Şimdi Ara

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.901
Cevap
13
Favori
39.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son günlerde bu telefonun gpsi beni deli ediyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdiden Yollasam bataryayı değiştirirmi servis garanti dahilinde? 9 ay sonra tam ölecek batarya muhtemelen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Hastasın sen birader yemin ediyorum.

Hasta sensin Bilader hayırdır

• quote:

Son günlerde bu telefonun gpsi beni deli ediyor...

Imkanin varsa sat kurtul sarji harici arti yonu yok bu telin sarjida 6 saatte doluyo bende sattim kurtuldum

Ha bu arada hasta kisilere takilmayin

• ferfecir66 F kullanıcısına yanıt
    Gps neden bu kadar bozdu anlamadım. Geçen gün nerdeyse gideceğim yolu yarıladım hala gps sinyali bulamamıştı beni evimde gösteriyordu. Satılsa kaça gider ki bu max?

• quote:

Gps neden bu kadar bozdu anlamadım. Geçen gün nerdeyse gideceğim yolu yarıladım hala gps sinyali bulamamıştı beni evimde gösteriyordu. Satılsa kaça gider ki bu max?

Gecen telefoncuya 400 tl ye sattim

• ferfecir66 F kullanıcısına yanıt
    İşte az :( piyasası olan bir telefon değil olsa satıp üstüne ekleyip başka bir şeyler alayım diyeceğim de yok olmuyor. Telefondan memnun değilim diyemem ama gps sıkıntılı ve gördüğüm kadarıyla da çoğu Asus telefonda bu sıkıntı var. Ben de çok yer yön bilen birisi değilim navigasyon aşırı kullanırım. Beni sinir etti geçen gün arabayı sağa çekip abartmıyorum neredeyse 2-3 dakika gpsin sinyal almasını bekledim gideceğim yeri anlayabilmek için. Bir keresinde de arkadaşımın bana konum attığı yere giderken sinyali bir türlü bulamadı da yarı yolda dönüp evdekilerden birinin telefonunu aldım sırf gps adam akıllı kullanabilmek için o gün. Napsam servise mi göndersem anlamadım.

• Gps bendede sıkıntılı kardeşim geç bağlanıyor bağlandığı zaman ara sıra gps sinyali kopuyor.sen döneceğin yerleri kaçırıyorsun bu kopma sırasında.Çoğu kişi bu konuda madur durumda sayın asus yetkililerinden zenfone max gps için bir iyileştirme güncellemesi bekliyoruz.

• max 5.5 kullanan var mi arkadaşlar?

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    2000 kere şarj etsen batarya ancak ölür

zaten tek şarj 2 gün rahat götürüyor oldu mu sana 4000 gün

bu da 11 yıl eder

kalbini ferah tut bu bataryayla bu telefon ömürlük

• umuti1975 U kullanıcısına yanıt
    gps i hangi uygulamalarla kullanıyorsunuz

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    orjinal bataryayi değiştirme dandirikten bir batarya takar yollarlar mevcut bataryanı mumla ararsın

• Daha öncede yazdım

Gps de kopma sorunu ile telefonu servise vermiştim

2 gün sonra aldım

Şuan gps ilgili sorun kalmadı

Kullandığım programlar google maps ve yandex

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

2000 kere şarj etsen batarya ancak ölür

zaten tek şarj 2 gün rahat götürüyor oldu mu sana 4000 gün

bu da 11 yıl eder

kalbini ferah tut bu bataryayla bu telefon ömürlük

Umarım bırak 11 yılı 15 ay oldu alalı 1 yıl daha gitsin yeter. O zamana kadar Başka bir cihaza geçmiş olurum sanırım ama yine bataryası 5000 olan bir cihaza tabi fena alıştırdı bu cihaz.

• olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Gps i sygic igo ve google maps ta kullanıyorum hepsinde de kopma sorunu yaşıyorum.

• olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Google maps ve yandex. İkisinde de kopma sorunu var buradan anlıyorum ki telefonun gps modülünde sorun var. Bu yüzden sanırım arkadaşın da daha önce yaptığı gibş servise vermeliyim telefonu.

• vatandaş takmış GPS de GPS Bilader GPS konusunda 10 milyon kere mesaj yazdın.. yeter sorunun çözümü bura değil, servise ver yada sat sende kurtul bizde kurtulalım. ya trolsün yada harbi ciddi sıkıntıların var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

vatandaş takmış GPS de GPS Bilader GPS konusunda 10 milyon kere mesaj yazdın.. yeter sorunun çözümü bura değil, servise ver yada sat sende kurtul bizde kurtulalım. ya trolsün yada harbi ciddi sıkıntıların var.

Hahah :) 1,5 yıldır şu konu altında batarya süresi ekran görüntüsü paylaşmaktan başka bir şey yapmayan, sapasağlam bataryayı 9 ay sonra kesin ölür bu servise verip değiştirtsem mi diye soran, üstelik forumda mesaj kasmak adına flood üstüne flood yapan takıntılı biri mi yazıyor bunu bana? Saçma sapan şikayetin yüzünden 4 gün uzaklaştırıldım forumdan geçtiğimiz günlerde. Sanırım şimdi sıra sende. Üstelik şikayet etmeme bile gerek kalmadan. Hem de 35 gün. Rahatlayacak buralar biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 21 Temmuz 2017; 1:6:21 >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.