Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
Giriş

LCD bozulmuş; ekran degisecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

LCD bozulmuş; ekran degisecek.

Bi kez oldu ovaladım düzeldi bir daha da oluşmadı. İnşallah bir daha da oluşmaz.

• maximilanos kullanıcısına yanıt

Umarim duzelmistir, Daha evvel benzer bir durum yaşadım, ekran degisimi önerildi Turkiye/Infocom servisi tarafından.

• Artık güncelleme gelmeyecek mi cihaza? Bilgisi olan var mı?

• maximilanos kullanıcısına yanıt
    xda forums
    [ROM][OFFICIAL][Z01R] Resurrection Remix ROM [Q]
    https://forum.xda-developers.com/t/rom-official-z01r-resurrection-remix-rom-q.4151097/

Asus tarafından gelmeyecek, Kendi Sorumlulugunuzda Buradan da devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 15 Eylül 2021; 7:28:2 >
  • Cihazı rootlu kullanan var mı arkadaşar?

• Cihazını hangi yazılım sürümü ile kullanıyorsunuz ben hala android9dayım pek bir eksiklik hissetmedim ama yükseltmenin bir avantajı var mı ? Yeni launcher pek hoşuma gitmemişti
  • Yakın zamanda batarya değişimi yapan var mı serviste?

Ne kadar isteniyor
  • Bugün sordum 150 batarya 150 tl de işçilik ücreti güncel fiyat.30 Eylülde aldığım fiyat ise 114 batarya 108 servis ücretiymiş. Ben ayrıca şarj boardunu da değiştireceğim telefon hızlı şarj olmuyor hatta hiç olmuyor gibi

• nemesisysf N kullanıcısına yanıt
    Aynı gün teslim ediyorlar mı?

Veya kaç gün bırakmamız gerekiyor?
  • Arkadaşlar merhaba, ekran veya batarya değişimi yaptıran oldu mu Asus servisinde? Ekran kutudan çıkan ekran ile aynı kalitede mi? Parlaklık falan nasıl? Cevaplarsanız çok memnun olurum.

• Selamlar, ekranın alt kısmı iyice çatladı. Lanet hiçbir kılıf ekranı çukurda bırakmıyor telefonu ekran koruyucu ile kullansan bile düşünce kırılıyor. Acaba bu şekilde batarya degisirler mi serviste? Yoksa ekran da mi değişmeli diyecekler? Ekran fiyati ne kadardır tahminen? Teşekkürler
  • Dostlar batarya işi için deji.com.tr'den canlı destek'e tıklayıp Teknik Destek seçip, "2018 üretimi asus zenfone 5/5z telefonlar icin batarya getirtmeyi dusunuyor musunuz?" Diye sorarsanız talebi kaydediyorlar. Ve cikarirlarsa dejininki bence asusunkinden daha iyi gider.

Ayrıca bir ihtimal teknik servisin yedek parça temin edememesini hakem heyetine şikayet ederseniz, olumlu sonuç çıkabilir (üst modellere bedel indirimli geçiş vs gibi). Telefonun piyasaya çıkma tarihinden itibaren 5 sene (2023 haziran) zorunlulukları olması lazım. Kafasına göre iş yapamazlar. Sonuç alınırsa bizler de başvurabiliriz.
  • Yakın zamanda batarya değiştiren var mı?
  • Kamera uygulamasını açtığımda görüntü geliyor ancak geniş kameraya ya da ön portre moduna geçtiğimde kamera uygulaması donuyor ekran kararıyor yani üstteki kamera çalışmıyor görüntü gelmiyor ama odaklama yapıyor. Hiç karşılaşan var mı nasıl düzeltebiliriz??? NE yaptımsa olmadı bir türlü :| kamera izinlerini temizledim olmadı, uygulamanın önbellek vb sildim düzelmedi, zorla durdur yaptım düzelmedi, telefonu yeniden başlatıyorum düzelmiyor, bir anda gitti artık görüntü bile gelmiyor yahu :|

• Şarj bordu arıyorum veya parça için Ankaradan alabileceğim bozuk bir telefon. ilgilenen varsa mesaj atsın

• Android 12-13 yükleyen, kullanan var mı arkadaşlar

• vitalx kullanıcısına yanıt
    İllegal olarak mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahattintopaloglu

İllegal olarak mi ?

Evet illegal olarak, burada ayrıntılar var ama takıldığım yerler var, tabi garanti dışı bırakan işlemler ve tamamen kullanılmaz hale gelebilir telefon.

https://www.androidgreek.com/download-and-install-android-12-arrowos-12-0-for-asus-zenfone-5z-z01r//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitalx -- 22 Mayıs 2023; 11:9:3 >
  • Cihaz kilidini açmaya çalışıyorum, asus sitesinden bu siteden apk dosyasına ulaştım Asus'un ama aşağıdaki hatayı alıyorum, ilerleyemedim.

"Bilinmeyen bir hata oluştu, ağ bağlantısında sorun olabilir. bekleyin ve daha sonra tekrar deneyin"

driverscollection.com
    ASUS ZenFone 5Z (ZS620KL) Unlock Device App: Unlock boot loader(for Andriod P) driver v.9.1.0.7 for Android free download
    https://driverscollection.com/_51316458006a3bf6250988a8527/Download-Driver-for-ASUS-ZenFone-5Z-(ZS620KL)-Unlock-Device-App-Unlock-boot-loader(for-Andriod-P)-v.9.1.0.7-for-Android-free

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.