Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba sadece dokunmatik cam değişiyor mu bilgisi olan var mı? Veya Asus servisi değiştiriyor mu?
  • Ofem kullanıcısına yanıt
    Kasayı bile ekrandan ayırmadıklarına göre dokunmatik yüZeyi ekrandan ayırıp işlem yapacaklarını hiç sanmam.
  • Herkese selamlar asus zenfone 3 ze552kl telefonumdan 5z modeline geçiş yaptım.şöyle bir sorun var 5z kasanın üst kenar kısımları çok fazla ısınıyor cpu z ile ölçtüğümde pil 42 derece cpu ise 52,5 derece önceki telefonumun ısındığını hiç hatırlamıyorum ama 5z internette gezinirken bu durumda daha oyun vs açmaya korktum.Bu durum normal mi danışmak istedim sizlere
  • aseasew kullanıcısına yanıt
    Telefonda sıkıntı olabilir, ben cihazın ısındığına şahit olmadım
  • freeboyy kullanıcısına yanıt
    şuan düzeldi telefonu ilk kurduğumda aşırı ısınıyordu şimdiki sorunum şarjın çok az gitmesi 1 günü anca tamamlıyor
  • aseasew kullanıcısına yanıt
    Ekran süresine bakın, ortalama 5.5-6 saat sanırım
  • NextMove kullanıcısına yanıt
    Bende Zenfone 5z nin ekranını değiştirdim hemde çıtası ile beraber.Çok güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perfection76 -- 13 Eylül 2020; 18:0:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeboyy

Ekran süresine bakın, ortalama 5.5-6 saat sanırım
    evet telefon yeni olunca ekranı fazla kullanmışım şuan 23 saat oldu %47 de şarj iki güne yakın gitse yeterli diyordum gayet iyi şuan 3. asus telefonum maşallah güzel cihaz yapıyor adamlar ama kıymeti bilinmiyor
  • Yeni güncelleme geldi. Kuran var mı?

İyileştirme Öğesi:
    1. Güncellenmiş Android güvenlik yaması
    2. Game Genie'de ekran kaydının çalışmaması sorunu giderildi
    3. Veri kullanım süresi değiştirildikten sonra APP veri kullanımının doğru görüntülenmemesi düzeltildi
    https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_Download/

Sürüm WW-100.10.107.99
  • perfection76 P kullanıcısına yanıt
    merhaba,

arka ekran kırık olduğu için benim de bir servis sürecim olacak.
    bu sebeple birkaç soru soracaktım.

- hangi ekranı,hangi serviste kaça değiştirdiniz?
    - işlem ne kadar sürdü ve ücret ne aldılar?

bilgi verebilirseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknosmart -- 28 Eylül 2020; 12:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Yeni güncelleme geldi. Kuran var mı?

İyileştirme Öğesi:
    1. Güncellenmiş Android güvenlik yaması
    2. Game Genie'de ekran kaydının çalışmaması sorunu giderildi
    3. Veri kullanım süresi değiştirildikten sonra APP veri kullanımının doğru görüntülenmemesi düzeltildi
    https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_Download/

Sürüm WW-100.10.107.99
    yükledim pil kullanımı biraz iyileşti
  • Benim 5z'nin pil performansı çok düştü garanti bitmeden değiştireyim diyorum, Son zamanlarda pil değiştiren varmı prosedür nasıl

• Benimde çok düşmüştü yolladım. Ekran köşesinde küçük çatlak olduğu için ekran değişimi de yapmamız lazım 800 + işçilik dediler. Değiştirmeden geri istemiştim. Şimdi ekranda çatladı iyice :)
    Tekrar yollayacağım hafta başı sitesinden basvuruyorsun UPS kargoydu sanırım kod veriyorlar UPS alması gerekiyor ama gelip almiyorlar kendin götürüyorsun :)
    85 + işçilik demişlerdi sanki batarya garantiden değişmezse de.
    Ekran yada kasada sıkıntı varsa bütün diyip bataryayi degistirmiyorlar bilginiz olsun.
  • teknosmart T kullanıcısına yanıt

Veremez çünkü fake..

LCD EKRAN 750 TL

ARKA KAPAK 140 TL

BATARYA 80 TL

İŞÇİLİK 108 TL

. EK ÜCRET ÇIKABİLİR..

Ben buraya yazayım siz hesaplayın gönderip 2_3 gün sonra bu civarlarda fiyat alırsınız vaktinizi ona göre ayarlayın. "Parça yoksa 20isgunu beklemiş olacakmış "siniz

(Bunlar Nisan fiyatları Döviz bağı ile artmıştır )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 16 Ekim 2020; 8:58:51 >
  • vega_vega V kullanıcısına yanıt

Ekranda çatlak olmasa da mesela kasada ya da tuşlar da problem var ve kasada alakasız bir yerde çizik var yine ekranı ile beraber değişiyor. Haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 16 Ekim 2020; 9:1:19 >
  • Ben ekran subboard ve pili değiştirdim serviste garanti bitmişti toplam 926 tl tuttu

• quote:

Orijinalden alıntı: HL_Rockk

Ben ekran subboard ve pili değiştirdim serviste garanti bitmişti toplam 926 tl tuttu

Pili orjinal mi aldınız bide fiyatı nedir ?

• Arkadaşlar telefon umda normalde şarj sıkıntısı yok hızlı şarj oluyordu, ama powerbankten çok az şarj oluyor yani örnek olarak şarj yüzde 15 deyken bırakıyorum sabaha kadar anca 30-35 leri görüyor bazende normal hızda şarj oluyor bunun çözümü nedir ?
  • Benim cihazım 5z değil aynı seri 2018 zenfone 5, kasa aynıydı acaba bataryada birebir aynı mı?

Garantinin bitmesine dört ay var ,bataryami ücretsiz degisirlermi acaba? Başka hiç sıkıntım yok çünkü,çok memnunum.
  • Zenfone 5z orjinal batarya yada iyi bir bataryayı nereden temin edebiliriz ? Konu ölmüş bu arada kimse birşey yazmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.