Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dura dura şişti mi cihazlar ne olduysa teknosa mağazasındakiler öyleydi hocam. Geçen g6 satın almıştım çok büyük geldi elime iade ettim bu da o kadar büyük kaçmazsa aslında almayı planlıyorum bakalım. Tekrardan bir inceleyim iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meisida

Dura dura şişti mi cihazlar ne olduysa teknosa mağazasındakiler öyleydi hocam. Geçen g6 satın almıştım çok büyük geldi elime iade ettim bu da o kadar büyük kaçmazsa aslında almayı planlıyorum bakalım. Tekrardan bir inceleyim iyisi.

Togar arkadaşımız büyük olduğu için kendi telefonunu satışa çıkarmıştı hocam fiziki olarak elinizde görün kullanın mutlaka muadil telefonlara göre geniş bir telefon

Fakat g6 nin 5.7 inçlik ekranını düşünürsek bu 5.5 inç bir telefon boy olarak kısadır diye düşünüyorum ama dediğim gibi genişliği normal bir 5.5 inç telefona oranla fazla hocam tek el kullanımı olumsuz etkiliyen yönlerinden biri
    muhtemelen sergideki cihazlar şişmiş hocam android malum kapat aç istiyor düzenli olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TT1908 -- 22 Ağustos 2017; 0:28:45 >

• TT1908 T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam şişmiştir o cihazlar :) eni fazla gibi duruyor ya bir daha gidip bakacağım mağazadan. yeni Zenfone 4 lerde hep 5.5 inç çıkacak anlamadım ben bu işi keşke 5 inç orta segment çıkaracak olsalarda beklesem :)

• quote:

Aynen hocam şişmiştir o cihazlar :) eni fazla gibi duruyor ya bir daha gidip bakacağım mağazadan. yeni Zenfone 4 lerde hep 5.5 inç çıkacak anlamadım ben bu işi keşke 5 inç orta segment çıkaracak olsalarda beklesem :)

Size hitap eden firmalar xiaomi ve huawei hocam 5.1 - 5.2 inç telefonları mevcut ama zenfone 3 ün açıkcası ayrı bir albenisi var :)

zenfone 4 kamera özellikleri yenilikleri bakımından çok güzel olmuş ama genel olarak baktığımızda çerçeve oranları alt üst olarak yine zenfone 3 e benzer olarak tasarlanmış muhtemelen yine bu boyutlarda olacak telefon yenilikleri için beklenebilir ama onun dışında boyutta bir fark yok gibi hocam

Aslında bu telefonun ze520kl si var adından da anlaşılacağı üzere 5.2 inç lik ufak modeli ama getirmediler türkiye ye pazar meselesi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TT1908 -- 22 Ağustos 2017; 0:52:20 >

Hocam yanlış hatırlamıyorsam yada yanlışım varsa düzeltirsiniz zenfone 4 ile bizim zenfone 3 lerin ekranı tamamiyle aynı diye görmüştüm bi sitede ama nerde hatirlayamadim. Aynı ekran kullanılmış diye hatırlıyorum ama net emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Hocam yanlış hatırlamıyorsam yada yanlışım varsa düzeltirsiniz zenfone 4 ile bizim zenfone 3 lerin ekranı tamamiyle aynı diye görmüştüm bi sitede ama nerde hatirlayamadim. Aynı ekran kullanılmış diye hatırlıyorum ama net emin değilim.

Aynen öyle hocam ips 5.5 inçlik 600 nit parlaklığa çıkan ekran birebir aynı gibi duruyor , ekranın uygun fiyatı yıllar içinde kendini ispat etmiş bir panel kullanmak mantıklı bir tercih , ama oled ekranların falan da siyahları vs çok can alıcı akıl da gitmiyor değil yani

• Merhaba bu cihazı takip ediyorum uzun zamandır lakin vücut sar değeri oldukça yüksek siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Sar degeri abartıldığı kadar degil. Bluetooth wifi veri vs. maximum iken olculen degerler onlar ve hala saglik acisindan belirlenen duzeyin altinda. Wifi ve veri artik her yerde iyi cekiyor bu da telefonun sinyal almak icin harcadigi enerjiyi sar degerini dusuruyor.Emin olun ki eger gercekten saglik acisindan tehlikeli bir durumda olsa idi rakip firmalar birbirinin yakasina yapisirdi bu meseleyle alakali ve ordan ustunluk kurmaya çalışırdı.

Tesekkur ederim hocam denicem

Çok durdum xiaomi ve huawei'n üzerinde ama bir türlü sinmedi içime gerek xiaominin garanti konusu olsun huawein şarjı az gitmesi falan. Ya alıp zenfone 3 ü alışacağım boyutlarına ya da başka alternatif yok gibi dediğiniz gibi zenfone 4'ün boyutu çok yakın bu cihaza ama kamera özellikleri hakikaten iyi olmuş gibi duruyor bide parmak izini öne taşımaları hoş olmuş açıkçası.

