Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kisaca aktarayim gorusmeyi ve detaylari ;

Skyple ile ucretsiz olarak At&t musteri hizmetlerini aradim. Iphone 4 um oldugunu ve bunun unlocked yapilmasini dilegimi soyledim.
    Ilk sorulari At&t musterisi olup olmadigimi sordu akabinde telefonu nereden aldigimi sordu bende telefonu San Franciscodan Apple Store
    magazasindan aldigimi soyledim o sirada Mukemmel dedi acikca detaya indim neden mukemmel dedigini sordugumda fatura olmadan
    arayanlarin bir hayli fazla oldugunu ve bunun kesinlikle mumkun olmadigini dile getirdi. Herneyse sonra sirasiyla isim soy isim imei numarasi
    ve mail adres bilgilerini istedi son olarak cep telefonu numarami istedi...

Bunlardan sonra once case number verdi ve akabinde fatura icin fax numarasi verdi ben her ikisinide yanlisikla sildim fakat gerekli bilgileri fax ile yolladigimda mail adresime mail atacaklarini dusunuyorum hic olmadi telefon numaramdan case numbera tekrardan ulasabilirim diye dusunuyorum.

48 saat icinde fax yollayacagimi su an icin yollayamam burada saat gece yarisi 11 dedigimde ufak bir gulumsedi sebebsiz. Tamam dedi ve baska bir problem yoksa gorusmeyi sonlaricagini aktardi. Su ana kadar hersey tamam gozukuyor bakalim detaylar ne olacak aktaracagim

• arkadaşlar bayagı bir özel mesaj aldım nasıl yapıyorsunuz unlock işini diye.Bunun üzerine bir makale hazırladım,detaylı ve anlaşılır. Buyrun makale burda => iPhone Factory Unlock için tıklayın
  • arıyorum at&t account number istiyorlar yok arkadaştan hediye diyorum amerika adres istiyor türkiyede yaşıyorum eğer at&t müşterisi olarak açtırabiliyorsam parasını vereyim diyorum amerikada yaşamadığınız için adres veremediğiniz için mümkün değil diyorlar zaten ingilizcemiz de yetmiyor derdimizi anlatmaya arkadaşlar yok mu birisi adıma görüşebilecek ya da uygun fiyata şu işi kısa sürede yapabilecek 2 ay olacak cihaz duruyor öylece at&t sim card alsam sim card onayını geçebilirmiyim nasıl yapacam bu konuda ücretli veya ücretsiz desteğe ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlar pm atabilirlerse çok memnun olurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLEMARCH

Daha önce sorunumu yazmıştım maille ilgili icare3@amcustomercare.att-mail.com perma failure yiyor gmailden sanırım jpg resim ve scan lerden dolayı faturayı nasıl gönderebilirim boyutu ne kadar olmalı zipleyipmi yollayayım?

edit sorunu çozdüm max kb limitini aşıyormuş resimler napayım inansınlar diye herşeyi koydum bir umut bukdar kısa sürede cevap beklemiyrdum ama mailde süresi kadar kısa hanfendi artık sıkılmış olacakki hiçbir şey yazmadan buları istedi

1. "Device Unlock Code"
    2. Your name
    3. Account number
    4. Mobile Number:
    5. Contact information "Number and Email Address"
    6. IMEI Number:
    7. Receipt showing price paid for device

Sincerely,

VERNETTA HARRIS

device unlock kodu nedir ki bu olsa bende zaten unlock ederim teli :S

Sizden device unlock cOde konulu Fax istemiş , var olan bilgleri yazın ve faturayı da Fax cekin veya mail adresi verdiyse mail atın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: XeaNa

arıyorum at&t account number istiyorlar yok arkadaştan hediye diyorum amerika adres istiyor türkiyede yaşıyorum eğer at&t müşterisi olarak açtırabiliyorsam parasını vereyim diyorum amerikada yaşamadığınız için adres veremediğiniz için mümkün değil diyorlar zaten ingilizcemiz de yetmiyor derdimizi anlatmaya arkadaşlar yok mu birisi adıma görüşebilecek ya da uygun fiyata şu işi kısa sürede yapabilecek 2 ay olacak cihaz duruyor öylece at&t sim card alsam sim card onayını geçebilirmiyim nasıl yapacam bu konuda ücretli veya ücretsiz desteğe ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlar pm atabilirlerse çok memnun olurum...

