Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu imei kontrol etmek için kullandığınız adresi verirmisiniz...imei.info galiba..ama malum sakat bir olay olmasın doğru siteye bakalım
  • Applestoredan alınmış gaveyli jbli i4 üm var faturası kutusu herşeyi duruyor.Pazartesi deniyecem mail atıp unlock yapmayı .Bİlgi veren arkadaşların klavyesine sağlık çok makbule geçti gözlerim pert oldu okumaktan

Yalnız bir sorum var.Halihazırda Jb ve gevey varken bir sorun çıkar mı?Telefondaki işlemleri görebiliyorlarmı uzaktan bağlanıp ona göre mail atayım
  • Arkadaslar merhaba dün ben aradim. Skype uzerinden faturam var kasim 2010 da alindi telefonum Att apple stordan. Bayan faturayi faxlamam gerektigini soyledi ayin 28 sini beklemem gerektigini soyledi. Ben faxida cektim anlamadigim bir konu oldu CM201xxxxxxx baslayan bir kod verdi sizce bu surec nasil isler acarlarmi telefonumu. Bu arada tel jealbreakli. Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLEMARCH

Applestoredan alınmış gaveyli jbli i4 üm var faturası kutusu herşeyi duruyor.Pazartesi deniyecem mail atıp unlock yapmayı .Bİlgi veren arkadaşların klavyesine sağlık çok makbule geçti gözlerim pert oldu okumaktan

Yalnız bir sorum var.Halihazırda Jb ve gevey varken bir sorun çıkar mı?Telefondaki işlemleri görebiliyorlarmı uzaktan bağlanıp ona göre mail atayım

yok bişey olmaz açarlar merak etme
  • at&t ile görüşmek için mail adreslerini yazarmıısnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

Orijinalden alıntı: POLEMARCH

Applestoredan alınmış gaveyli jbli i4 üm var faturası kutusu herşeyi duruyor.Pazartesi deniyecem mail atıp unlock yapmayı .Bİlgi veren arkadaşların klavyesine sağlık çok makbule geçti gözlerim pert oldu okumaktan

yok bişey olmaz açarlar merak etme

eyv pazartesi bakcam icabına aldığımdan beri aynı sürümde tel değişiklikleri görelim

• lanet faturayı bulamıyorum bir türlü appleda maile cevap vermiyor tek çare paralı actırmak kaldı 100 tl ye acan kimdi bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

lanet faturayı bulamıyorum bir türlü appleda maile cevap vermiyor tek çare paralı actırmak kaldı 100 tl ye acan kimdi bunu ?

100 tl açan biraz zor bulursun herkes artık haklarını doldurdu. Bu saatten sonra ufak ufak 120-130 Euro lara çıkar. Klasik yapan firmalara gebe kalacaksınız demektir. Maalesef 300 tl ye geliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu numarayı arayın bence arkadaslar. Tanımam etmem aradım 100 tl dediler ama bir haber bekliyorum olmazsa burdan halledeceğim. Sizde öyle 130-140 € dan bahsetmeyin kardesim telefon kaç liraki o fiyata sim kilidini kaldırsın millet durduk yere piyasa yükseltmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 den 1 kurus fazla vermem :D
    zaten şirketten abd ye giden cok oluyor eylulde bende gidecem alır gelirim 2-3 iphone satar cıkartırım o zamana kadarda kullanmam ipphone olur biter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat_34

Bu numarayı arayın bence arkadaslar. Tanımam etmem aradım 100 tl dediler ama bir haber bekliyorum olmazsa burdan halledeceğim. Sizde öyle 130-140 € dan bahsetmeyin kardesim telefon kaç liraki o fiyata sim kilidini kaldırsın millet durduk yere piyasa yükseltmeyin.

ben 200 tl veriyom benim cihazı açana cihazlar açılmıyoki şuan zaten doğubanka(sirkeci) gittik yok yazıcıoğluna(kadıköy) gittik yok üstelik buradaki adamların amerikada diğer ülkelerde kolları var ticaret yapıyolar

şöyle söylim ben 50tl ye açarım 100 tl ye açarım 300 tl ye açarım,hikaye... telefoncuların bu işei yapanların %90 nının kesin söylediği şey ''yok öyle birşey!!'' diyolar yani mailleşme var at&t var diğer oparatörler var onlar açıyor bunların unlock key mey ürettiği yok...

he sen bana at&t numaranı yada faturanı göster diyolar ben açarım diyo ul*n zaten bilsem onları kendim açarım,,,açamayan arkadaşlarada forumda okuduysanız bu dediğim şeylere sahip olan arkadaşların çoğuna forumdan arkadaşlar yardım etti...

he sen bilmiyorsan yazışmayı(ingilizce) 50 100 çekiyolar....başka bi yolu yok at&t ya senin imei ine ait faturanın ödemeleri biter öyle unlock olur telefonun(apple talimat verdi bütün oparetörlerine bu konuda) heee senin imei ne ait hattın faturaları yatmadıysada sonsuz borç fatura zaman yok tarih yok vs. olay bundan ibaret...

he şimdi at&t faturası ve hattı olan arkadaşlar yada at&t numarasını ve telefona ait olan at&t account u olan arkadaşlar ingilizceniz varsa mailleşin he ben anlamam diyosanız 50 100 bayılın telefoncuya hallediyor...Vesselam...

