Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet bende şaşırıyorum kimse yazmıyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

evet bende şaşırıyorum kimse yazmıyor diye
    Bence herkes seçime ve dolara odaklandı. Altı üstü bir telefon, paritesini gördü. Memnun olmazsak, swap a koyarız mantığında ilerliyor. Vodafone un müdahalesi, volte yi geçersiz kılıyor.

Bu arada ben de kafayı yemek üzereyim sanırım. Bence Pazartesinden sonra şenlenir buralar.
  • volkman kullanıcısına yanıt
    Ülke de bazı değişiklikler olursa bana da şenlenir gibi geliyor, bekleyip görelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volkman kullanıcısına yanıt
    keşke yanlız olsaydım hala evlendim maalesef.yanlız kalın kafanız boyle daha guzel emin olun.
  • hoşbulduk
  • Arkadaşlar ben de telefonu siparişini vererek aranıza henüz katıldım. Önerdiğiniz ekran koruyucu, kılıf falan var mıdır?
  • alone1486 kullanıcısına yanıt
    Hocam niye öyle dediniz :((
  • AgelX kullanıcısına yanıt
    En kaliteli ekran koruyucu Dafoni Nano. Ben kullanıyorum gayet memnunum tek yapmanız gereken şey nizami takmak. Dokunmatiği hiç etkilemedi, ince ve muadillerine göre en iyisi.
    https://www.mobilcadde.com/dafoni-asus-zenfone-5-ze620kl-nano-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-96232

Kılıf olarak Dafoni Hummer kullanıyorum koruyucu özelliği üst düzey ve kaba durmuyor. İki ürünü de kullanıyorum 5z'de hem 5z ye hem senin telefonuna uyumlu.
    https://www.mobilcadde.com/dafoni-hummer-asus-zenfone-5-ze620kl-5z-zs620kl-ultra-koruma-silikon-kenarli-seffaf-kilif-106074

• Ofem kullanıcısına yanıt
    Hocam aradığınız ürün bulunamadı diyor bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi heralde Türkiye'de tek 4.5G'ye bağlanamayan benim ya. Türk Telekomu arayayım bi. Aslında normalde de şarj gitmesin diye 4.5G kullanmayan biriyim ama yine de neden bağlanmasın ki anlayamıyorum...

• Linklerin üzerine tıklamayın. Kopyalayıp yapıştırın olacaktır.
  • Kız arkadaşımda da şöyle bir sorun oldu onda da zenfone 5 var, hattını türk telekoma taşıdı, turkecellden ama taşıdıktan sonra internete giriyor, sms gönderiyor ama arama yapılamıyordu, çağrı da alamıyordu, sonra format attırdım zorla düzeldi :D sizde deneyin isterseniz tekrar format atmayı
  • ben yokken canlanmış buralar
  • alone1486 kullanıcısına yanıt
    toplum baskısı + cinsel dürtü insanları evliliğe zorluyor herkesi
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu şarj ederken %80 olunca şarj ile ilgili bir uyarı çıkıyor akıllı şarj ile alakalı tekrar karşıma çıkarsa ekran görüntüsü atacağım. Bildiğim kadarıyla %80'den sonra şarjı kesmek pil hücrelerine daha az zarar veriyor hatta pil üreticileri bunu belirtmişti. Acaba o uyarı ne ile alakalı?
    O uyarı pilin aşırı yüklenmesini korumak amaçlı. İsterseniz onu kendi saatlerinize de ayarlayabilirsiniz. Mesela telefonu saat 22.00 da bıraktınız diyelim saat 8.30'da alacaksınız diyelim ama saat 22.00'dan saat 8.30'a kadar telefon 4 kez daha kendini doldurabilecek bi telefon, o yüzden bataryanın zarar görmemesi için o akıllı şarjı açarsanız telefon %80'e geldiğinde prizden güç alma yavaşlıycak ve saat 8.30'a kadar dengeli bir şekilde kendini dolduracaktır. Bataryanızın zarar görmemesi için açmanızı öneririm.

• Hocam yani saat 22.00'dan 8.30'a kadar yavaş bir şekilde mi şarj edecek? Eğer böyleyse çok iyiymiş gerçekten.
  • Otomatik başlatma da uygulamalar açtığım halde durduruldu yazıyor bildirim gelmiyor aynı sorunu yaşayan varmı yeni güncellemeden sonra başladı sorun

• Cihazi iki haftadir sorunlari yuzunden kullanmiyordum. Bugun forma bakinca guncelleme geldigini gordum bi umut heyecanla yukledim ama 2. Hattin whatsappi hala rehberi gormuyor bunu yasayan varmi? Diger sorunlari test etme zevki bile kalmadi:s

pili korumak adına %80 den sonra devreye girerek yavaş şarj ediyor, sabahları alarm kuruyorsanız mesela, alarm çalmaya yakın %100 yapıyor telefonu ondan önce doldurmuyor yada yavaş yavaş dolduruyor, yada arkadaşın dediği gibi plan da ayarlıyorsunuz, gün içinde taktığınızda ise %80 e kadar 45 dk da doluyor ise, kalan %20 yi de 45 dk da dolduruyor atıyorum
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.