En bastan soylim buradan gelip mesajini okuyup PM atip cakallik yapanlar var..
    Elinde faturan varsa telefonun kutusuda sendeyse bu isi yarim yamalak ingilizcenle yada bilen bir arkadasinla AT&T musteri hizmetleri ile konusarak anlas.
    Bu para ile yapilacak bir is degil dun gece 25 dakika konustum tek sorunu mail adresini verirken yasadim bizdeki gibi paris londra vs kodlama onlarda varmidir yokmudur derken hatun kodlayin dediginde dunyalar benim oldu :)

Ilk aradigimda ATT musterisi degilseniz olmaz dediler ikinci aradigimda att musterisi olup olmadigimi sordu degilim dedim sonra bir ustteki mesajimda oldugu gibi olayi cozumledim simdi tek sorun yurtdisina fax nerden atiliyor faturayi yollamam gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: alisga

quote:

Daha önce sorunumu yazmıştım maille ilgili icare3@amcustomercare.att-mail.com perma failure yiyor gmailden sanırım jpg resim ve scan lerden dolayı faturayı nasıl gönderebilirim boyutu ne kadar olmalı zipleyipmi yollayayım?

edit sorunu çozdüm max kb limitini aşıyormuş resimler napayım inansınlar diye herşeyi koydum bir umut bukdar kısa sürede cevap beklemiyrdum ama mailde süresi kadar kısa hanfendi artık sıkılmış olacakki hiçbir şey yazmadan buları istedi

1. "Device Unlock Code"
    2. Your name
    3. Account number
    4. Mobile Number:
    6. IMEI Number:

Sincerely,

VERNETTA HARRIS

Sizden device unlock cOde konulu Fax istemiş , var olan bilgleri yazın ve faturayı da Fax cekin veya mail adresi verdiyse mail atın

Kardesim bu mesajinla baglantisiz bir soru olucak ama yurtdisina fax cekme isini nasil halledecegiz postahaneler cekiyormu bilgin var mi ?

• Herhangi bir kırtasiyeye git hem faturayı uygun sekilde ayarlar hemde çeker 5-10 tl de para verirsin

• kutusu varda faturam yok nasıl açtirabilirim ???
  • ARKADAŞLAR BEYOĞLUNDAKİ TEKNİK SERVİSİMİZDE TÜM OPERATÖRLERİN SİM KİLİT AÇMA İŞLEMLERİNİ YAPMAKTAYIZ 0532 436 80 86 DERİN İLETİŞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: GSMUNLOCK

ARKADAŞLAR BEYOĞLUNDAKİ TEKNİK SERVİSİMİZDE TÜM OPERATÖRLERİN SİM KİLİT AÇMA İŞLEMLERİNİ YAPMAKTAYIZ 0532 436 80 86 DERİN İLETİŞİM

bi bitmediniz !!!
  • arkadaşlar yardım edebilecek birisi varmı ? nasıl yapıcaz unlock. 1 ay önce birtane açtırmıştım bir tanıdığa. Şimdi ben aldım bir tane ama online chatten açılmıyormu artık ?
  • Arkadaşlar ben dün telefonlada görüştüm bu müşteri hizmetleriyle.. Bana fatura yoksa veya at&t müşterisi değilsem açamayacaklarını söylediler. bende ne zamana kadar böyle devam edeceğini sordum.. 3 veya 4 hafta sonra açtırabilirsin dediler..a aya kadar bi kampanyaları olacakmış sanırım.. en iyisimi nöbetleşe takip edelim.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisga

quote:

1. "Device Unlock Code"
    2. Your name
    3. Account number
    4. Mobile Number:
    6. IMEI Number:

Sincerely,

VERNETTA HARRIS

Cevap için teşekkürler simdi anladım utandım valla bide kadına sizden bekliyrm bu kodu dedim iyimi neyse ben tekrar bir mail atsam sorun olurmu acaba aynı mail adresinden gelen mailleri biliyorlarmıdır suan fax çekemiyorum çünkü

YOk bular açmicaklar işi yokuşa sürüp duruyorlar applestoredan aldım diyorum özel yerler kabul edilmiyor diyo bana apple store özel satışmı yahu öyleyse neden içinden att kartı çıkıyo neden kilitli bu telefon full bedeliyle aldım diyorum almadıysanız olmaz diyolar aldım diyorum yine aynı şeyi söylüyo bu mailleri insan mı okuyo makinemi anlamadım.Neyse bir iki gün sonra yine atcam mail olmazsa aricam artık avea mıki bu mailden iş görmüyolar yahu maille dünyanın bi ucunu bombalamasını biliyolar ama bah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLEMARCH -- 30 Mayıs 2012; 1:22:51 >

• att leri 100TL civarı açan birisi varsa açtırmak istiyorum. 250 lira gibi fiyatlar çok yüksek geliyor çünkü.
  • benim yurtdışında telefonu bana gönderen arkadaşım var aynı zamanda att müşterisi... aramış müşteri hizmetlerini faturayı bulun açarız demişler...