• Amerika'da bulunan bir arkadaşım at&t simkilitli iphoneları açtırıyor. 160 tl ücreti var. Bilginiz olsun. Düşünürseniz yardımcı olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Amerika'da bulunan bir arkadaşım at&t simkilitli iphoneları açtırıyor. 160 tl ücreti var. Bilginiz olsun. Düşünürseniz yardımcı olurum..

hocam dediğim gibi Amerikada benimde arkadaşım var NY ta o gitti telefonu aldığım yere ne hesap ne faturası duruyormuş telefona ait hiçbirşey yokmuş vede yardımcı olamayacaklarını söylemişler neyse geleyim sadede...

eğer açılırsa 10 numara 5 yıldız açılmadan telefon parayı göndermem bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafia67k

quote:

Orijinalden alıntı: Reax34

bende sadece imei var şu telefonu unlock yaptırabilecek biri varsa bu yöntemle 30 lira çalışır benden

forumda 2 kişiye rasladım biri 80$ istedi biride 100 tl istedi 80$ isteyen 3 güne açılır dedi diğeride 10 güne kadar açılır dedi ikiside açılmazsa paranızın iade edileceğini söyledi

şöyle birşeyde var geçen günlerde kadıköyde yazıcıoğlu işmerkezine gittim bi sorim soruşturim dedim oradaki adamlar bana iphone legal yollardan sadece müşteri temsilcileri ile konuşularak açılacağını söyledi

yurtdışından herhangi bi hat için,,,,illegal yolların garantisinin olmadığını ve de kanmamamı söyledi böyle birşey olamayacağından bahsetti ki burada dükkanı olanların hepsi böyle söyledi...

öte yanda arkadaşımın biride bu unlock işlemi için kod üretenler var ekran kartlarıyla senin imei in için kod çözüyolarmış ve garanti bi yol diye bahsetti

arkadaşımdan haber bekliyorum böyle birşey varsa forumda söylerim...

hocam 3 gün ü en kötü ihtimal olarak söyledim ben. işlemi başlattıkdan sonraki gün açılıyor telefonları (toplam 6 tane açtırdım). ücret : 80 $. herkeze saygılar

• arkadaşlar 2010'un kasım ayında amerika'dan alınmış at&t iphone 4 üm var.fatura ve kutum duruyor.online chat ile açtırma şansım nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk136806

arkadaşlar 2010'un kasım ayında amerika'dan alınmış at&t iphone 4 üm var.fatura ve kutum duruyor.online chat ile açtırma şansım nedir acaba?

Online chat ile değil de telefon ile arayarak açtırabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. Telefon dışındaki ortamlardan yapmıyorlardı en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafia67k

quote:

Amerika'da bulunan bir arkadaşım at&t simkilitli iphoneları açtırıyor. 160 tl ücreti var. Bilginiz olsun. Düşünürseniz yardımcı olurum..

hocam dediğim gibi Amerikada benimde arkadaşım var NY ta o gitti telefonu aldığım yere ne hesap ne faturası duruyormuş telefona ait hiçbirşey yokmuş vede yardımcı olamayacaklarını söylemişler neyse geleyim sadede...

eğer açılırsa 10 numara 5 yıldız açılmadan telefon parayı göndermem bilginize...

Telefonu sözleşmeli yani 199$ gibi bir fiyata almadıysanız ve kayıp çalıntı bildirimi yapılmadıysa 160 tl ye açtırabilirim.

Genel olarak güven ile ilgili sorun yaşamıyorum. 2. el referanslara bakabilirsiniz.. Açılmama durumunda ücreti iade ediyorum..

• 4.12.01 ios5.1 ile ilili bir gelişme var mı? gevey falan?
  • yardımcı olursnız sevinirim...benimki de att ve amerika....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk136806

arkadaşlar 2010'un kasım ayında amerika'dan alınmış at&t iphone 4 üm var.fatura ve kutum duruyor.online chat ile açtırma şansım nedir acaba?

Online chat ile değil de telefon ile arayarak açtırabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. Telefon dışındaki ortamlardan yapmıyorlardı en son.

yani bir şekilde açtırma şansım varmıdır ne yapmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.