Şimdi Ara

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.902
Cevap
13
Favori
39.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Gelen son güncelleme ile pilin (kullanımınıza göre) kalan tahmini süresi kilit ekranında yazmakta :)

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj

otomatik çıkmıyor ayarı nerden yapılıyor

• _AmIMad_ kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Bende kendiliğinden geldi ayar falan yapmadım bununla ilgili. Hatta görünce şaşırdım acaba ayarı nerde bunun diye baktım onu da bulamadım.
  • Güncelleme android 6 ya mı geldi sadece?

Ayrıca iki yıllık bu cihaza android 7 yi vermezse bi daha da millete babayı satarlar,zenfone 3 te çuvalladılar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeroDreams

Güncelleme android 6 ya mı geldi sadece?

Ayrıca iki yıllık bu cihaza android 7 yi vermezse bi daha da millete babayı satarlar,zenfone 3 te çuvalladılar işte

Evet kararlılık güncellemesi adı altında verdiler. Valla bende anlamadım 7.0 neden verilmesi 1.5 yıllık cihaz daha bulaşmam asusa. Çok memnunum ama güncelleme politikaları rezalet.
  • Telefon kaldırmayacaksa, desteklemeyecekse, donanım vs uyuşmazlığı yaşayacaksa, stabilitesi olumsuz etkilenecekse vermesinler daha iyi. Şu anki sürüm gayet iyi bence yeni sürüm aramıyorum. Eminim devasa derecede değişiklikler de olmuyordur 7 ile. Asus gibi telefon pazarında ekonomik ve f/p olmaya çalışan cihazlar üreten bir firmanın da satış tekniği olarak eskitme yoluna gideceğini pek sanmıyorum. Kötü bir hamle olurdu.
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    7 alsa ne olur ? almasa ne olur ?

telefon açıyor.
    sms atıyor.
    sosyal ağda dolaşıyor.
    mp3 ve radyo çalıyor.
    webde geziniyor.
    küçük oyunlar çalışıyor.
    batarya zaten 2 yada 3 gün gidiyor.

6da olmayıpda 7de olan ne anlamadım. her ikisindede aynı uygulamaları çalıştırıcaksınız. 7 yüklenince ne değişecek ?

sizinki psikolojik rahatsızlık bence.
  • Optimus White kullanıcısına yanıt
    Sağol
  • quote:

Telefon kaldırmayacaksa, desteklemeyecekse, donanım vs uyuşmazlığı yaşayacaksa, stabilitesi olumsuz etkilenecekse vermesinler daha iyi. Şu anki sürüm gayet iyi bence yeni sürüm aramıyorum. Eminim devasa derecede değişiklikler de olmuyordur 7 ile. Asus gibi telefon pazarında ekonomik ve f/p olmaya çalışan cihazlar üreten bir firmanın da satış tekniği olarak eskitme yoluna gideceğini pek sanmıyorum. Kötü bir hamle olurdu.

Şu elimizdeki cihazda android 7 için her türlü donanım desteği mevcut iken, sırf asus'un keyfinden 1 yıllık cihazını öldürmesi hoş değil ayrıca f/p lik tarafıda kalmadı pek asus'un çünkü 300-400 dolara cihaz satmayı biliyor..

Ayrıca 7 de ki farklar 5 ile 6 arasındaki gibi küçük farklar değil 7 bambaşka ,hepsi bi yana çift ekran uygulama desteği yeter..

Ben 6 ya hiç geçmedim şu uygulama taşınamaması yüzünden..

Ha şunu da ekleyim ama yeni zenfone 3 max bunun kadar da tutmadı..

