Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar bende Google Play işi aldığımdan beri düzelmedi. İndir dediğim zaman uygulama indirmiyor ve güncellemiyor daha sonra bakıyorum ki kendi kendine güncellenmiş. Ne yaptıysam düzelmedi bu sorun.
    Bende yoktu bu sorun son güncelleme ile bende de oldu, güncelle diyorum bir süre sonra kafasına göre güncelleştirme yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • technoB T kullanıcısına yanıt
    Fark etti. Hala kulaklik alamadim. Telefonun kendi kulakligi ile idare etmeye calisiyorum da olmuyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda telefonun kendi kulaklığı dışında müzik dinlemek için bluetooth veya kablolu kulaklık kullananlar yorumları nedir? Özellikle bass konusunda çünkü telefonun yazılımı artık sıktı beni özellikle bass esnasında tiz kesilmesi. 350-400 liraya kadar kulaklık alacağım tavsiyeniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5E2A97318

Arkadaşlar aranızda telefonun kendi kulaklığı dışında müzik dinlemek için bluetooth veya kablolu kulaklık kullananlar yorumları nedir? Özellikle bass konusunda çünkü telefonun yazılımı artık sıktı beni özellikle bass esnasında tiz kesilmesi. 350-400 liraya kadar kulaklık alacağım tavsiyeniz nedir?
    Yazılımsal bir sorun olduğu için kulaklık değişimi durumu çözmez. Onun yerine telefonu satıp üstüne 400 daha koy farklı bir marka al :)
  • Selamu aleyküm arkadaşlar nasipse bende asus 5z almak.istiyorum onerirmisiniz birde ben afrikada alacağım yani fiyatı turkiyeye gore ucuz olacak nasıl onerirmisiniz başka telefona yöneleyim mi ?

• Bugun sony mdr-xb50ap kulaklik aldim. Extra bass ozellikli. Daha once bende sennhieser vardi. İlk izlenimim, kulaklik gercekten extra bass. Hem o fiyat bandina da cikmana gerek yok. Hepsiburada da 260 TL, ben mediaMarkt'ten 186 TL'ye aldim. Disaridan gelen sesi oldukca iyi bir sekilde kesiyor, saklama kesesi var, 4 farkli boyutta kulak girisi var. Bass konusundan bahsetmiyorum bile, oldukca tatmin edici.

• bymazi B kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam. Dusunmeden alabilirsi. (bana gore).

• Meizu pop kulaklığını aldım kullanıyorum ses deneyimi çok iyi, kendi kulaklığın dan üstün.

• Aldigim kulaklik 40 ohm. Sanirim yeterince beslenemiyor. Daha fazla ses duyabilecekken, ugrastiim seye bak. Muzik benim icin onemli. Su an telefon gozumde çöp. Satip, baska bir telefon almayi dusunuyorum. Sirf su ses olaylari yuzunden. Arkadas amiral gemisi cikariyorsun, 3.5mm jack sandal. Yazik

• barissaritas kullanıcısına yanıt
    Kulaklık jacki mi kötü yoksa yazılım kaynaklı mı sizce. Yazılım ile düzeltiler inşallah da kurtulurum su kulaklık sesinden arabada bile bass vermiyo htc ile arabada teybin sesini açmaya korkuyodum.

• Bana sorarsan ( dunku yorumumdan sonra cok srastirdim, xda developers'ta benzer basliklar gordum) yazilimsal. İlk zamanlar daha kotuymus ve yazilim guncellemesinden sonra bir nebze iyilesme olmus. Bakalim Android 9 geldiginde durum nasil olacak. Android 9 geldiginde de durum ayni olursa, telefonumu kardesime hediye eder, kendime baska telefon alirim.

• Arkadaşlar ekranın sol üst köşesinde wifi simgesi ve çentik gizleyen barın izi çıkmış. Ghost screen dedikleri sorun mu bu? Servise versem ekranı ücretsiz değiştirirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duwar -- 19 Kasım 2018; 12:46:17 >
  • duwar kullanıcısına yanıt
    Tam olarak anlayamadim ama resim atma sansin var mi? Ghost mu bir bakalim.

• Hattımı tt ye tasittim volte açıp kapama ayarı geldi ama acinca volte simgesi çıkmıyor bu normal mi

• barissaritas kullanıcısına yanıt
    Dün daha koyuydu; ama halen belirgin. Ekranın sol üst köşesinde gölge gibi hocam.

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duwar -- 20 Kasım 2018; 10:18:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5E2A97318

Hattımı tt ye tasittim volte açıp kapama ayarı geldi ama acinca volte simgesi çıkmıyor bu normal mi
    Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

Sag ustteki gibi Volte simgesi cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 20 Kasım 2018; 14:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duwar

Dün daha koyuydu; ama halen belirgin. Ekranın sol üst köşesinde gölge gibi hocam.

Buna ghost screen mi deniyor bilmiyorum ama bu sevimsiz bir durum dostum.ghost screen diye aratirsan google da gorursun.ya bu lcd ekranlarda oluyor maalesef.benim cok eski bir akilli telefonda vardi bunun aynisi.ilerde bu daha fazla yayilir mi ekrana acaba bu da sikinti.garanti kapsamina girer mi emin değilim ama ben olsam servise verirdim.olu pikselden dolayi degisim yapiliyor cihazlarda bundan dolayi da degisim olmali bence.

• technoB T kullanıcısına yanıt
    Servise göndermek şart sanırım.

• Bence de servis en iyisi. Durum daha kotuye gitmeden

• Selam arkadaşlar.
    Ocak ayında Android 9 (Pie) güncellemesi alacağız. Asus resmi olarak açıkladı.
    ilgili haber detayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissaritas -- 21 Kasım 2018; 17:6:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.