Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XeaNa

amerikadan gelen bir cihazı arkadaştan aldım fakat bilmiyorum ki kontratlı mı alındı kontratsız mı alındı elimde fatura falan birşey yok arasam açılır mı ki ? ne yapmam lazım ?

sende bendensin açtıramıyoz... en azından bu telefonun alındığı at&t hat yada numara lazım...o da yok tırt yani...
  • Faturanın IMEI kısmını silseniz nolacak ki sanki? Adamlar sadece IMEI yazılı bir fatura istiyor. Faturanın barkoduna bile bakmıyorlarmış. Nesi tehlikeli olacak ki. Silinecek IMEI kısmı ve paylaşılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuner106

quote:

Orijinalden alıntı: mafia67k

quote:

Orijinalden alıntı: Reax34

bende sadece imei var şu telefonu unlock yaptırabilecek biri varsa bu yöntemle 30 lira çalışır benden

forumda 2 kişiye rasladım biri 80$ istedi biride 100 tl istedi 80$ isteyen 3 güne açılır dedi diğeride 10 güne kadar açılır dedi ikiside açılmazsa paranızın iade edileceğini söyledi

şöyle birşeyde var geçen günlerde kadıköyde yazıcıoğlu işmerkezine gittim bi sorim soruşturim dedim oradaki adamlar bana iphone legal yollardan sadece müşteri temsilcileri ile konuşularak açılacağını söyledi

yurtdışından herhangi bi hat için,,,,illegal yolların garantisinin olmadığını ve de kanmamamı söyledi böyle birşey olamayacağından bahsetti ki burada dükkanı olanların hepsi böyle söyledi...

öte yanda arkadaşımın biride bu unlock işlemi için kod üretenler var ekran kartlarıyla senin imei in için kod çözüyolarmış ve garanti bi yol diye bahsetti

arkadaşımdan haber bekliyorum böyle birşey varsa forumda söylerim...

hocam 3 gün ü en kötü ihtimal olarak söyledim ben. işlemi başlattıkdan sonraki gün açılıyor telefonları (toplam 6 tane açtırdım). ücret : 80 $. herkeze saygılar

Bugün başlattınız mı benim işlemi henüz simlock açılmamış . İmei.info da 1.99 dolar olmuş artık simlocka bakmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

bende sadece imei var şu telefonu unlock yaptırabilecek biri varsa bu yöntemle 30 lira çalışır benden

forumda 2 kişiye rasladım biri 80$ istedi biride 100 tl istedi 80$ isteyen 3 güne açılır dedi diğeride 10 güne kadar açılır dedi ikiside açılmazsa paranızın iade edileceğini söyledi

şöyle birşeyde var geçen günlerde kadıköyde yazıcıoğlu işmerkezine gittim bi sorim soruşturim dedim oradaki adamlar bana iphone legal yollardan sadece müşteri temsilcileri ile konuşularak açılacağını söyledi

yurtdışından herhangi bi hat için,,,,illegal yolların garantisinin olmadığını ve de kanmamamı söyledi böyle birşey olamayacağından bahsetti ki burada dükkanı olanların hepsi böyle söyledi...

öte yanda arkadaşımın biride bu unlock işlemi için kod üretenler var ekran kartlarıyla senin imei in için kod çözüyolarmış ve garanti bi yol diye bahsetti

hocam 3 gün ü en kötü ihtimal olarak söyledim ben. işlemi başlattıkdan sonraki gün açılıyor telefonları (toplam 6 tane açtırdım). ücret : 80 $. herkeze saygılar

Bugün başlattınız mı benim işlemi henüz simlock açılmamış . İmei.info da 1.99 dolar olmuş artık simlocka bakmak.

• Iphone 4 vardı kuzenimde amerikada. Yarın sabah geliyor. ios 5.0.1 yüklü. 4.11.08 baseband var. AT&T firmasına aitdi. Kuzenim at&t ile telefonla konuştu halletti. İmei.info dan baktığım zaman simlock : no yazıyor. Sanırım cihaz artık simfree olmuş. Telefonu istediğim sürüme yükselttiğimde kitlenme durumu yaşanmaz değilmi ?
  • Imei.info paralı oldu. Hakkaten keyifsiz bir durum :(
  • Faturanın en ince detayına kadar bana sordular barkod numarasını 3 defa sordu. Herkes kafasına göre konuşuyor. İmei numaramı sormadılar çünkü onu direk barkod numarasını girerek çıkartıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

quote:

quote:

quote:

TUNER106 ya telefonu simliock ettiren arkadas oldu mu buradan?

