Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (1615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam temalar uygulaması var mı? Birde kitkat geçersem temiz kurulumsuz verimli kullanabilir miyim? (wipe cache partition yaparım sadece)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gordugum en yuksek ekran suresi arkadaslar wifi hep acikti
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RhPolitik

Evet, 23 saat 30 dakika açık kalma süresi, 3 saat 40 dakika ekran verdi. Görünümü de lollipop olabildiğine göre kullanılabilir :))

40.54 sürümdeyken 16 saatlik kullanımda 4,5 saat ekran süresi aldığımda bu sürenin 2 saatinde oyun oynamıştım :)

Görünüm olarak Kitkat-Lollipop-Marshmallow arasında pek fark yok Asus romlarında. ZE550KL Laser için Kitkat romu bulsam geçerim herhalde :)
  • quote:

Bu arada bir sebepten 40.54'e döndüm. Görsel düzenlemeleri yaptım. Şarj, günü fazla fazla çıkarıyor. 15 saat oldu, 2.30 ekran süresi aldım ve hala %40 şarjım var :)

Sanırım uzun bir süre böyle devam edeceğim.

aranan kan bulunmuştur
    zenfone 5 den sonra 4.5G desteği olan hemen hemen tüm özellikleri üzerinde barındıran.
    zenfone 5 den birkaç gömlek üstün özellikleri olan bir cihaz müthiş fiyata lenovodan geldi hayırlı uğurlu olsun :)

http://shop.lenovo.com/tr/tr/smartphones/lenovo-k5/

http://www.hepsiburada.com/lenovo-k5-p-TELCEPLENK5-GD?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=CIjLwe6Svs0CFQkq0wodfr0P2A

http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_k5-7946.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 23 Haziran 2016; 16:28:08 >

• 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Açıkçası temiz kurulum yapılmadığında bazı sıkıntılar yaşanabileceğini düşünüyorum.

Tema desteği mevcut fakat ben launcher dahil gereksiz tüm asus uygulamalarını kaldırdım. Nova Prime kullanıyorum.

Birkaç görsel eklenti ile telefon istenen görünüme kavuşturulabilir.

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Şarjım %16 ya düştüğünde telefon donuyor ve bir süre sonra kendini kapatıyor. Tekrar açmak için bir süre uğraşmam gerekiyor. Garantiye yollasam herhangi bir işlem yaparlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteormta

Şarjım %16 ya düştüğünde telefon donuyor ve bir süre sonra kendini kapatıyor. Tekrar açmak için bir süre uğraşmam gerekiyor. Garantiye yollasam herhangi bir işlem yaparlar mı ?

Muhtemelen format atarlar cihaza. Son yazılımı yükleyip yollarlar diyorum. Kendiniz format atmayı denediniz mi hiç?
    Defelarca attım ama sonuçta malzeme belli
  • Bugün telefonun kırılmaz camı kırıldı. Neyse hemen çıkardım , neyse ki ekranda bir sorun yoktu Sonra telefonu inceledim ve ekranın köşesinin çok az ezildiğini gördüm. Garantilik iş olursa bu eziklik sorun yaratır mı?
    Dip not: Kırılmaz camsız telefon daha güzelmiş ama el mecbur kırılmaz cam taktıracağım

Edit: Resim ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 24 Haziran 2016; 17:07:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Meteormta

Defelarca attım ama sonuçta malzeme belli

"Malzeme belli" diye birşey yok. Malzemeyi farklı yollarla işleyebilmek önemli.
    Mesela Kitkat'a dönüp tekrar Lollipop'a yükseltseniz muhtemelen bu sorun çözülecektir.
    Veya sadece 5.3.3.3 romunu yükleyip üzerine tekrar son yazılımı yükleseniz sorun düzelecektir.
    Veya Gecko rom gibi stock rom tabanlı bir roma geçiş yapmayı deneseniz yine sorununuz düzelecektir.
    Sonuçta yazılımsal bir sorun ve bunu her türlü kendiniz düzeltebilirsiniz. Malzemelik birşey yok, biraz uğraşmak var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13th Patronus

Bugün telefonun kırılmaz camı kırıldı. Neyse hemen çıkardım , neyse ki ekranda bir sorun yoktu Sonra telefonu inceledim ve ekranın köşesinin çok az ezildiğini gördüm. Garantilik iş olursa bu eziklik sorun yaratır mı?
    Dip not: Kırılmaz camsız telefon daha güzelmiş ama el mecbur kırılmaz cam taktıracağım

Edit: Resim ekledim.

Hocam, kırılmaz cam değil de temperli cam oluyor o. Önden gelen darbelerde baya dayanıklı oluyorlar fakat kenarlardan gelen darbelerde direk çatlıyor. Geçen gece ben de telefonu sehpadan laptop adaptörünün üstüne düşürdüm. Temperli camın kenarından çatlamış. Neyse ki Çin'den 3 tane birden almıştım, biraz daha açılırsa yenisini takarım

• quote:

Açıkçası temiz kurulum yapılmadığında bazı sıkıntılar yaşanabileceğini düşünüyorum.

Tema desteği mevcut fakat ben launcher dahil gereksiz tüm asus uygulamalarını kaldırdım. Nova Prime kullanıyorum.

Birkaç görsel eklenti ile telefon istenen görünüme kavuşturulabilir.

hocam o görsel eklentileri paylaşmanız mümkün mü acaba?

• Hopi uygulaması bir türlü yüklenmiyor ne yapabilirim.

• Markette artık sisteme görsellik katan çok uygulama var. Ne arıyorsanız bulmak mümkün.

Ben üst durum çubuğu ikonlarını şekillendiren xposed modülü Flat Style Bar Indicators ve üst bildirim uygulaması Floatify yükledim.

Ayrıca şarj / usb takıp çıkarmadan uyanmayı önlemek için xposed modülü olan No Wake On Charge for S5 kullanıyorum.

Nova Launcher Prime ile Marshmallow ikon seti...

Youtube video ve müziklerini ekran kapalıyken veya arka planda yürütmeyi sağlayan xposed modülü Youtube Background Playback...

• Teşekkür ederim hocam. Xposedi kurarken böyle bir hata veriyor nedendir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Paramedik -- 26 Haziran 2016; 4:54:42 >
  • Xposed sürümü uygun değil. Bende 2.7 experimental1 yüklü.

Mobilim, dosya veremedim ama şunu deneyebilirsin. x86 destekli olmalı.

http://www.apkmirror.com/apk/rovo89/xposed-installer/xposed-installer-2-7-3-release/xposed-installer-2-7-experimental1-android-apk-download/
    Merhaba, telefonu bașka bir kabloyla denedim nispeten daha yavaș șarj oldu. Sonuç pek değișmedi. Acaba kitkata mı dönmeliyim? Ek olarak ilk sayfada nasıl dönebileceğimi bulamadım. Nasıl yapıyoruz acaba?

• Hocam yüklemeye çalıştığım sürüm sizin attığınız linkteki sürüm ile aynı. Xda yükleyen bir araç buldum oda aynı hatayı veriyor.

• Cihazı rootladınız değil mi?

Şunu yükleyin:https://yadi.sk/d/DrX5MhFpsoEjJ

XposedInstaller_2.5-beta2 ASUS.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhPolitik -- 26 Haziran 2016; 16:02:49 >
  • Teşekkür ederim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Paramedik -- 26 Haziran 2016; 20:00:54 >
  • 
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.