Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.778
Cevap
45
Favori
218.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferfecir66

Bu cihaza cm rom cikarmi yada cikmismidir acaba

Bu telefonu garanti dışı bırakmak son yapacağınız şey olsun bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

Bu cihaza cm rom cikarmi yada cikmismidir acaba

Hocam garantiden ziyade CM vb Stock Android tabanlı Custom Rom yüklerseniz başta kamera kalitesi olmak üzere telefona ait bir çok özelliği kullanamazsınız, döner dolaşır yine Stock Rom'a gelirsiniz.
  • emreaplk kullanıcısına yanıt
    ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

Işık biraz az gelince direkt gece modunu acip cekiyorum fotograflari ve sabit tutabilirsem otomatik moddan biraz daha iyi kalite ve detay alabiliyorum. Agacli yesillikli olanlari gece modu, lazer i otomatik, bocegi alan derinligi(arka bulaniklastirmayi fazla tuttugum icin yakin bazi ogeler de bulaniklasmis), ay fotoğrafini ise 1/4 shutter +3200 iso ile cektim. hiçbirinde tripod ya da sabitleyici kullanmadim ancak bu kadar. Ve eger parlayacak fazla öge yoksa isik kaynagindan baska, daha canli fotoğraf elde etmek için kalite ve detaydan ödün verip hdr pro ile cekiyorum malum buyuklerimiz detayli degil canli gorunen parlaklığı yuksek fotograf seviyor.
    hdr pro ile güneşi karşıma alıp cektim.
    ve shutter 1/800 iso 100 ile sadece ay çektim.normalde cok iri görünüyordu ancak fotoğraf cekerken igne ucu gibi kaldi sebebini tam bilmiyorum ve parlak bulanik goruntuyu ancak 1/800 shutter ile duzeltebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokibaba -- 21 Ağustos 2017; 2:33:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

tek mesaj olarak gönderemedim spam olduyaa affola.

• dokibaba D kullanıcısına yanıt
    Yalnız hocam herşey bir kenara eliniz hiç titrememiş fotoğrafların hepsi net tebrik ederim resimlerde güzel olmuş. Deneye deneye öğrenecez nerde hangi şekil güzel resim elde edilir

• 10 tane ard arda foto cekmek Durumunda kalıyorum en netini bulabilmek icin. Her birini tek tek inceleyip hatalardan yola çıkarak en iyisini cekene kadar devam. sile sile en son bi tane kalıyor yoksa telefon hafizasi dayanmazdi bana ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Nedense şu hızlı sarjlar bana hiç samimi gelmiyor. Eski moto g4 plusumda turbo şarj özelliği vardı 1.30 saatte full sarj ederdi . Full sarj yapmadigimda yarida kestigimde ise hızlıca bitiyordu.

S7 edge 9v ile kendini 0 dan 100 e 1 buçuk saatte şarj ediyor hocam 3600 mah batarya ile bir günü , yeni telefon ise , her şey açık parlaklık yüksek seviyedeyken falan rahat rahat çıkartıyor biraz , hızlı şarj zararlı falan diyenlerde çok ama ispatlayabilen yok maalesef , bataryalar malum döngüsel olarak ömürleri var artık ni mh bataryalar gibi hafıza durumu yok o yüzden sadece ısınmasından dolayı pile bir miktar zarar gelse de ben quick şarjların olması gereken zararsız olduğunu düşünenlerdenim

• Telefonu yeni aldım. Direkt güncellemeleri yapıp nougota geçtim. Temiz kurulum yapmalıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre_28

Telefonu yeni aldım. Direkt güncellemeleri yapıp nougota geçtim. Temiz kurulum yapmalıyım.

Genelde önerilen özellikle sürüm güncellemeleri geldiğinde yani 6.0 dan 7 ye 7 den 8 e şeklinde güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönmeniz şeklindedir

• Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle şunu belirteyim bütün mesajlarınızı okumadım, belkide bende ki sorunu yazmış ola bilirsiniz. Son zamanlar kulaklığı taktığımda spotify, google music, poweramp vs nereyi açarsam açayım ses kalitesi o kadar düşük ki inanasım gelmiyor. Ayarlara vs baktım yok hiç birşey bulamadım. Sorun sadece telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Akşam formatlayacağım, zaten ne zamandır aklımdaydı. Sizde böyle birşey oldu mu?

