Şimdi Ara

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.901
Cevap
13
Favori
39.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir güncelleme geldi 400 küsür mb

Online menüden müşteri temsilcisi ile konuştum

Zenfone 2 max için 7 güncellemesi verilmeyecekmis

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi güncelleme denetledim bana da geldi şimdi. Ama şarjım az henüz yapmayacağım. Bir şey değişti mi peki bu güncelleme ile?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 438 mb lik güncelleme geldi

• Bende şimdi yaptım kararlılık güncellemesi adı altında. Ve şöyle yeni bir uygulama geldi power master diye

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Bende şimdi yaptım kararlılık güncellemesi adı altında. Ve şöyle yeni bir uygulama geldi power master diye

Aynen kurcaladım şimdi ben de o uygulamayı. Pek bir işlevi yok gibi. Zaten telefonda bulunan Mobil Yönetici uygulamasının değişik bir versiyonu. Aynı işlevi yapıyor.

• sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Evet öyle ama biraz daha detaylı gibi görünüyor gibi. Özelikle şu dikkatimi çekti ama uyarı korkuttu

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Buna ben anlam veremedim :) pil ömrü derken neyi kastediyor, şarj başına kullanım süresi derken neyi kastediyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Buna ben anlam veremedim :) pil ömrü derken neyi kastediyor, şarj başına kullanım süresi derken neyi kastediyor...

açarsan pilin ömrünü uzatırım diyor. yani pilin ömrü 3 yılsa 5 yıl yaparım diyor. ama şarz başına kullanım süresi azalır diyor. yani ekran süresi 12 saat alıyorsan 8 yada 9 saate düşürürüm diyor.

yani açsanda açmasanda bişey değişmiyor. her iki ucuda aynı b...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatdlk

quote:

açarsan pilin ömrünü uzatırım diyor. yani pilin ömrü 3 yılsa 5 yıl yaparım diyor. ama şarz başına kullanım süresi azalır diyor. yani ekran süresi 12 saat alıyorsan 8 yada 9 saate düşürürüm diyor.

Hmm... Kullanım şekline göre değişir bu seçenek. Ben yoğun olarak kullandığım için şarjın uzun gitmesi önemli benim için. O yüzden açmam mesela. Ama az kullanan biri açabilir bence. Yine de kontrolü daha fazla bize verdiği için sevdim bu seçeneği. Teşekkürler açıklama için.

• quote:

quote:

Açıklama için sağol açmamak kendi adıma daha mantıklı gibi.

• Bize 7.0 veremeyecekleri belli oldu..

• Az önce müşteri temsilcisi ile konuştum verilemeyecek dedi net bir ifadeyle. Saçmalık resmen sanki 3 yıllık cihaz..

• Guncellemeden sora kulaklik sesi artti. Bu guzel oldu.

• quote:

Guncellemeden sora kulaklik sesi artti. Bu guzel oldu.

aynen gerçekten kulaklık sesinde bariz artış var. hocam sizin gözlemlediğiniz başka değişen birşey varmı..

• Powermaster uygulamasi bi boka yaramiyor. Pil normalde ayni tuketimi yapiyor. Sadece pil yuzdesi hizli dusus yapiyor. Yani pil bitmeden sizi sarza goturuyor. Psikolojik olarak pilin bittigini zannediyorsunuz. Sadece yazilimsal bir hile baska bisi degil.

Powermaster uygulamasini kaldirdim. Gereksiz.

• quote:

Powermaster uygulamasi bi boka yaramiyor. Pil normalde ayni tuketimi yapiyor. Sadece pil yuzdesi hizli dusus yapiyor. Yani pil bitmeden sizi sarza goturuyor. Psikolojik olarak pilin bittigini zannediyorsunuz. Sadece yazilimsal bir hile baska bisi degil.

Powermaster uygulamasini kaldirdim. Gereksiz.

Nasıl kaldırdınız hocam uygulamayı kaldırma seçeneği yok. Devre dışı da bırakılmıyor.

• internet haberlerinde alınan güncellemenin sadece batarya ömrünü uzatmaya yönelik olduğu yazıyor, ayrıca birkaç uygulamada da güncelleme yapılmış.
  • Gelen son güncelleme ile pilin (kullanımınıza göre) kalan tahmini süresi kilit ekranında yazmakta :)

• Son güncellemeden sonra gps sapıttı

Kopmalar var

Ayni sorunla karşılaşan oldumu

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.