Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dogru. Haklisin. Tipki sebin kendini cok yuksekte gormen ve sagdan soldan okudugun, google'da yaptigin aramalarla burada sozler paylasman ve kendini yuksekte gosterme cabalarin gibi.

ios ve android cihazlar arasindaki farki cikarmak icin program yazacak kadar bos vaktim yok. Dunyada kendini kanitlamis programlar varken yazmak, vakti bosa harcamaktan baska bir sey degil.

Karsindakinin kim oldugunu bilmeden, seviyeni yuksekte gostermeye calisma. Senin yasadigin GUN sayisi kadar yazdigim program, yasin kadar projem vardir.

Kendini elit gostermeye calisma cocuk. Karsindakinin yasina saygi goster.

O programlar sizin klavyede yazdiginiz gibi hizli yazilmiyor.

Simdi siz liseli kardeslerim,bu yazismaya da bakarak gulebilirsiniz. İyi eglenceler ergen ve genc arkadaslarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissaritas -- 20 Ekim 2018; 19:37:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barissaritas kullanıcısına yanıt
    İsim soyisim nick yapman da iyi olmuş doğrusu.

Hakaret etmekten başka birşey bilmiyorsun, yazık. Ulu orta yazilimciyim deme bari. Ne konuştuğunu bilmediğin gibi kiminle konuştuğun hakkında hiçbir bilgin yok.

Hayatta başarılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 20 Ekim 2018; 19:48:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NextMove kullanıcısına yanıt
    Ben hakaret etmedim. Olani soyledim. Nicklerin arkasina saklanmadigimdan da anlaman gerekirdi diye dusunuyorum. Ben sanalda da gercekte de benimdir. Yoksa bende bilirdim baska seyler yazmayi. Karsimdakinin kim oldugunu bilmemem bu durumda gayet normal oyle degil mi? Acikcasi da kim oldugunun bir onemi yok benim acimdan.
    Yorum yapmak icin yazmasaydin bir onceki mesajinda, bu sekilde cevap vermezdim.
    Hakareti ilk kim etmis, kim dalga gecmis, kim assagilamis once bir bak. Ne yazdigini bilmiyorsan, yazmayacaksin. Biliyorsan, boyle bir cevaba hazirlikli olmalisin degerli dostum.
    Sana da hayatta basarilar dilerim.

• Merhaba

Değerli BarisSariras nickname li arkadaşım

Aslında Kimse sizinle dalga falan geçmedi yalnızca yapmış olduğunuz değerlendirmeyi samimi ve sempatik bulduk

Bunun üzerine de Nextmove Nick name li arkadaş çok güzel ve zekice bir espri yaptı ve biz de güldük

Hatta o espirisini sizde olumlu karşıladınız gibi geldi bana

Zaten Nick name nizin adınız soyadınız dan oluşması Bence samimi içten olduğumuzu gösteriyor Saklayacak gizleyecek hiçbir şeyiniz yok Ne kadar güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba. ZTE Axon 7 kullanıyordum. Telefon düştü ve iç cam çatladı. Açılmadığı için servise gönderdim. Servis 1089 lira gibi uçuk bir fiyat istedi. Asus Zenfone 5Z almayı düşünüyorum ama fiyatı çok yükselmiş. Samsung Note 9 fiyatı 5999 Asus fiyatı 4999 olmuş. Asus için bazı sorularım olacak. Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1- Ekran görüntüsü çok alan birisiyim ve aldıktan hemen sonra kırpma özelliği var mı? Ekranda sadece istediğim bir bölümü almak için soruyorum. Ayrıca ekran görüntüsünü sadece tuşlar ile mi alabiliyoruz yoksa farklı alternatifler var mı?
    2- Batarya performansı nasıl? Normal kullanımda kaç saat ekran görüntüsü alıyoruz?
    3- Samsung, Huawei vb çift hoparlörlü telefonlarda mp3 müziği zil sesi yaptığımız zaman çağrı geldiğinde müziği kısık çalıyor normal müzik çalarda dinlediğimizde çok yüksek ama zil sesi yapınca kısılıyor. Bu durumu sevmiyorum. Asusun hoparlör yüksekliği harika fakat bu yükseklik zil sesi yapılınca kısılıyor mu?
    4- Ekran koruyucu cam ve kılıf kısacası aksesuar bulma konusunda sıkıntı var mı?
    5- Dışarıda güneş altında ekran parlaklık performansı nasıl?
    6- Güncelleme konusunda %100 olmasa da sorunsuz sürümler sunabiliyor mu Asus?

• maximilanos kullanıcısına yanıt
    1000₺ fark var ise note 9 alin ancak ergonomi, snap945 ve pil ömrü konusunda 5z daha başarılı olacaktir.

