Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazınız zenfone 5 2018 demi? olması gerekiyor, başka bir cihazla resim çekebilir misiniz o ekranı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

cihazınız zenfone 5 2018 demi? olması gerekiyor, başka bir cihazla resim çekebilir misiniz o ekranı?
    5Z

şuan imkanım yok eski telefon şarjda ADB ile denesem diyorum ama wipe data yaptığım için USB hata ayıklama modu kapalı olmaz sanırım
  • maximilanos kullanıcısına yanıt
    hocam sakın az önce attığım linki kurmayın, 5 için attım ben

5Z için aşağıdakini indirebilirsiniz
    https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 24 Mart 2019; 18:41:20 >
  • Bugün artık kurdum yeni sürümü
    Fota üzerinden kurdum format filan da atmadım kurcalamama rağmen herhangi bi sorun yok şu anda gayet iyi ben bulamadım
    Sd kart sorunu yok kamerada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkteki dosyayı indirip Sd karta taşıdım nolur ne olmaz diye problem çıkarsa bu dosyadan temiz kurulum yaparız

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    2 3 gün önce gelen son güncellemede düzeltildi bu sorun, yine ufak tefek sorunlar var ama büyük bişey yok gibi, bazı arkadaşlarda sadece format aşamasında sorun yaşadıklarını duydum ama bende format attım bir sorun olmadı, ilginç bir durum, sorun belki 5z lerde olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

uyumsuzdu şuan android 9.0 için, güncel hali ekte ve sorunsuz
    https://yadi.sk/d/Ra320ONmCI0HUg?fbclid=IwAR3i4_zN9kJLfBSdcuHHLifJskJhN01EShVhnO1Px-0LUJhpLCbghxOMRZs
    Teşekkür ederim

• Hafızayı boşaltmak için telefondan bir sürü video sildim, silerken kalıcı sil seçeneğini tıklamadım şimdi videoların hepsi gitti ama hiç yer açılmamış. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    dosya yöneticisine girin orada "Çöp Kutusu" var orada olması lazım sildikleriniz, oradan da silerseniz yer açılır
    Dostum ya sorun yok dedikten sonra seninkini indireyim dedim. Ön kamera çektikten sonra fotoğrafların yeşil olma sorunu hâlâ var. Sen çözdüysen nasıl çözdün anlatır mısın?

• Sorunla ilgili detay verir misiniz? Ben ön kamerayı da denedim çekince baktım da herhangi bir yeşillik yok bir sorun göremedim, ekstra bir ayarda yapmadım kurdum kullandım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nihayet bugün Oreo'da 9'a geçiş yaptım. Birkaç arayüz değişiliği dışında neredeyse değişiklik yok aslında, henüz ayarları derinlemesine incelemedim ama en büyük faydası güvenlik güncellemesi olmuş.
    Yalnız otomatik parlaklık pek de "otomatik" değil. Oreo'ya göre her seferinde ortama göre ekran parlaklığını benim değiştirmem gerekiyor. Bunun çözümü var mıdır, daha önce yazılmış mı aradım da pek bulamadım. Şu an tek sorunu bence ekran sensörü ayarı bozulmuş otomatik parlaklık ortama göre değişmiyor.

Böyle mesela.
    Arka kamera da sorun yok ama ön kamera böyle yeşil yapıyo ne çekersem çekiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunsaclithor -- 25 Mart 2019; 0:31:10 >
  • Sorunu şimdi fark ettim bende, haklısınız ön kamera da sorun var

• Kendisi ayarlıyor komple şuan otomatik pek müdahale edilmiyor ama ortama göre ayarlıyor onda sorun yok, sizde sorun varsa eğer format atmadıysanız bundan kaynaklı olabilir

• En son stabil çalışan Google Kamera uygulaması hangisi acaba Zenfone 5 için.
  • Yüz tanıma ile kilit ekranında bildirim içeriğini nasıl görebiliriz? Bende gelen bildirim görünüyor fakat içeriğini göremiyorum.

Edit: Problemi çözdüm güvenlik ayarlarıyla ilgili bir sorunmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağatay39 -- 25 Mart 2019; 14:10:33 >
  • Arama Onayı
    Bilmiyorum Kullanananız var mı ama Telefon/Ayarlar/Arama/Gelişmiş/Arama Onayı kısmını aktif ettiğinizde, birini aramak için dokunulduğunda bu çağrıyı yapmak istediğinize eminmisiniz onay kutusu çıkıyor. Yanlışlıkla aramaların önüne gecebilir. Play Store'da aynı işi yapan uygulamalar var ama reklamli ve stabil değil.

• komikaze35 kullanıcısına yanıt
    Whatsapp aramaları için buna bir çözüm yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofem

Whatsapp aramaları için buna bir çözüm yok mu?
    WhatsApp aramaları için arama onaylama yok maalesef şimdilik, ben de aramaktayim milleti yanlışlıkla .Dilerseniz resmi olmayan whatsapp plus'ı indirip inceleyebilirsiniz belki vardır onda..

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.