Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende sipariş verdim kesin şarj kartı bozuldu yada soket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grsyk G kullanıcısına yanıt

Özelden link verir misiniz

• Arkadaşlar merhaba, bugün telefonda görüşürken karşı tarafın sesini alamamaya başladım, ama hoparlör ü açınca ses geliyor, sorun heralde ahizede ama donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğuna karar veremedim eğer donanımsal bir sıkıntı ise ıphone 11 alıp geçeceğim ama yazılımsal sa yardımınlarınızı bekliyorum.

• Şarj soketini de değiştirdim sorun devam ediyor artık kafayı yemek üzereyim, USB tercihleri böyle değişmiyor basılmıyor. @grysk

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NobleFighter -- 28 Şubat 2021; 17:5:6 >
  • Aynı sorun bende de mevcut şarj soketi yada bordunu değiştirmek sorunu çözmüyor ama ben sorunumu buldum sadece tamir edecek birini bulamadım henüz. şarj bordundan ana karta giden geniş soketin ana kartdaki bağlantı kısmı yerinden oynamış nasıl olduysa. Burası temassızlık yapıyor yerine soketi söküp tekrar tatığımda hızlı şarjda usb bağlantıda çalıştı fakat bi süre sonra tekrar temassızlık yapıyor. Sanırım soketin bacaklarındaki lehimlerde sıkıntı var... Soketi tamir ettirebilirsem sorun çözülecek eminim

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grsyk -- 26 Mart 2021; 10:12:32 >

• Dostlar merhaba, telefonun ekranını kırdım. 5z'nin ekranını servisten değiştiren oldu mu hiç? Memnun kaldınız mı? Orijinalinden bir fark gözlemlediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofem

Dostlar merhaba, telefonun ekranını kırdım. 5z'nin ekranını servisten değiştiren oldu mu hiç? Memnun kaldınız mı? Orijinalinden bir fark gözlemlediniz mi?

Geçmiş olsun

• maximilanos kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bu arada Asus'un stoklarında 5z'nin ekranı yokmuş maalesef.

• Merhaba arkadaşlar ben telefonu satıp zenfone 5z almayı düşünüyorum az çok bilgi sahibiyim ama kullanıcı olarak sizden de yardım alabilirmiyim. Şuan bi telefon var ama satıcı kulaklık ve şarj aleti yok diyor pili de değiştirmiş alınırmı sizce yardımcı olabilir misiniz?

• Ofem kullanıcısına yanıt

Tamir konusunda üretici ve ithalatçıların, ayrıca ürünün kullanım ömrü boyunca yedek parça bulundurma zorunluluğu da bulunuyor ki bu süre cep telefonları ve bilgisayarlar için 5, televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri için ise 10 yıl.

yasal mevzuata göre tedarik etme yükümlülükleri var. Muhtemelen tedarik edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 2 Nisan 2021; 0:12:6 >
  • NextMove kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofem

Teşekkür ederim. Bu arada Asus'un stoklarında 5z'nin ekranı yokmuş maalesef.

Rica ederim. Telefonunun garantisi devam ediyorsa ve stoklarda ekran yoksa servise gönder. 20 iş günü içinde yapamazlarsa ürünün yenisini vermek zorundalar. Sıfırı ile değişimi yani.

Eğer garantisi yoksa servise ürünü gönder. Servis yedek parça yok diyemez. Derse tüketici hakem heyetine dava açacağını söyle. Ellerinde sıfır cihaz varsa vermek zorundalar. Yalnız garantisi olmadığı için ekran ücretini ödemek zorundasın. Servisinde elinde ekran yoksa ve getirtemiyorsa ekran ücretini alıp cihazın sıfırını vermek zorundalar.

ZTE Axon 7 kullanıyordum. Cihazın garantisi bittikten 1 yıl sonra ekranı kırıldı. Servise gönderdim. Ekran var dediler. Ücretini ödedim. 2 gün sonra yedek parça bekleniyor dendi. 2 hafta kadar bekledim. Covid-19 dan ötürü yedek parça gelemediği için ekran parasına bana sıfır kutulu cihaz vermek zorunda kaldılar. Yalnız ben hem ekran hem de batarya parası ödemiştim ama neticede hiç kullanılmamış sıfır cihaz geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 3 Nisan 2021; 14:57:23 >

Katılıyorum, zenfone yenisini getirseler ben de yapacağım aynısını. Misli ile değişim için. Asus Türkiye cep telefonu servis yedek parça olarak vasat

teşekkür ederim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

İlginc nereden buldular acaba

Alinir mi sizce bj fiyata

Alıntıları Göster

Alınabilir aslında ama fiyat yüksek bence.

• Telefonu hızlı şarja geçmeyenler seneler sonra sorunu çözdüm, telefonum şarj olmuyordu temassızlık yapıyordu telefoncuya verdim şarj filmi varmış telefonun üst tarafında onu tamir etmiş oynamaması için sabitlenmiş artık telefonum hızlı şarja geçiyor

• şubat ayından beridir bir güncelleme göremiyoruz. en son ki sürüm ww_100.10.107.123 sürümü

güncelleme ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı yoksa asus bizi terk mi etti?

yeni sürüme ihtiyacımız var sürümde hatalar var. sitesine baktım orada 123 sürümü yok orada 110 sürümü var

• Herkese merhaba. Dün ekranla ilgili başıma gelen olayı ve çözümü anlatmak istiyorum. Telefon görüşmesi yapıyordum. Görüşme sonunda ekranın sağ tarafından aşağı doğru sarı çizgi oluştuğunu gördüm. Telefonu kapatıp açtım ama çizgi gitmedi. Ekran açıkken parmağımla ekran mürekkebi gözükecek şekilde baskı uyguladım. Yaklaşık 20 dk bu işlemi yavaşça yaptım. Çok şükür o sarı şerit tamamen ortadan kalktı. Neden biranda oluştu bilmiyorum. Ayrıca ekrana uyguladığım basınçla geçmesi iyi oldu. Şuan çok şükür o çizgiden eser yok. Sizin de başınıza geldi mi böyle bir şey?

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.