Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.501
Cevap
174
Favori
1.151.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Çok da kurcalamamak lazım herhalde hocam :D

benmi kurcalamicam :)

xiaomi alınca hemen açıp bakcam pili kolay değişiyor mu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subboard'u değiştirdim ama yine şarj olmuyor. Batarya aldım ama onuda deneyemiyorum. Batarya üzerinde ezikler var orjinal olduğundan da şüpheliyim. Markası technozen ama batarya üzerinde asus yazıyor. Sizce orjinal midir batarya? Yalnız telefonu çalıştırdığımda anakart üzerinde bir parçanın çok çabuk ısındığını farkkettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme222

Subboard'u değiştirdim ama yine şarj olmuyor. Batarya aldım ama onuda deneyemiyorum. Batarya üzerinde ezikler var orjinal olduğundan da şüpheliyim. Markası technozen ama batarya üzerinde asus yazıyor. Sizce orjinal midir batarya? Yalnız telefonu çalıştırdığımda anakart üzerinde bir parçanın çok çabuk ısındığını farkkettim.

pil orijinal değildir.

şarj olmaması ise üst taraf yani anakart ile ilgili ozaman.

ki bu durumda kötü.

alternatif olarak farklı şarj cihazları ile deneyin bide.

• Turkcell paket süresi bitti 500dk düştüm gene 4 GB internet var ve 40 lira oldu

telekom da 1000dk 6gb 29₺

8gb 35

10gb 39

geçilir mi telekoma?

• Bataryam iyice saçmalamaya başladı. Yeni batarta şart oldu. Sizce bataryayi aliexpress ten falan mi almayalim yoksa tr den mi? Orjinal batarya nerelerden bulabilirim? Bi de takması kolay mi?

• Merhaba zenfone 5 t00j 3.24.40.87 orjinal lolipop sürümü kullanıyorum.Fakat 6 aydır telefonda kirsala gittiğim zaman telefon sebekeyi bulamıyor.Yani kırsalda sebekeyi kaybettiği zaman Otomatik şebekeyi bulamıyor.Taa ki telefonu kapatıp acincaya kadar.takılıyor.Ben kapatıp açmadıkça şebeke yok gösteriyor.Bilgisi olan varmı.Not: Hattim avea daha önce sarj almıyordu şarj bordunu değişirdim.Şehirde kesinlikle boyle birşey olmuyor. Bu arada benim başıma gelen telefonunuz şarj almıyorsa sarj tam dolmuyorsa şarj kablosunu çektiğiniz halde sarj ışığı yanmaya devam ediyorsa şarj bordunu değiştirin.Buda ufak bir bilgi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    youtube da bunla ilgili bolca video var onları izlemelisin.Pile gelince aliexpresten alirsan 1 2 ayda gelir.Yalniz orjinal olduklarını zannetmiyorum.Bence Turkiye den al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Akıllara durgunluk veren deli sorular bunlar hocam :D

Telekomun internetiyle ilgili kimle konuşsam "x gb internet var, ne ara doldu anlamadım" diyorlar. Normalde 3-4gb kullanan kişiler kullanımı değişmediği halde 10gb paketi doldurduklarını söylüyor. Dikkat edin hocam.

Vodafone u tavsiye etmek istemiyorum aslında ama el mahkum mu diyeyim ne diyeyim uygun fiyatlı tarifeleri var. 600dk-3gb-1000sms 19TL lik paket alıp 5gb civarı internet kullanıyorum, maliyet 21.65TL mi ne oluyor.
    Ay içerisinde vodafone yanımda hediyeleri, 1TL ye 1gb veya 1TL ye 2gb gibi indirimli internet paketleri teklifleri, Perşembe günleri TL yükleme bonusları vs gibi bir çok ekstrası var.
    Maksi Esnek Aile faturalı tarifesine geçebilirseniz 750dk-6gb(3gb ı 21:00-09:00 arası galiba)-1000sms 25TL. Freezone için 25 yaş altı birisinin adını istiyorlar, bir de soyadınız tutan bir Vodafone abonesi.

Çok karışık işler bunlar hocam. 6 ay-1 sene içinde sürekli diğer operatöre taşımak lazım aslında. Hep yeni abone kampanyalarından yararlanacaksın, yoksa sabit abone konumuna geçince 500dk-3/4gb internete 40TL istiyorlar.

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    vodafone a geçicem faturasız 750dk+4gb 32tl
    sonra hülle yapar tekrar türkcell e dönerim olmazsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Bataryam iyice saçmalamaya başladı. Yeni batarta şart oldu. Sizce bataryayi aliexpress ten falan mi almayalim yoksa tr den mi? Orjinal batarya nerelerden bulabilirim? Bi de takması kolay mi?

