Şimdi Ara

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.901
Cevap
13
Favori
39.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hard reset dene belli çözer sorunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgilerin silinmemesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

bilgilerin silinmemesi gerekiyor.

telefonu kapatıp açınca olmuyor mu?
  • telwfon kapanmiyor. cunku ekran calismiyor. pin kodlu. ekran algilamiyor. ama telefon acik

• 11 ay önce kipa hipermarketen asus zenfone max satın aldım,10 ay içerisinde sırasıyla laser odaklayıcı,sarj adaptoru ve dâhilî mikrofonu bozuldu.en son 1 ay önce servise yolladım ve telefonu tamir edemediklerini değişim raporu yollayacaklarini söylediler,altini çizerek söylüyorum değişim veya iade kararının bende olduğunu belirttiler.bugun fatura ve değişim belgesiyle kipaya gittim(değişim belgesinde iade hakkım da olduğu yazıyor.kapitalist kipa kendi ürününe sahip çıkmadı ithalatçı firma bizle anlaşmalı mı değil mi kontrol edelim değişim yaparız falan dedi ve iade için mail attılar üst merciye,bana da bizden haber bekleyin dedi(iade için belgelerin birer fotokopi sini aldılar),degisime ikna olmam için yapmadık oyun ve çirkeflik bırakmadılar .Asus Türkiye müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde iade ve değişim kararının satıcı firmada olduğunu söyleyerek sözlerinden döndüler.Neyse ki ellerinde Asus telefon olmadığı için iade yapacaklar ama kipa iade surecinde surundurme politikası uyguluyor.asus pişmanlıktır ,kipa pişmanlıktır,ben ettim siz etmeyin.asus kendini bilgisayarda kanıtlamış telefonda değil,asus ta servise işiniz düşerse işiniz yaş,benden söylemesi

Özet: Asus pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inceuclusarj -- 10 Haziran 2017; 4:11:35 >

• Asusun rezalet guncelleme politikasi yüzünden 1000 tl çöp oldu snap 410 1.2 ghz islemci zaten android 7.0 i kaldiramaz ama en azindan guncel bi telefon daha uzun süre kullanim demek ki çok büyük degisiklikler var 7.0 da birdaha asus almam aldirmam 1 senelik cihazi öldürdü

• Beyler sanırım 7.0 kesin olarak verilmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten 7.0 verilse harika olurdu ha cihaz sorunsuz bu ayrı, ama böylesine henüz 1.5 yıllık bir cihaza 7.0 vermemesi asusun ayıbı kanımca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Asusun rezalet guncelleme politikasi yüzünden 1000 tl çöp oldu snap 410 1.2 ghz islemci zaten android 7.0 i kaldiramaz ama en azindan guncel bi telefon daha uzun süre kullanim demek ki çok büyük degisiklikler var 7.0 da birdaha asus almam aldirmam 1 senelik cihazi öldürdü

İşlemci kaldıramazsa bu güncellemeyi almanın ne mantığı var :) Apple cihazlarda millet ios 10gelöesine rağmen hala 7 ve 8 kullanıyor bilerek cihazlarında. Kasıyor çünkü son güncellemeler ile. Ve bu bilerek yapılıyor cihaz yenilemeye teşvik etmek için.

• Bu güncelleme takıntısı nedir millette 6 dan 7 ye gecince mucize olmayacak.donanım belli neticede.ben 6 ya bile yukseltmedim gerci kullanmıyorum yatışta cihaz.zenfone3 kullanıyorum.bunu da satarım muhtemelen.

• Bugün itibariyle Zenfone max cihazımdan kurtulmuş bulunuyorum,kipa hipermarket in rezaleti ile zar zor iade yapabildim.iade ve değişim kağıdı ile faturayı götürmeme rağmen,birde telefon ithalatçı garantili imiş alırken dikkatli edin başa bela oluyor,hipermarket bile ithalatçı garantili al sana 2 yıl geçerli diye kandirabiliyor.vatan bilgisayar iyidir herhalde ama migros kipa gibi yerlerden telefon almayın sakın 8-10 gündür uğraşıyorum elimde belge olmasına rağmen anca iade ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

Bu güncelleme takıntısı nedir millette 6 dan 7 ye gecince mucize olmayacak.donanım belli neticede.ben 6 ya bile yukseltmedim gerci kullanmıyorum yatışta cihaz.zenfone3 kullanıyorum.bunu da satarım muhtemelen.

