Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk136806

quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

Orijinalden alıntı: bjk136806

arkadaşlar 2010'un kasım ayında amerika'dan alınmış at&t iphone 4 üm var.fatura ve kutum duruyor.online chat ile açtırma şansım nedir acaba?

Online chat ile değil de telefon ile arayarak açtırabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. Telefon dışındaki ortamlardan yapmıyorlardı en son.

yani bir şekilde açtırma şansım varmıdır ne yapmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar

Müşteri hizmetlerine ulaşarak fatura ve kutusunun fotolarını göndererek açtıran arkadaşlar var. Konuyu okuyun örnek olan birisini alırsınız. Sanırım tüm bilgileri taratıp att müşteri hizmetlerine mail atıyorlardı bilgileri yazarak.

• Arkadaşlar elinde att apple store faturası olan arkadaş insanlık namına bana gönderebilirmi? imei vs. bilgileri silsin, bana şablonu yeter ben onu tekrar çizer düzenler eskitir orijinal hale getiririm. Faturadada sadece imei numarasına ve fatura ismine baktıkları kesin. onun dışında fatura seri no sunu vs. sorgulandığını düşünmüyorum. imei ve isim tutsun yeter. Rica ediyorum bi arkadaş elinde apple store faturasını pm atsın. 14 nisan dan beri uğraşıyorum. Fatura kayıp olduğu için bir türlü açtıramadım.
  • :)

Faturanın altında barkod var barkod numarasından teyid ediyorlar :) O yüzden yemez sizinki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gLam

:)

Faturanın altında barkod var barkod numarasından teyid ediyorlar :) O yüzden yemez sizinki...

Denemekten zarar gelmez ;)
  • Arkadaşlar merhaba ben cuma günü aradım faturayı fax çekmemi istediler. çektim 10 gün sonra dönceklerini söylediler şuan formu incelidim. imei . infoda bu sonuç çıktı.

model: iPhone 4 16GB Black
    version: 5.0.1
    serial: 83045DSWA4S
    mac: 10:9A:DD:3C:CA:78
    warranty coverage: Out of Warranty
    warranty period: 2010-11-21 /
    purchase country: United States
    activated: yes
    carrier: AT&T United States
    SIM locked: no

Telefon jb li versiyonu 4.1 Modem Firmware 02.10.04 ben ne yapayım bana bu konuda yardımcı olur musunuz ? LÜTFEN !!!
  • Bana yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  • Oldu sonunda herkes yapar inşallah...
    Faturanın faxı çok önemli arkadaşlar.
  • Elimde 2 adet gevey var biri ios 5 de de çalışıyor ilgilenenler mesaj atabilir
  • Serdargules,
    fatura nerden alınmıştı applestore mu ? bestbuy mı ?
    Bir de fatura normal olarak yazıcıdan çıkmış bir faturamıydı? Yoksa pdf olarak elektronik verilmiş bir faturamıydı ?
    Cuma günü aradım demişsiniz ? Telefonla mı aradınız ? Email mi gönderdiniz ?
    Ben daha önce email ile ulaştığımda faturam da olmasına rağmen olumsuz cevap vermişlerdi .
  • Fatura apple store faturası. Bizim bildiğimiz fişlerden o faturayı verdikleri fax numarasına gönderdim. 10 gün sonra geri dönüş olacığını söylediler. Bugün baktığımda açılmıştı. Skype ile çok iyi ingilizce bilen aravılığıyla yaptım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mafia67k

quote:

Amerika'da bulunan bir arkadaşım at&t simkilitli iphoneları açtırıyor. 160 tl ücreti var. Bilginiz olsun. Düşünürseniz yardımcı olurum..

hocam dediğim gibi Amerikada benimde arkadaşım var NY ta o gitti telefonu aldığım yere ne hesap ne faturası duruyormuş telefona ait hiçbirşey yokmuş vede yardımcı olamayacaklarını söylemişler neyse geleyim sadede...

eğer açılırsa 10 numara 5 yıldız açılmadan telefon parayı göndermem bilginize...