Olduysa çözüldü mü? Şimdiden teşekkürler 😊 Birde ufak bir soru ekran kapalıyken çift tık olayını nereden açıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Poseidon33

Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle şunu belirteyim bütün mesajlarınızı okumadım, belkide bende ki sorunu yazmış ola bilirsiniz. Son zamanlar kulaklığı taktığımda spotify, google music, poweramp vs nereyi açarsam açayım ses kalitesi o kadar düşük ki inanasım gelmiyor. Ayarlara vs baktım yok hiç birşey bulamadım. Sorun sadece telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Akşam formatlayacağım, zaten ne zamandır aklımdaydı. Sizde böyle birşey oldu mu?

Olduysa çözüldü mü? Şimdiden teşekkürler 😊 Birde ufak bir soru ekran kapalıyken çift tık olayını nereden açıyoruz?

Ayarlar

zenmotion

Dokunma hareketlerinden acabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Poseidon33

Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle şunu belirteyim bütün mesajlarınızı okumadım, belkide bende ki sorunu yazmış ola bilirsiniz. Son zamanlar kulaklığı taktığımda spotify, google music, poweramp vs nereyi açarsam açayım ses kalitesi o kadar düşük ki inanasım gelmiyor. Ayarlara vs baktım yok hiç birşey bulamadım. Sorun sadece telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Akşam formatlayacağım, zaten ne zamandır aklımdaydı. Sizde böyle birşey oldu mu?

Dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım hocam , ama en başta iyi sonra bozuluyor ya ses , muhtemelen yüklediğiniz 3. Parti yazılımlardan birinden kaynaklıdır format atınca düzelecektir diye düşünüyorum

• Çok teşekkür ederim yardımlarınız için ama çözdüm aklınızda bulunsun arkadaşlar, eğer ses gerçekten kötü gelirse, ses kısma açma yaptığınızda ses çubuğunun altında "dış mekan" diye birşey var o nu kapadım düzeldi. Ne alaka bilmiyorum lakin oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Hocam 1080p 60fps de mi çektiniz yoksa 1080p normal de mi ? 60 fps de kalite çok fark ediyor normale oran ile.

Normal full hd 1080p de cektim.

• ts2000 kullanıcısına yanıt
    Android 8.0 in bizim telefonlara 1 seneden önce geleceğini sanmıyorum, google bu aralar kendi telefonlarına dağıtmaya başlayacak asus bu konuda ne kadar hassas göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirzahi

Android 8.0 in bizim telefonlara 1 seneden önce geleceğini sanmıyorum, google bu aralar kendi telefonlarına dağıtmaya başlayacak asus bu konuda ne kadar hassas göreceğiz.

Android 7.0 herkesin beklediğinin aksine çıktıktan kısa süre sonra asus a geldi ve üstüne bir çok iyileştirme güncellemeleri geldi,

Bazı başı boş forum ve inceleme sitelerinde şahsi boş yorumlar görüyorum zen ui daki bu kadar özelleştirme vs var bence 7.0 50 yıl geçse de gelmez diye komik yorumlar

bu tarz şeylere kulak asmayın asus yılların bilgisayar markası ve yazılım geliştirmek adına kendilerini ispat etmiş durumdalar android 8 beta sürümleri yakında. Başlar kısa zamanda da zenfone 3 lere gelecektir

• Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu bayadır araştırıyorum sonunda almaya karar verdim gibi.
    Mevcut telefonum LG G4 bootloop sorunu yüzünden 3 kere garantiye gitti. Sonunda tüketici hakem heyetine şikayet ettim. Bir daha LG telefon almak istemiyorum.
    Fakat G4'ün kamerası çok güzel. Acaba zenfone 3'ün kamerası buna denk midir ? ikisini de kullanmış olan var mı ?

1600-1700 bandında alınacak daha iyi telefon pek yok gibi görünüyor sizce ?
    Acaba biraz daha para verip iphone 6s mi alsam kulaklık girişi de var. Iphonelar uzun ömürlü oluyor diyorlar hiç kullanmadım ama en az 3 sene kullanmak istiyorum aldığım telefonu. Oyun oynamıyorum ama onun dışında sosyal medya, müzik yoğun olarak kullanırım. En önemli husus kamera ve şarj.