ben de şu anda 5.0 kullanıyorum. batarya süresi uzar belki diye geçmiştim. telefonda konuşurken karşıdan gelen ses seviyesinin 6.0 a göre yüksek olduğunu görünce öylece kaldım. telefonun garantisi devam ettiği için root ve rom olaylarına girmiyorum şimdilik. garanti bittikten sonra denemeyi düşünüyorum.
  • inceuclusarj kullanıcısına yanıt
    Asus'un pişmanlık olduğuna katılmıyorum. Telefonumu sorunsuz ve severek kullanıyorum. 1000 liralık telefondan iPhone 7s performansı ve sorunsuzluğu beklemek yanlış. Sorun Kipa'da ve Kipa'dan telefon alma tercihi yapan sizde. Firmayı kötüleyecek bir şey yok. Ben ilk olarak Asus Zenfone 2 Laser almıştım ekranında Ghost Touch dediğimiz sorun mevcuttu. Gönderdim servise ve değişim kararı çıktı. Üstüne az bir miktar daha koyup Max aldım. Memnunum. Bir tek keşke GPS'i daha kaliteli olsaydı diyorum, o kadar. Çevremdeki herkes telefonumun batarya performansına gıpta ile bakıyor. %30-%40 şarjı varken bile evden rahatça çıkabildiğim bir telefonum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 15 Haziran 2017; 13:3:27 >
  • Optimus White kullanıcısına yanıt
    Garantisi bittikten sonra ben de denemek istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Garantisi bittikten sonra ben de denemek istiyorum :)

daha önce lg optimus black, motorola atrik kullandım. bu telefonlara onlarca custom rom yükledim. root yapmanın ve recovery mod yüklemenin en büyük avantajı, telefonun yedeğini alıyorsunuz, yeni çıkan romu yüklüyorsunuz beğenmez iseniz 10 dakikada telefonu eski haline getirebiliyorsunuz. hatta lg yi yeğenime vermiştim. iki defa telefon bozuldu, telefondan tarif ederek eski yedeğini geri yüklettim. yani root yapma ve recovery yükleme işi çok kullanışlı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus White

quote:

Bu güncelleme takıntısı nedir millette 6 dan 7 ye gecince mucize olmayacak.donanım belli neticede.ben 6 ya bile yukseltmedim gerci kullanmıyorum yatışta cihaz.zenfone3 kullanıyorum.bunu da satarım muhtemelen.

ben de şu anda 5.0 kullanıyorum. batarya süresi uzar belki diye geçmiştim. telefonda konuşurken karşıdan gelen ses seviyesinin 6.0 a göre yüksek olduğunu görünce öylece kaldım. telefonun garantisi devam ettiği için root ve rom olaylarına girmiyorum şimdilik. garanti bittikten sonra denemeyi düşünüyorum.

Root yapmanın bir.yolu varmı.6.0.1 de sanırım yok varsa söyleyin.deneyim.benimde hala 2018 nisana kadar.garantisi var.ama.sorun.değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

quote:

Root yapmanın bir.yolu varmı.6.0.1 de sanırım yok varsa söyleyin.deneyim.benimde hala 2018 nisana kadar.garantisi var.ama.sorun.değil.

Burada https://forum.donanimhaber.com/asus-zenfone-max-root--126282112 ve burada anlatılmış nasıl root yapılacağıhttps://forum.xda-developers.com/android/general/root-asus-zenfone-max-zc550kl-root-twrp-t3345718

yanılmıyorsam ikisi de 6.0 sürümü için geçerli

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

quote:

Burada https://forum.donanimhaber.com/asus-zenfone-max-root--126282112 ve burada anlatılmış nasıl root yapılacağıhttps://forum.xda-developers.com/android/general/root-asus-zenfone-max-zc550kl-root-twrp-t3345718

yanılmıyorsam ikisi de 6.0 sürümü için geçerli

buraya bakıp becerebileceğimi sanmıyorum hocam çok karışık.

• sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Bende telefonu sırf bu rezil gps yüzünden satacam,deli ediyo beni, hayır bu sorunu neden yaptığını da çözemedim,işlemci mi yetmiyo nedir anlamadım olayı

Ayrıca android 7 hertürlü kaldırır donanım olarak bu telefonu, lakin buna güncellemeyi vermez çünkü zenfone 3 maxı kime satacak o zaman..

Son olarak asus'un Türkiyedeki servisine yorum bile yapmamgarantisiz tel daha iyidir gözümde..

• farklı müzikleri nasıl zil ya da bildirim sesi yapıyoruz bulamadım ben.

zedgeyi indirdim ondan da yapamadım

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.