Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snapchatte on kamerayla video cekmeye baslayinca ekran parlakligi birden dibe iniyor gibi oluyor ve videoyu da o parlaklikta cekiyor. Cozumunu bilen var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Benim zenfone 6 kafayı yedi bugün. Telefon açıkken şarj etmiyor. Kapatıp bağlayınca sanırım şarj oluyor az da olsa. Servise göndermeden bu durumun çözümünü bilen varsa yardım rica ediyorum. Teşekkürler.

not: kitkat'tan lolipopa manuel geçmiştim. sorun yoktu bugün oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hokage85 -- 31 Temmuz 2015; 18:58:16 >
  • leotry kullanıcısına yanıt
    Teknosada kullanabilrisn sadece ve paraya çeviremezsin dostum. İstediğin her alışverişte kullanabilirsin çeki .
  • Ekran parlaklığı farkettirmez olurmu.. siz muhtemelen sadece çubuktan kısık ekranda canlılığı açıyorsunuz. o çubuğun sağ tarafındaki mavi butona basın ve çubuğu en sona çekin gözleriniz kör olsun.
  • 288 TL ye 12 günde geldi bana. TeleService

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to1ga -- 31 Temmuz 2015; 20:04:38 >
  • Bu lollipop sürümünü manuel sistemde değil de otomatik sistem güncelleme ayar kısmından ne zaman gelicek
  • Dynamid D kullanıcısına yanıt
    asus'a mail atarak öğrenebilirsin. her iki lolipop sürümünü de o şekilde verilmedi malesef
  • Beyler mesajlarım gitmiyor telefondan var mı başına gelen böyle bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitkata geri dönecektim, ilk linki indirip kurdum 49 oldu versiyon sıfırlandı telefon. Sonra ikinciyi indirip kurdum telefon kapandı ve açmaya çalıştığımda asus logosunda kalıyor ve kapanıp tekrar açılıp tekrar logoda kalıyor. Recovery falanda girmiyor. Inşallah yine servislik değildir. Hayır elimde bilgisayar da yok. Yardım edebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: TroubleMaker03

Beyler mesajlarım gitmiyor telefondan var mı başına gelen böyle bişey

Mesajlara gir varsayılan ayarlara döndür veya uygulamalardan mesaj ayarlarını sıfırla

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante58

Ekrani kirilip yollayan varmi kac günde geliyor servisten

ben ayın 4 dünde vermiştim neredeyse 1 ay oldu (27 gün) hala gelecek.. ve 310 tl servis bedeli çektiler mecbur ödedik. bu hafta gelir herhalde tlf..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KdrBrknt

Kitkata geri dönecektim, ilk linki indirip kurdum 49 oldu versiyon sıfırlandı telefon. Sonra ikinciyi indirip kurdum telefon kapandı ve açmaya çalıştığımda asus logosunda kalıyor ve kapanıp tekrar açılıp tekrar logoda kalıyor. Recovery falanda girmiyor. Inşallah yine servislik değildir. Hayır elimde bilgisayar da yok. Yardım edebilir misiniz?

Allahını seven yardım etsin ya telefon durduk yere gitti

• cihaz icin ekranda parmak izi bırakmayan ekran koruyucu var mi

• Pc olmadan nasıl çözmeyi düşünüyorsun pc olsa kurtarılır telin

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Pc bulabilirim ama nasıl yapılacağını anlatabilir misin? Ya da şu linkteki gibi mi yapiliyor? "http://zenfoneasus.com/zenfone-kurtarma-orjinal-roma-donme-versiyon-dusurme-ve-temiz-guncelleme-rehberi/"

Teşekkürler yanitladiginiz için.

• arkadaşlar zenfone 2 , g3 stylus ve g3 arasında kaldım.

biliyorum hepsi farklı fiyatlarda , performansları farklı ama . fiyat/performans dengesi olarak hangisini önerirsiniz ?

g3 , g4 ten sonra çok mu farklı özellik olarak ? değermi o paraya.
  • Merhaba kardeşime bu telefonu almayı düşünüyorum.Telefonun olumsuz yönleri ve kronik sorunları hakkında yardımcı olacak bilgi verebilecek bir forumdaşımız var mı?

• arkadaşlar pil kafasına göre performans veriyor bu ekran süresi üstteki bir paylaşımında %1 pil varken vardı ama şuan %10 var kafadan 1 saat daha ekran süresi alırdım eminim %1 kadar devam etsem şuankinde bu pil performansının kafasına göre olmasını ben anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

arkadaşlar pil kafasına göre performans veriyor bu ekran süresi üstteki bir paylaşımında %1 pil varken vardı ama şuan %10 var kafadan 1 saat daha ekran süresi alırdım eminim %1 kadar devam etsem şuankinde bu pil performansının kafasına göre olmasını ben anlayamadım.

Ben şimdilik böyle bir sorunla karşılaşmadım aynı kullanımla hep 5 saat üzeri ekran süresi alıyorum.

• Arkadaşlar dokunmatik sapıtması nedeniyle telefonu ikinci kez servise gönderdim. Böyle bir mesaj geldi dün. Bu ne anlama geliyor. ilk seferinde böyle bir şey gelmemişti.

"Sy. Müşterimiz, Y. servisteki ürününüzün işlemlerinin hızlandırılması için tedarikçi firma ile görüşülmüştür. Ürün mağazamıza döndüğünde sizi bilgilendireceğiz."

Aklıma takılan ben telefonu teknosadan aldım. Tedarikçi firma kendisi olmuyor mu bu durumda? Acaba bu değişim çıktığını mı gösteriyor?
  • 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.