Deji bataryadan memnunum..15 gun oldu. Orjinal batarya gibi hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

Bimcelli inceleyin bir. 33 tl, 900 dk, 6gb net. 20 yl yuklemeye 1 gb hediye. Dakikalari gercek dakika. Telekom altyapisi.

• UZUN ZAMAN KERNEL MUHABBETİ İLE BİZLERE UMUT DAĞITAN RUS DELİKANLI BORETS DEN
    TAM BİR ASUS ZENFONE MELEZİ YENİ BİR ROM

BORETS ROM for Asus Zenfone 6(I have not Zenfone for test)

Zenfone5 için de bir kullanıcı başarılı bir şekilde flashladığını beyan ediyor.

Potoyskee "Successful install in my Zenfone 5, and root access is active.
    Audio wizard is running even i use Poweramp. So far so good
    ."

https://forum.xda-developers.com/zenfone-5/orig-development/borets-rom-asus-zenfone-6i-zenfone-test-t3635840

Uzun bir açıklaması var inceleyiniz, 824MB O kadar toparlamaya anca o kadar incelme olur tabi.
    Üstelik STOCK LOLİPOP 40.87 VERS. ÜZERİNDE

Dayanabilen yüklemesin

bORETSİN BAHSETTİĞİ BUGLAR
    I found three bugs:
    1. Gallery crash. Solution- install gallery update from Google Play and other sources and clear data
    2. Did not work Asus Contacts Dark theme, after reboot again light theme. Try to fix...
    3. Powersave modes work incorrectly. very often max freq decrease to 1333 or 1600 MHz. Also try to fix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 13 Temmuz 2017; 12:16:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aezd

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

Bimcelli inceleyin bir. 33 tl, 900 dk, 6gb net. 20 yl yuklemeye 1 gb hediye. Dakikalari gercek dakika. Telekom altyapisi.

telekomdan çok şikayet eden var
    birde benim yazları gittiğim iki yer var birisi nevşehirde benim köyüm ikincisi tekirdağda yazlık biryer
    ikisindede telekom çok kötü
    yoksa 39₺ ye 1000dk+1000sms+10gb internetli tarife oldukça uygun

bu yüzden vodafone da karar kıldım.
    teşekkürler tavsiye için.

• Merhaba arkadaşlar zenfone 5'imi alalı 3 yıl oldu.

bugün telefonu düşürdüm ve ekranı kırıldı.

Şimdi tamire mi vermeliyim ekran ve pil değişimi için

Yoksa yeni telefon mu bakmalıyım.

Telefon sürekli elimde WhatsApp ve twitter açık. Öğleye kadar gitmiyor şarj.

Şarjı uzun giden maksimum 1500 TL öneri de alabilirim.

Samsung galaxy c7 en beğendiğim telefon şuan.

Aslında kipa'dan almak istiyorum. Garanti konusunda kipa üzerinden yollayınca çok güzel düzelmişti telefon.(zenfone 5)

Yardım ederseniz sevinirim. İyi günler

32TL 750dk+4gb mı?
    Hocam şuan kullandığım Vodafone tarifesini de yazdım yukarıda.
    600dk+3gb+1000sms 19TL
    İlave olarak sürekli dk ve internet hakları geliyor zaten.
    bide 1000sms var da onu yazmadım.
    vodafone bayine gittiğimde onlarda benim belirttiğim tarifeyi söylediler.
    4gb anca yeter bana evde internetim yok çünkü.
  • serseri sirin kullanıcısına yanıt
    bence xiaomi telefonları bir inceleyin.
    TR distrübitör şart değilse bakın derim.
    Benim tarifede 3gb var ama her hafta 1 gün vodafone yanımda dan hediye internet illa geliyor. Bir de 1 TL karşılığı 1gb internet opsiyonu mesajı geliyor birkaç aydır. En kötü 5TL sanırım 1gb, onu da alsanız 24TL yapar hocam, neden 32TL vereceksiniz ki.
    Bayideki elemanların birçoğu sabitlemiş tairfeleri kafada. Siz söylemedikçe diğer uygun olanları tavsiye etmiyorlar.
    anne babamın ve birkaç arkadaşın hattı Vodafone ama onlara hiç ınternet gelmiyor vallahi :) ya hediye indirim geliyor ya Vodafone içi konuşma :)

siz baya şanslısınız doğrusu ozaman

birde sizin kullandığınız tarife ne?

benim yaş 39.

yani genç tarifesi falansa bana uymaz :)

• serseri sirin kullanıcısına yanıt
    Benimde 2.5 yıl oldu hala kullanıyorum, fakat uygulamalar güncellendikçe kasmaya başladı. Ekran masraflı iş değmez bu cihaza artık. Sizi yine 2-3 yıl civarı götürecek bir cihaz bakmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.