• quote:

Çok durdum xiaomi ve huawei'n üzerinde ama bir türlü sinmedi içime gerek xiaominin garanti konusu olsun huawein şarjı az gitmesi falan. Ya alıp zenfone 3 ü alışacağım boyutlarına ya da başka alternatif yok gibi dediğiniz gibi zenfone 4'ün boyutu çok yakın bu cihaza ama kamera özellikleri hakikaten iyi olmuş gibi duruyor bide parmak izini öne taşımaları hoş olmuş açıkçası.

Maalesef diğer iki markanın o tarz sorunları mevcut o yüzden zaten zenfone öne çıkıyor yanlış hatırlamıyorsam satış fiyatı zenfone 4 için 400 dolar olarak belirlenmiş bu da bizim dolar kurunda 1400 tl yapar ama vergisi falan yine piyasaya giriş fiyatı 1800 - 1900 arasında olacaktır diye tahmin ediyorum kısacası zenfone 4 ün alınabilir seviyeye düşmesi bizim ülkeye geldikten yaklaşık 4 ay sonra olacaktır asusun fiyat politikası maalesef

Bekleme şansınız varsa zenfone 4 kamera 3300 mah pil ile güzel.işler yapar gibi ama bekleme şansınız yoksa zenfone 3 de işinizi rahatlıkla görecektir

Çok sağolun hocam ilginiz için :) Bakalım bekleyemezsem zenfone 3 beyaz sipariş veririm. Manuel kamera kullanmayı çok sevdiğimden de düşünüyorum bu telefonu doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

quote:

Togar arkadaşımız büyük olduğu için kendi telefonunu satışa çıkarmıştı hocam fiziki olarak elinizde görün kullanın mutlaka muadil telefonlara göre geniş bir telefon

Fakat g6 nin 5.7 inçlik ekranını düşünürsek bu 5.5 inç bir telefon boy olarak kısadır diye düşünüyorum ama dediğim gibi genişliği normal bir 5.5 inç telefona oranla fazla hocam tek el kullanımı olumsuz etkiliyen yönlerinden biri
    muhtemelen sergideki cihazlar şişmiş hocam android malum kapat aç istiyor düzenli olarak

G6nın ekran çerçeve oranını da hesaba katarsak zenfone 3ün daha kısa veya küçük olacağını sanmıyorum.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Hocam burdan kılıfla birlikte o zore marka olan ekran jelatini aldim teşekkürler öneriniz için. Kılıf güzel, ekran jelatini tam istediğim gibi oldu alt tuşlarında üstü kapandi tabi kenarlar ve kavisli yerler hariç. Alacak olanlara tavsiye ederim.

• dokibaba D kullanıcısına yanıt
    Hocam baktığımda vücutta 1.46 gözüküyor peki samsung bunu nasıl başarıyor neredeyse tüm cihazları düşük sar değerinde. Sonuçta bu cihazlar bizim organımız gibi oluyor sürekli yanımızda her ne kadar kapatsak dahi zarar oranı yinede yüksek oluyor.

• Şimdi baktım hocam g6 ufak farklarla büyük yani çerçeveleri hesaba katarsak yan yana gelmedikleri sürece aynı boylar diyebiliriz o kadar yakınlarmış maşallah

• meisida kullanıcısına yanıt
    huaweinin nova modeli var bende 5 inç ekran sp 625 işlemci var günde mobil veri ile 6 saatten aşağı ekran süresi alırsan telefonu ben alacam senden ben neti sürekli açmam ama o ekran süresi içinde 40 dk oyun var

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• quote:

Çok sağolun hocam ilginiz için :) Bakalım bekleyemezsem zenfone 3 beyaz sipariş veririm. Manuel kamera kullanmayı çok sevdiğimden de düşünüyorum bu telefonu doğrusu.

Manuel modda kullanımı keyifli bir telefon hocam zenfone 2 den beridir ara ara manuel modunu kullanırım :) rica ederim umarım herşey gönlünüzce olur şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: DansastasTR

Hocam baktığımda vücutta 1.46 gözüküyor peki samsung bunu nasıl başarıyor neredeyse tüm cihazları düşük sar değerinde. Sonuçta bu cihazlar bizim organımız gibi oluyor sürekli yanımızda her ne kadar kapatsak dahi zarar oranı yinede yüksek oluyor.

S7edge 1.59body, 1.17head.

Iphonelar genelde 1-1.2 arası hep.
  • Bunlar da benden bi kaç fotoğraf. Alan derinliği modu ile çektim hepsini manuel mod

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım GrubuASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım GrubuASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım GrubuASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HS17 -- 22 Ağustos 2017; 12:58:40 >

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.