Telefonu sözleşmeli yani 199$ gibi bir fiyata almadıysanız ve kayıp çalıntı bildirimi yapılmadıysa 160 tl ye açtırabilirim.

Genel olarak güven ile ilgili sorun yaşamıyorum. 2. el referanslara bakabilirsiniz.. Açılmama durumunda ücreti iade ediyorum..

Hocam büyük ihtimal 200$ olanından eğer faturası olsaydı bunun adam kazıklamazdı bizim öküzü...

öyle ki başka bi arkadaşta o dükkana gidip sordu adam yardımcı olamam demiş bizim arkadaşa....

200$ olanıda açılma ihtimali varmış onuda bizim telefoncu söyledi eğer faturaları ödeniyorsa telefonun dedi...

ödenmiyorsa havada bulut sen bu işi unut hatta bi noktadan sonra ödenmeyince telefonun tamamen kapanma olasılığıdavamış yani ipod bile olmuyo siyah ekranda kalabiliyo...

he yinede denerim diyorsan bi görüşelim imeiden anlar senin arkadaşta yani at&t iel mu habbet açılacak muhabbetine giderse paranı gönderim derim ben ne dersin ?

• quote:

Selamlar,

Barkod numarasını değiştirmeden diğer bilgileri değiştirdik. Telefonu açtılar. Şimdilik bu kontrol yapılmıyor diyebilirim bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nztekin

quote:

Selamlar,

Barkod numarasını değiştirmeden diğer bilgileri değiştirdik. Telefonu açtılar. Şimdilik bu kontrol yapılmıyor diyebilirim bu yüzden.

HACI BU YÖNTEMİ BİZEDE GÖSTER lütfen fatura lazım verde halledek bizde :/
  • evrakta sahtecilikde başladı :)
    bu iphone millete neler yaptırıyor hacı
  • amerikadan gelen bir cihazı arkadaştan aldım fakat bilmiyorum ki kontratlı mı alındı kontratsız mı alındı elimde fatura falan birşey yok arasam açılır mı ki ? ne yapmam lazım ?
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Son mesajımdan sonra herkes fatura sorar oldu, bende buraya yazayım dedim. Değişikliği aynı yerden cihaz alan iki arkadaşım yaptı. Biri faturasını kaybetmişti, diğerinin faturasındaki telefon bilgilerinin değiştirilmesi yeterli oldu, barkod değişmedi. O yüzden barkod değiştirmeye gerek yok dedim.

• Bence üst konu yapılmalı
  • Fatura örnegi paylaşacak varsa ve hangi adrese mail atıcaz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Son mesajımdan sonra herkes fatura sorar oldu, bende buraya yazayım dedim. Değişikliği aynı yerden cihaz alan iki arkadaşım yaptı. Biri faturasını kaybetmişti, diğerinin faturasındaki telefon bilgilerinin değiştirilmesi yeterli oldu, barkod değişmedi. O yüzden barkod değiştirmeye gerek yok dedim.

Hocam bu fatura işini de bizimle paylaşabilir misin? Fatura örneğini de yollayabilir misin? walla 30 günden fazla oldu bununla uğraşalı bir türlü açamadım. mail adresim byespy@gmail.com Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byespy -- 22 Mayıs 2012; 12:06:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: byespy

quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Hocam bu fatura işini de bizimle paylaşabilir misin? Fatura örneğini de yollayabilir misin? walla 30 günden fazla oldu bununla uğraşalı bir türlü açamadım. mail adresim byespy@gmail.com Teşekkürler

Malesef paylaşabileceğim bir fatura bulunmuyor, takdir edersiniz ki bu riski bir çok nedenden dolayı alamam. Bazı arkadaşlar fatura template'i demiş hatta PM'inde, böyle birşeyin varlığından bile haberdar değilim.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.