Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki kameranın RAW desteği var mı? Bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcihatonal

Peki kameranın RAW desteği var mı? Bulamadım.
    Galeri/Ayarlar/ham görüntüleri göster
    Galeride sağdaki üç noktadan açılıyor ayarlar...

• GBA92 G kullanıcısına yanıt
    Son tam şarj: 2 gün 1 saat
    Ekran süresi: 8 saat

Bu değerler oyun oynamadan normal tarayıcı ve whatsapp kullanımı gibi günlük kullanım değerleri. Nasıl sizce hocam?
  • Peki arkadaşlar ekrandaki parallax'ı nasıl kapatabilirim? Telefonu hareket ettirdikçe duvar kağıdı hareket ediyor. Gözümü rahatsız ediyor.

• hcihatonal H kullanıcısına yanıt
    Ana ekrana boş yere 2 saniye basılı tutun > duvar kağıtları > Duvar kağıtını seç yazısının hizasında sağ tarafta resim ve kalem simgesi var ona girin > Hareket efektini kapatın. Bende nefret ediyorum o bulaşık şeyden sensörleri fuzuli çalıştırıp güç tüketiyor namıssız.
  • Sonunda kapandı 😄 sağol 👍

• Arkadaşlar 5z modelinde belirgin bir şekilde ghost screen sorunu yaşıyorum. Sizlerden benzer şikayeti olan var mı?

• duwar kullanıcısına yanıt
    Bu güne kadar böyle bir şikayet hiç duymadım, emin misiniz hocam ekran test programlarını kullanıp test ettiniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyonlarını kapatıp deneyin.

Geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyonlarını kapatıp deneyin.

• Arkadaslar sizce 5z icin aradaki farka deger mi?

• Oyuncu değilseniz ve yüksek işlemci/grafik işlemci gücü gerektiren oyunlar oynamayacaksanız gerek yok. İşlemci ve dahili depolama dışında hemen hemen tüm özellikler aynı.
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Hocam WhatsApp konuşması ekranıma yapışmış. Konuştuğum kişinin adının yazdığı bar ve klavye gri ekranda çok net görülüyor. Konuşma kısmı yok sadece

• Arkadaşlar galeriden çektiğim video izlerken bile reklam geliyor,kafayı yiyeceğim.

Neden böyle ? Ne yapmam lazım

• Pie güncellemesinden sonra temiz kurulum yaptım. Fakat özellikle kulaklık sesinde baya düşüş var. Önceden %60-70 seviyesinde dinlerken şimdi %100 de bile anca bu kadar ses veriyor. Neden olabilir? Spotify kullanıyorum bu arada. Ses seviyesi en yüksekte ayarlarda.

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı takın > AudioWizard'a girin > sağ üstteki kulaklık ikonuna girin > kablolu kulaklığı seçin tamam deyin > kulaklık profiline girin > kulaklık ekle > markalar > Asus ZenEar PRO'yu seçin.
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Hangi oynatıcıyı kullanıyorsunuz? Bende reklam gelmiyor. MX player kullanıyorum onda geliyor sadece.
    Nadir de olsa IPS ekranlarda Amoledlerdeki gibi burn in sorunu olabiliyor. Vakit kaybetmeden garantiye verin çözümü yok çünkü.
    yazılımsal bir hata olabilir, telefonu kapatıp açtığınızda hala orada mı duruyor? yada sürekli orada mı?
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    muhtemelen kullandığınız bir uygulama reklam gösteriyor size sürekli, kullanmadığınız yada şüphelendiğiniz uygulamaları otomatik başlatma yönetisinden kapatın bu şekilde hangi uygulama olduğunu çözersiniz
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.