• bu telefonu kullananların çoğu muhtemelen sadece batarya için almışlardır ve belli başlı programları kullanıyorlardır. Yeni güncellemelerle, romla, rootla vs. ilgilenmyorlar herhalde. forumda açılmış bu konunun bu kadar sönük kalmasının sebebi de budur belki.

daha önce lg optimus black p970, motorola atrix kullandım. forum sitelerinde bu telefonlarla ilgili açılmış konularda yüzlerce sayfa tartışma oldu ve oluyor halen. diyeceğim o ki kullanıcılar halinden memnun gibi, firmaya 7 güncellemesi ile ilgili baskı yapacak, talep edecek çoğunluk yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus White -- 2 Haziran 2017; 16:49:53 >
  • Aynen öyle çok satamadılar çünkü hizli şarj olmaması snp 410 cidden sinir ediyor insanı cünkü

Zenfone max için kernel var 1.833 mhz 750 mhz gpu hızlı şarj ama burda becerebilen bi arkadaş olmadı baya baya snp 810 ayarı bi telefon olacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

https://forum.xda-developers.com/zenfone2/general/kernel-reaper-t3468632 parası neyse verelim birine yapsın bize

bunun ne gibi bir artısı olur cihaza?
  • Saymakla bitmez 2 -3 kat daha hızlı bir cihaz hızlı şarj gpu overclock ğu sayesinde oyunları kasmadan donmadan oynatma kameradaki donmaları engelleme daha artar aklıma gelenler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Aynen öyle çok satamadılar çünkü hizli şarj olmaması snp 410 cidden sinir ediyor insanı cünkü

Zenfone max için kernel var 1.833 mhz 750 mhz gpu hızlı şarj ama burda becerebilen bi arkadaş olmadı baya baya snp 810 ayarı bi telefon olacaktı

bu kernelle telefonun batarya performansı muhtemelen düşer işlemci hızı arttığı için, şarjı daha az gitmeye başlar herhade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus White -- 5 Haziran 2017; 11:10:38 >
  • Dün uzun yola çıktım. Gideceğim yeri bilmediğim için de GPS'e güvendim. Varana kadar yüreğim ağzımda gittim sürekli kopup durdu. Sürekli sinyali kaybetti sonra yeniden buldu. Bulduğu ilk anlarda da hep saçma sapan yerlerde gösterdi kendini, doğru yeri bulması zaman aldı hep. İnanılmaz sinir oldum. Ne olacak bu bu şekilde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 5 Haziran 2017; 9:10:56 >
  • quote:

Dün uzun yola çıktım. Gideceğim yeri bilmediğim için de GPS'e güvendim. Varana kadar yüreğim ağzımda gittim sürekli kopup durdu. Sürekli sinyali kaybetti sonra yeniden buldu. Bulduğu ilk anlarda da hep saçma sapan yerlerde gösterdi kendini, doğru yeri bulması zaman aldı hep. İnanılmaz sinir oldum. Ne olacak bu bu şekilde?

Ayni sorunu bende yaşadım

Kamerada buzlu gösteriyordu

Garanti iki günde halletti

Dün takside gps i sorunsuz yoğun kullandım
  • quote:

Dün uzun yola çıktım. Gideceğim yeri bilmediğim için de GPS'e güvendim. Varana kadar yüreğim ağzımda gittim sürekli kopup durdu. Sürekli sinyali kaybetti sonra yeniden buldu. Bulduğu ilk anlarda da hep saçma sapan yerlerde gösterdi kendini, doğru yeri bulması zaman aldı hep. İnanılmaz sinir oldum. Ne olacak bu bu şekilde?

Bunu daha öncede yazdım bunun hiçbir çözümü yok , gps alıcısı çok kötü telefonun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 5 Haziran 2017; 12:26:56 >
  • Gps belki de bu telefonun tek olumsuz tarafı bence. Defalarca çok farklı şehirlerde farklı programlatla vs. denedim ama nafile. Sürekli kopma, bir türlü bağlanamama gibi sorunları yüzünden artık hiç denemiyorum bile. Sadece haritaları açıp rota hakkında fikir alıp kapatıyorum. Yol üzerinde insanlara sorup devam ediyorum. Zaten 100 metre sonra "gps sinyaaaaali kayboldu" mesajını duymak bile kullanmamak için yeterli bir sebep.

Bunun dışında sadece pil performansı ve yeterli seviyedeki diğer özellilkeri benim için gayet yeterli.
  • slmlar..

cihazin ekrani acilmiyor. ne yapabilirim. telefon acik ama ekranda bisey gorunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

slmlar..

cihazin ekrani acilmiyor. ne yapabilirim. telefon acik ama ekranda bisey gorunmuyor.

ilginç
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.