bu adam att aktif abonesi faturayı bulamazsa bu iş olmaz mı illa fatura şartmı?

deli olcam 3 telefon vardı ilkini deneme amaçlı mail attım diğerlerine ertesi gün mail attım ilk gün attığımı açtılar diğerlerini açmadılar 1 günle kaçırdım ne sinir bozucu bi olay...
  • arkadaslar acmak artık ımkansız gibi bişey oldu yurt dısında attde calısan bi arkadasla konustum akrabam vesilesiyle artık fatura bile kar etmiyor ücret karsılıgı acıyor cihazları arkadasım 80 dolara arkadaslar eger ilgilenen olursa benle irtibata gecsin acılmama gibi bir durum olamaz kesinlikle garantisini veririm ucret iade garantili 24 saatle 72 saat içinde mutlaka acılıyor arkadaslar faturaya falan gerek yok sadece att cihazı olsun yeter
  • ayrıca imei kaydıda yapıyorum arkadaslar bilginiz olsun 1 gun icerisinde cihazınız kayıtlı olacaktır imei tk dan konturol ettiğinizde yolcu beraberi cihaz olarak gorunecektır..

ayrıca kayıt ettirilmiş ve daha sonra kayıttan düşen cihazlarında kaydı yapılır ücret 80 dolar..
  • Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone 4. I am sorry to hear about your experience when you bought your iPhone, please be careful. I will be happy to assist you with your inquiry.

We will need the following information to process your request:

*Your AT&T Mobile or Account Number

*Your name (if different from AT&T account name)

*IMEI Number for the device requesting an unlock code

AT&T will unlock an iPhone under the following circumstances: the person requesting the unlock is a current AT&T customer or a former AT&T customer who can provide the phone number or account number for the account; the iPhone was designed for use on AT&T’s network; all contract obligations, including any term commitment, associated with the device to be unlocked have been fully satisfied; the iPhone has not been reported lost or stolen. Also, current customer accounts must be in good standing with no past-due amount or unpaid balance and has been active for at least sixty (60) days. Former customer account may be eligible for unlocking so long as they owe AT&T no Early Termination Fee or other unpaid balance. AT&T will unlock an iPhone for an active and deployed member of the military who is a current AT&T customer in good standing and is able to provide AT&T with deployment verification; and a person who purchased the iPhone from an authorized location at the 'no commitment' price and can provide proof of purchase.

Please note, if you are traveling internationally, iPhone is a quad-band phone and will work in many countries across the globe. Please visitwww.wireless.att.com/learn/international/for information on traveling abroad with iPhone.

For questions regarding AT&T’s wireless service and iPhone, please contact AT&T Customer Care at (800) 331-0500. If you are outside the United States you may dial +1 916-843-4685 from an active AT&T phone or any landline 24 hours a day.

Thank you for contacting AT&T Mobility.

Sincerely,

AT&T Online Customer Care Professional

Help AT&T improve our service to you! Please complete our short survey about your e-mail Customer Service experience. Click on:
    http://www.wireless.att.com/supportsurvey/epoll/Booth.do?controller=com.jcorporate.epoll.controller.Booth&Format=tiny&CategoryId=2&PollId=16&state=promptVote&id=ccgaAT656d***21926612***

Original Message Follows:
    ------------------------

>
    >
    >> Kimden: "................"
    >> Kime: icare3@amcustomercare.att-mail.com
    >> Konu: unlock
    >>
    >> To Whom It May Concern;
    >>
    >> This is (...............). I have an iPhone 4 that is locked by T-mobile.
    >>
    >> I request an unlock code via Email. Please find attached my iPhone
    >> invoice and IMEI screen.
    >> Name: (. ..........)
    >> Personel phone number : +90 xxxxxxxxxx
    >> iPhone IMEI Number : 0125xxxxxxxxxxx
    >> E-mail: xxxxxxx@hotmail.com
    >>
    >> Thanks in advance
    >> Best Regards.

Arkadaslar boyle bir msj geldi. Yardimci olurmusunuz.. İngilizce cevirilerinden bisi anladim... Ne yaziyor...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssanol -- 30 Mayıs 2012; 19:49:19 >

• Yokmu arkadaslar su yaziyi cevirecek biri..

• quote:

Orijinalden alıntı: ssanol

Yokmu arkadaslar su yaziyi cevirecek biri..

Hanfendi sizi nazikce Adolf beyin yanina davet etmis.

Bana T Mobile kilitli cihazinizi neden AT&T'nin acabilecegini dusundugunuzu soylerseniz, cevirebilirim.

(=

(=
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.