Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.700
Cevap
103
Favori
288.116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
Giriş
    480 Mesaj
    Zenfone 5 için ağır çekim modu hariç düzgün çalışan son sürüm Google Kamera uygulaması,
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

linkten alttaki dosyayı seçip indirebilirsiniz.

MGC_6.1.021_Potter_v7.1_san1ty.apk (san1ty, 2019-02-15, potter, changelog)

Hocam 5Z için de bulabilir misiniz acaba?
    |
    |
    Çağatay39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar merhaba bu cihazdan bende de var ilk aldığımda süperdi ama güncelleme aldıkça sapıttı iyice resmen tiksindim yani çok aktif kullanan birisi değilim camera felan fazla foto cekmem genelde konuşma amaçlı kullanıyorum merak edenler için de yazayım hız güzel ısınma neredeyse sıfır genelde candy crush oynarım :D herşey full açık olursa anca o zaman ısınıyor misal mobil veri bluetoot hostpost youtube felan gece cekimi çok iyi değil ama gündüz güzel şarj olarak 1 saat 10 da full doluyor bir günü çıkarıyor bu güncellemelerden sonra benim sıkıntım alt bar yukarı aşağı zıplama yapıyor tahmini 3-4 defa sonra duruyor bunu geçtim alıştım da telefonla konuşma yaparken üst bar kendi kendine açılıyor ve misal arama bekletmeye alıyor telefonu veya kendi kendine wifi konum hostpost gibi bölümleri açıp kapatıyor fabrika ayarlarına sıfırladım baktım olmadı hard reset attım wipe reset partiton reset felan gene aynı bu sorunu yaşayan başka kimse varmı veya başına gelipde çözüm bulan oldu mu sinirimden kırmamak için kendimi zor tutuyorum valla

• Onbaşı
    37 Mesaj
    Merhaba ,ben de size bir soru sormak istiyorum. Benim tel yüzde 1 den yüzde 100 e 120 dk den önce doldurmuyor. Sizin telefonun 5z olması ihtimali var mı acaba, yok eğer zen 5 ise şarj adaptörünüzün değerlerinin yazılı olduğu bir fotoğraf atabilir misiniz buraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    WD 3.5" 1TB - SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD - ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W - Arctic Freezer 13 CO CPU Cooler - ASUS XG258Q 24.5" @240Hz - Logitech G105 - Zowie EC2-A - Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Kulaklık -
    Corsair MM200 Medium Mouse Pad
  • Teğmen
    130 Mesaj

Hocam ilk kurduğumda benim de öyleydi sonra bütün güncellemeleri yaptım, ilk sayfadaki hard reset işlemini yaptım sonra ve şu an AI Boost kapalı, güç tasarrufu modu açık olmasına rağmen yağ gibi akıyor.

|
    |
    Leopard2A6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam yakınlık sensöründe mi bi sıkıntı var acaba? Telefonu kulağınıza yaklaştırınca ekran kararıyor mu?

|
    |
    bycarisma06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam biraz yukarda gcam ile çekilmiş fotoğrafları görebilirsin istersen link atabilirim bir deneyebilirsin.Şarj konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların fikirlerine açığım.
    |
    |
    guitarra.35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam AI Boost kapat, güç tasarrufunu aç. Daha sonra ilk sayfadaki önerileri yap şarj için. Ben öyle yaptım şu an şarjım: %29, son tam şarjdan geçen süre: 22 saat, son tam şarj sonrası ekran kullanımım: 6 saat 4 dakika ama şu an AI Boost açık ve pil modu dengede kullanıyorum. Mesajın başında sana söylediğim gibi yapsam eminim daha iyi olurdu. Telefon daha 3 haftalık onun da etkisi var tabi. Telefon full wifi bağlıydı bu arada.

|
    |
    RKoeman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam AI Boost nerede ben bulamadım onu yardımcı olur musunuz?
    |
    |
    BeqirJordan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir şekilde yaklaşan alarmları görmenin yolunu bilen var mı acaba ? Yani bildirim ekranın da sırada ki alarmı görmek istiyorum ben veya belki iptal etmek. Lenovo da yapıyordum bunu ama burada bulamadım. Google ın kendi alarm uygulaması yapıyor ama bi alarm için üçüncü parti uygulama kullanmak istemiyorum.

Eyvallah çok teşekkürler
    |
    |
    WD 3.5" 1TB - SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD - ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W - Arctic Freezer 13 CO CPU Cooler - ASUS XG258Q 24.5" @240Hz - Logitech G105 - Zowie EC2-A - Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Kulaklık -
    Corsair MM200 Medium Mouse Pad
  • Teğmen
    130 Mesaj

Yukardan aşağı inen paneldeki roket simgesi hocam

|
    |
    Ofem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam telefonu aldığımdan beri o şey ne işe yarıyor diye merak ediyordum ne işe yaradığını da söylerseniz çok memnun olurum.
    |
    |

Hocam youtube a AI Boost On and Off benchmark score falan yazın anlarsınız. 120binden 140bine (zenfone 5) çıkarıyor test skorunu. Sanırım cihaz kaynaklarını daha verimli kullanarak yapay zeka ile performans artışı sağlıyor.

|
    |

telefonunun işlemcisine overclock yapıyor yani bir miktar işlemciyi hızlandırıyor ama şarj tüketimini arttırıyor ve ısı artışı oluyor, genelde performans gerektiren durumlarda kullanılabilir atıyorum oyun oynarken oyun kasıyorsa vs ama şuana kadar hiç kullanadım telefon zaten herşeye yetiyor
    |
    |

hocam ana ekran widgeti var saati tarihi ve hava durumunu gösteren büyük, orada sıradaki alarmı gösteriyor ama başka yerde bende görmedim
    |
    |
    Black_Lotus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben de telefonu alırken bunun parasını da vermedim mi niye kullanmayayım ki diyorum hep açık :D sadece eğer şarj lazımsa o zaman kapatıyorum. Telefon yeterli ama özellikle oyunlarda sağlam işe yarıyor.
    |
    |
    ByEVOL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi ki parasını verdiniz ama gereksiz açıksa yani ihtiyaç yokken, boş yere şarj tüketir onun dışında açık olmasının zararı yok açık kalabilir tabi ki

|
    |

daha önce mutlaka konusu gecmistir heralde , ben ilk sayfayı inceledim bir bilgiye rast gelemedim.
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,431
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.