• maximilanos kullanıcısına yanıt
    1. Hemen kırpma var. Çoklu uygulama tuşu veya düğme kombinasyonu ile alabilirsin.
    2. Bataryadan çok memnunum. Minimum 6 saat alıyorum yoğun kullanım.
    3. Gümbür gümbür dinlerken nasılsa zil sesi de öyle telefonum çalınca işte evde hep dikkat.
    4. Aksesuarda sıkıntı yoktur İnternette gani hocam.
    5. Parlaklik çok iyi güneş altında evde yüzde 30 da felan kullanıyorum ona rağmen görüşü iyi.
    6. İlk çıktığı zaman aldım telefonu. Güncelleme az öz geldi hiçbir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: shunter

1. Hemen kırpma var. Çoklu uygulama tuşu veya düğme kombinasyonu ile alabilirsin.
    2. Bataryadan çok memnunum. Minimum 6 saat alıyorum yoğun kullanım.
    3. Gümbür gümbür dinlerken nasılsa zil sesi de öyle telefonum çalınca işte evde hep dikkat.
    4. Aksesuarda sıkıntı yoktur İnternette gani hocam.
    5. Parlaklik çok iyi güneş altında evde yüzde 30 da felan kullanıyorum ona rağmen görüşü iyi.
    6. İlk çıktığı zaman aldım telefonu. Güncelleme az öz geldi hiçbir sorun yaşamadım.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Herkese merhaba. ZTE Axon 7 kullanıyordum. Telefon düştü ve iç cam çatladı. Açılmadığı için servise gönderdim. Servis 1089 lira gibi uçuk bir fiyat istedi. Asus Zenfone 5Z almayı düşünüyorum ama fiyatı çok yükselmiş. Samsung Note 9 fiyatı 5999 Asus fiyatı 4999 olmuş. Asus için bazı sorularım olacak. Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1- Ekran görüntüsü çok alan birisiyim ve aldıktan hemen sonra kırpma özelliği var mı? Ekranda sadece istediğim bir bölümü almak için soruyorum. Ayrıca ekran görüntüsünü sadece tuşlar ile mi alabiliyoruz yoksa farklı alternatifler var mı?
    2- Batarya performansı nasıl? Normal kullanımda kaç saat ekran görüntüsü alıyoruz?
    3- Samsung, Huawei vb çift hoparlörlü telefonlarda mp3 müziği zil sesi yaptığımız zaman çağrı geldiğinde müziği kısık çalıyor normal müzik çalarda dinlediğimizde çok yüksek ama zil sesi yapınca kısılıyor. Bu durumu sevmiyorum. Asusun hoparlör yüksekliği harika fakat bu yükseklik zil sesi yapılınca kısılıyor mu?
    4- Ekran koruyucu cam ve kılıf kısacası aksesuar bulma konusunda sıkıntı var mı?
    5- Dışarıda güneş altında ekran parlaklık performansı nasıl?
    6- Güncelleme konusunda %100 olmasa da sorunsuz sürümler sunabiliyor mu Asus?
    N11 de bugün 4300 gibi birleydi sanırım 5z.

• Ben çok memnunnum 5Z'den. İyi ki Apple'dan Asus'a dönmüşüm diyorum. Tamam eskiden ios stabildi ama, Android'te stabilleşmiş bayağı. Farkında değilmişim.
    Şu Android 9 güncellemesi ne zaman gelir aceba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: barissaritas

Ben çok memnunnum 5Z'den. İyi ki Apple'dan Asus'a dönmüşüm diyorum. Tamam eskiden ios stabildi ama, Android'te stabilleşmiş bayağı. Farkında değilmişim.
    Şu Android 9 güncellemesi ne zaman gelir aceba :)
    Bende 6 sene iphone kullandiktan sonra androide gectim.android eski android degil kesinlikle ancak ben hala şüpheli bakiyorum :) eskiden yeni bir android tel aldiginda 6 ay sonra cihaz şişmeye baslardi 1.5-2 sene sonra cihazda kasma , donmalar gorurdun.ben telefon bozulana kadar uzun süre kullanmayi düşünüyorum tabiki android izin verirse bakalim

• Duvar kağıdı yapmak isteyen buyursun zenfone 5 kendi kamera uygulaması ile çekildi ...

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

• Arkadaslar, bazen uygulamalar aniden kapaniyor. O kadar hizli kapaniyor ki, sasiriyorum. Sebebi ne olabilir? Yasayan arkadasim var mi?

• quote:

Arkadaslar, bazen uygulamalar aniden kapaniyor. O kadar hizli kapaniyor ki, sasiriyorum. Sebebi ne olabilir? Yasayan arkadasim var mi?
    Bende de oluyor.cogu kiside de oluyodur.androidin cilveleri.en cok insragramda oluyor

• technoB T kullanıcısına yanıt
    Ben hayatımda bu kadar hızlı kapanma görmedim :) Sürekli yapmıyor. Yukarda Allah var şimdi. Arada bir yapıyor. Bende yada kullanımımda mı bir sorun var diye merak etmiştim.
    Android 9 gelsin artık :)
  • quote:

Ben hayatımda bu kadar hızlı kapanma görmedim :) Sürekli yapmıyor. Yukarda Allah var şimdi. Arada bir yapıyor. Bende yada kullanımımda mı bir sorun var diye merak etmiştim.
    Android 9 gelsin artık :)
    Yillardir duzelmedi tam olarak dostum :) ama ben de umutluyum android 9 icin

• 311 mb güncelleme gelmiş yükleyen varmı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

311 mb güncelleme gelmiş yükleyen varmı acaba.
    Aynen arkadaşlar. Yükleyen arkadaşımız olursa, ilk izlenimini bize aktarabilir mi? Release Notes kısmına baktım da,
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.