Ben geçen ay indirimleri kaçırdım 1499 liraya 64 gb hafıza 4 gb ram modeli mevcuttu şimdi 1699 lira.
    Internet alışverişi dışında ucuza bulabileceğim güvenilir yer biliyor musunuz ? Veya yaklaşan indirim, kampanya olabilir.

Şimdiden çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Aranel87

Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu bayadır araştırıyorum sonunda almaya karar verdim gibi.
    Mevcut telefonum LG G4 bootloop sorunu yüzünden 3 kere garantiye gitti. Sonunda tüketici hakem heyetine şikayet ettim. Bir daha LG telefon almak istemiyorum.
    Fakat G4'ün kamerası çok güzel. Acaba zenfone 3'ün kamerası buna denk midir ? ikisini de kullanmış olan var mı ?

1600-1700 bandında alınacak daha iyi telefon pek yok gibi görünüyor sizce ?
    Acaba biraz daha para verip iphone 6s mi alsam kulaklık girişi de var. Iphonelar uzun ömürlü oluyor diyorlar hiç kullanmadım ama en az 3 sene kullanmak istiyorum aldığım telefonu. Oyun oynamıyorum ama onun dışında sosyal medya, müzik yoğun olarak kullanırım. En önemli husus kamera ve şarj.

Ben geçen ay indirimleri kaçırdım 1499 liraya 64 gb hafıza 4 gb ram modeli mevcuttu şimdi 1699 lira.
    Internet alışverişi dışında ucuza bulabileceğim güvenilir yer biliyor musunuz ? Veya yaklaşan indirim, kampanya olabilir.

Şimdiden çok teşekkürler

Telefonu inceleme gibi bir derdiniz yoksa asus türkiye garantisi olan herhangi bir yerden alabilirsiniz, sadece vatanbilgisayarda önünüzde açıp kutudan çıktığında bir sorun olunca direk değiştiriyorlar o yüzden belki vatan tercih edilebilir onun dışında asus türkiye garantisi yeterince güvenilir

Kamera konusunda yukarı video ve fotoğralar paylaşıldı siz kıyaslayabilirsiniz ama g4 den aşağı kalmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim

İphone tarafı benim şahsi görüşümdür hayatımın hiç bir zamanında kullanmayacağım bir telefon android in rahatlığına alıştıysanız ios sizi sıkar

Ailemde zenfone 6 kullanan biri var yaklaşık 3 sene oldu hatta biraz da geçti hala bir sorunu yok

Hatta gm discovery var 4.5 yıl oldu hala oda çalışıyor telefon üretim tekniklerini ve parça kalitelerini düşünürsek zenfone 3 sizi beklentiniz dahilinde gereken zamanı karşılayacaktır, iphone yerine anroid e birbir ios menüsünü uyarlayan huawei markasına yönelebilirsiniz sorun yönünden oldukça düşük yüzde de sorun çıkartıyorlar

Zenfone 3 ün kocaman artısı kronik bir sorunu olmaması donanım yönünden

Huawei lere gelirsek dediğiniz fiyatlara her türlü telefonu kıyaslasanız da zenfone 3 olacaktır öne çıkan

Ama iphone için çıktığınız fiyatlara huawei lere bakarsanız kamerası performansı vs muazzam telefonları bulunuyor

• Arkadaşlar bu cihazı mağazada incelediğimde ( 2 tane zenfone 3 inceledim) mesela ayarlara giriyorum kaydırıyorum aşağı doğru takılmalar yaşıyor. Sürümleri android 6 idi ondan ötürü mü? yoksa android 7 de bu problem devam ediyor mu? Ayarlarda bile dokunmatiğin teklemesi yahut kasma mı dersiniz bilemem tuhaf geldi doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: meisida

Arkadaşlar bu cihazı mağazada incelediğimde ( 2 tane zenfone 3 inceledim) mesela ayarlara giriyorum kaydırıyorum aşağı doğru takılmalar yaşıyor. Sürümleri android 6 idi ondan ötürü mü? yoksa android 7 de bu problem devam ediyor mu? Ayarlarda bile dokunmatiğin teklemesi yahut kasma mı dersiniz bilemem tuhaf geldi doğrusu.

2 cihaz olmak üzere 1 gün android 6.0 ve değişim cihazımda 4.5 aydır 7.0 kullanıyorum hiç takılma yaşamadım değişik geldi ayarlarda aşağı yukarı yağ gibi kayıyor benim cihaz

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.