• Arkadaslar bir baska konuya daha yazmistim burada mesajim bulunsun

Faturali Apple Storedan alinmis locked bir Iphone 4 var Gevey ile kullnaiyorum orjinal kutu fatura vs mevcut

bunu nasil actirabilirim fax cekmekten bahsetmissiniz bunun icin telefon numarasi kac ?
  • ne kadar zorlaştırmışlar şartları.herkese Allah kolaylık versin.ben online chat ile açtırdığım zaman benim telefonun kontratı bitmesine 18 ay falan vardı.üstelik borçları falan ödememiş aldığım kişi telefonu kara listeye almışlar.mail,skype ve chat yoluyla açılması imkansız dediler.en son online chat ile bir müşteri temsilcisi çıktı.yalvardım yakardım insafa gelip açmıştı.
  • online chatte sorun mu var acaba uzun bi süredir giremiyorum.https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172
    bunun dışında varsa bildginiz link paylaşabilrmsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • barıs21 kardeş bana mesaj atmıstın case id numaranla suan gorusme yapıyorum gorusme bitince sonucu yazacam sana kardeşim acılır ınsallah
  • faturasız açtırma şansımız hiç ni yok arkadaşlar?
  • arkadaşlar mail attım. onlarda ban mail göndermişler. ben birsey anlayamadım. siz anladıklarınızı bir anlatırmısısnız. sayılar.

Thank you for taking the time to e-mail AT&T in regards to the
    unlocking request for your iPhone. I apologize for any inconvenience
    this may have caused you. It will be my pleasure to assist you today.

AT&T will unlock an iPhone under the following circumstances:

•the individual requesting the unlock is a current AT&T customer or a
    former AT&T customer who can provide the phone number or account number
    for the account;
    •the iPhone was designed for use on AT&T’s network;
    •all contract obligations, including any term commitment, associated
    with the device to be unlocked have been fully satisfied;
    •the iPhone has not been reported lost or stolen

In addition, current customer accounts must be in good standing with no
    past-due amount or unpaid balance and has been active for at least sixty
    (60) days. Former customer account may be eligible for unlocking as long
    as they do not owe AT&T an Early Termination Fee or other unpaid
    balance.

AT&T will also unlock an iPhone for an active and deployed member of the
    military who is a current AT&T customer in good standing and is able to
    provide AT&T with deployment verification; and a person who purchased
    the iPhone from an authorized location at the 'no commitment' price and
    can provide proof of purchase.

We will do our best to ensure that your wireless experience is a
    success. Thank you for contacting AT&T.

Sincerely,

AT&T Online Customer Care.

The information provided in this e-mail is intended for the view and use
    of the authorized AT&T subscriber only. Content may not be shared or
    relied upon by third parties. AT&T, at its sole discretion, reserves the
    right to amend, modify or replace the written content of this message to
    correct or update answers provided to Subscriber. No term of
    Subscriber's Customer Service Agreement is altered, waived, or modified
    by this message unless expressly agreed by an authorized AT&T
    representative.

(c) 2010 AT&T Intellectual Property. All rights reserved. AT&T, the AT&T
    logo and all other AT&T marks contained herein are trademarks of AT&T
    Intellectual Property and/or AT&T affiliated companies. All other marks
    contained herein are the property of their respective owners.

• saat 19:00 dan beri yazıyorlar hayatımda bunlar kadar kıl bir operatör görmedim inat etti resmen acmıyacam diyor

Your iPhone unlock code request was reviewed. AT&T will be unable to provide the unlock code for iPhone equipment for non-AT&T customers at this time. The window of opportunity for non AT&T customers to have their iPhone unlocked has been closed. Only a current AT&T customer or a former AT&T customer who can provide the phone number or account number, or a person who purchased the iPhone from an authorized location at the 'no commitment' price and can provide proof of purchase are eligible to have their iPhone unlocked by AT&T. If you are unable to provide the original proof of purchase from an authorized retail location showing you purchased the device at the no commitment pricing, we will not be able to complete your unlock code request at this time.

Unfortunately, non-AT&T customers are not eligible to have their iPhone unlocked through AT&T.

Please Note: eBay and any other 3rd party sales, or online auctioning of the iPhone equipment is not considered as an authorized AT&T retail location. Third party receipts are not valid as they are not authorized AT&T retailer.

We at AT&T appreciate your business and value you as a customer.

Sincerely,

AT&T

Online Customer Care Professional

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

TUNER106 ya telefonu simliock ettiren arkadas oldu mu buradan?

Hocam 36. sayfaya bakarsanız görürürsünüz hakkımdaki yorumları. sadece 2 kişininkini bulabildim. saygılar.

• Neyse benimkinde sorun yasadık anlasılan ücret iadesi bekliyorum ibanı mail attım.
  • Konuyu acan arkadasa cok tesekkur ederim. Bir hafta once aramistim bugun unlock edildi telefonum.

• sk8ata fatura vardı degıl mı?
  • İlk ciktigi zaman yaptirmisimda kurtulmisum valla,isler zorlasmis tekrar firsatcilara kalmis piyasa.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.