaşım online olarak aldığı "factory unlocked" telefonuna new york fifth ave. apple store dan değişim istedi ve yerine ATT sıfır telefon verdiler. Bu ATT benim verdiğim unlocked du diye itiraz ettiğinde tüm ATT ler zaten fuctory unlocked endişe etmenize gerek yok dediler.

hocam peki şu an bir 4s arıyorum bazıları kilitli. onlar nerden almışlar ki
  • quote:

quote:

quote:

Acıkcası bilemiyorum ama sanırsam hala birçok ülkede operatöre bagımlı 4s satıyorlar.

Ayrıca sanmıyorum ama belki peşin değil de 24 ay kontratlı ATT lerden olabilir. Gerçi yabancı forumlarda kontratlı alan kullanıcılar da kendi telefonlarında t-mobile başta olmak üzere tüm hatların çalıştığını söylüyolar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Acıkcası bilemiyorum ama sanırsam hala birçok ülkede operatöre bagımlı 4s satıyorlar.

Ayrıca sanmıyorum ama belki peşin değil de 24 ay kontratlı ATT lerden olabilir. Gerçi yabancı forumlarda kontratlı alan kullanıcılar da kendi telefonlarında t-mobile başta olmak üzere tüm hatların çalıştığını söylüyolar.

apple storedan kontratsız alınan full price 4s'ler unlocked sadece,

herhangi bir att mağazsında kontratlı yada device only 4s alsanız bile kilitli olacaktır,

fark bu, yani sadece apple store için geçerli

• Arkadaslar selam
    Öncelikle ben dün unlock sipariş verdim su an hala işlemde herhangi bir sonuc yok. Amerika'daki duruma gelince ben daha yeni geldim Amerika'dan, new york grand central e uğradım. 4s stoklarda çok az hele unlock çok zor bulunuyor bir gün onceden siparişle bile zor. Ama adamların dedikleri su eğer isterseniz att den verelim onlari unlock yapiyoruz elimizde 64 gb likten var dediler, ben 64 lük istemediğim için almadım ama hem de güvenemedim adama, ama sonradan araştırdım gercekten öyleymis. Apple Store da stok problemi nedeniyle eğer unlock cihaz kalmamışsa Apple calisanlara att telefonlari unlock yaparak satabilirsiniz demiş. Bir sekilde Apple storelarda bunu gerçekleştiriyorlar demekki ama ancak stokta olmazsa.
  • sevgiesenler nickim ile yazdım banlı oldugumdan bununla yazmak zorundayım..
    ALLGSMUNLOCK sitesinin türkiye reselleriyim dedim..kaç konuda belirtiim..Belki o yazılarımıda silmişlerdir..
    Atrixj denen yapıyorum diyor ama..çalısdıgım diger 3 firma yetkilisi bunu yalanlandı dedimm..
    tekrar diyorum...ATT ile gelişme olursa buradan bilgi werecegim.Güvenilirligini bizzat kendi cihazlarımda denemeden kullnıcı arkadasların parasını riske atmadan işlem yapıyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.